• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Humorne a mozno aj menej humorne prispevky

(zamknutá)
12. mája 2012 
:grinning: :grinning: :grinning: taliansky,anglicky a francuzsky vie, len slovensky nie, fesanda
2. okt 2010 o 21:48  • Odpovedz
@mmmk nuz,na jednej foto sa tusim odraza tien s chlpov na frnde,ci nie? :grinning: celulitida pekna :stuck_out_tongue_closed_eyes: mne sa tie fotky nepacia a urcite by som niektore nevycapila verejne....ale budis,ked chce....
5. okt 2010 o 20:04  • Odpovedz
@latvia Ano, taky myslim, ze je tam stin pubickeho ochlupeni :grinning: A celulitida drsna :sweat_smile: Fotky jsou jen tehotny, nejsou ani umelecky, ani pekny a prijde mi zbytecny je tam davat :rolling_eyes: Jen jsem potrebovala ujistit, ze vidim dobre a ze moje hranice vkusu a tolerance neni posunuta :grinning:
5. okt 2010 o 20:35  • Odpovedz
@mmmk :grinning: nuz, ked je tvoja hranica posunuta tak aj moja :stuck_out_tongue_closed_eyes: umelecka fotka by este sla....ale toto mi nepride nejak pekne
5. okt 2010 o 20:37  • Odpovedz
Kdyz jsme u tech umeleckych nebo profi fotek :grinning:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/ffiinnkkaa/album/fotky-s-briskem/5572878/ - to mi poslala kamoska. Dneska byla poprve na koni a obavam se, ze naposled :grinning:
5. okt 2010 o 20:40  • Odpovedz
5. okt 2010 o 20:49  • Odpovedz
tak toto ma mega pobavilo :grinning: :grinning: :grinning:

-------------------------------------------------------
Od koho:chocolate22

Kedy:Dnes o 20:27

Komu:domika007

Predmet:Balonky nafouknuté héliim

Ahoj Dominika007,

já ti teda do toho nechci kecat,ale neustále zavíráš všechny diskuse a odkazuješ na jiné , nezlob se na mě,ale koukala jsi vůbec kam nás to odkazuješ na diskuze z roku 2006 či 2008, nechápu proč by si dotyčná nemohla diskuzi otevřít aktuálně k tomuto datu, myslím, že uřčitě ty předchozí prošla,ale třeba neshledala nic zajímavého a chtěla jen prostě čerstvou info.
Tak buď tak hodná a nezavíre neustále ty diskuse cizích lidí.
5. okt 2010 o 20:53  • Odpovedz
@domika007 si jej odpovedala? nezabudaj na predpokladany dobry umysel :grinning:
5. okt 2010 o 21:16  • Odpovedz
@latvia ano, v ramci slusnosti, odkazala som ju na pravidla , tot vsio :grinning:
5. okt 2010 o 21:17  • Odpovedz
@latvia @domika007 Ano, takovych IP se mi dostava nekolik mesicne :sweat_smile: Hlavne nechapu, proc mit 4 diskuze o utrogestanu - copak v roce 2006 pusobil na zenske jinak nez v roce 2010? :grinning: Nebo prozivaly zensky porod pred dvema lety jinak nez ted? :sunglasses:
5. okt 2010 o 22:05  • Odpovedz
no, niektore to zial nepochopia a napisu ti vyser si oko krava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. okt 2010 o 07:52  • Odpovedz
@mmmk marky, asi tam nejako :wink: :grinning:
6. okt 2010 o 08:35  • Odpovedz
@latvia tak to sa mi stalo tusim len raz, ze ma niekto niekam poslal :sweat_smile:
6. okt 2010 o 08:35  • Odpovedz
@domika007 @latvia Asi poprosim Martina, jestli by zformuloval nejaky pristup predpokladajici dobry umysl, kdy se handrkujeme s uzivatelkami o duplicitni tema. I kdyz v tomto smeru mluvi pravidla dost jasne.
Snazilky jsou podle me horsi jak nevesty, protoze takova snazilka je casto uz vyssi level nevesty :grinning:
6. okt 2010 o 09:31  • Odpovedz
@mmmk jj, to je pravda :wink: :grinning:
6. okt 2010 o 09:37  • Odpovedz
nazov albumu http://www.modrykonik.sk/fotoblog/ostrovcacka/album/nas-vanesiacik/ :pensive: akoby sa hanbila zato, ze ma dceru a nie syna :sweat_smile:
7. okt 2010 o 15:27  • Odpovedz
@emjee mozno to mysli tak, ze ako "milacik" tak aj "vanesiacik" :sweat_smile:
7. okt 2010 o 15:32  • Odpovedz
my maleho volame Myša( akoze mysicka :sweat_smile: ) a vsetci si myslia ze maly sa vola Michaela :grinning: toz, cudne nazvy niekedy tie matky( :grinning: ) davaju :wink:
7. okt 2010 o 15:37  • Odpovedz
:sweat_smile: :confused: :confused: já říkám Chár zvíře....a minule sem byla v parku a ona furt někam lozila tak na ní volám zvíře neloz tam....kdyby jste viděly ty pohledy důchodců co ta seděli na lavičkách :sweat_smile: :confused: :confused: :confused: a v městské sem na ni mluvila a říkám Sofinko tady máš křupku, a za chvilku Charlottko chceš ještě??? (sem prostě zvyklá jí říkat oběma jménama) no a naklonila se ke mě paní a říká mi že asi si ji pletu s druhou dcerou že jí říkám pořád jinak :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a J. říká Chár babůůů :sweat_smile:
7. okt 2010 o 16:00  • Odpovedz
@aguaverde
@latvia ja som neteri parkrat povedala drnda alebo opica ale nestretlo sa to s pochopenim tak sa ovladam.... ale ja som to myslela dobre, ja volam opica aj draheho niekedy, lebo tak opica je take mile zviera :grinning: ja som divna, nikdy som nebola taka ťuťuli muťuli.... svagrocvi volali lidnu ked bola mladsia, ze hviezdicka, princeznicka a tak..... mne sa to zda byt strasne divne :grinning:

@aguaverde ali, tak to si viem predstavit vyraz tvari tych dochodcov :grinning: hehe a ta pani v MHD si o tebe asi myslela, ze ti ais uplne sibe ked nerozoznas Sofiu od Charlotty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. okt 2010 o 16:08  • Odpovedz
ja volam Ellu niekedy mrcha :wink: :sweat_smile: :zipper_mouth: ale v dobrom
7. okt 2010 o 16:14  • Odpovedz
@danu dani, mne sa niekedy take oslovenia ako mrcha, zloba, opica a pod. hodia pre dieta viac ako hviezdicka... ale tak uvidime no ako to bude ked budem mat vlastne dieta.... cez vikend ked bola u nas linda, zas som musela do draheho hucat nech sa s nou rozprava normalne, nech nesusle a nemazne sa.... uz to vidim, ze ja budem ta zla pliaga a on ten makky :grinning:
7. okt 2010 o 16:18  • Odpovedz
@janocka ked pocujem suslanie maznanie a rozpravanie sa ako s tyzdnovym babom sa mi otvara nozik vo vacku /neodsudzujem takych ludi/ ale ja sa tak rozpravat v zivote s dietatom nebudem.
Jani ze zla pliaga :grinning:
7. okt 2010 o 16:29  • Odpovedz
@danu dani, tiez sa mi otvara noz vo vrecku vtedy + mi naskakuju zimomriavky a dostavam triasku :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ked som s drahym v blizkosti dietata, tak si tak pripadam lebo nesuslem, nemenim hlas na priskripnuty, neťuli, nemuťuli, ziadne prosis papinkať ale prosis si jest . . .a hotovo, ja som drsnak cynicky :sweat_smile:
7. okt 2010 o 16:34  • Odpovedz
@janocka Jani napodobne :wink:
7. okt 2010 o 16:35  • Odpovedz
tato baba ma teraz riesila na UP :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=668496 takze asi ju bude musiet napomenut niekto iny, kvoli tym web odkazom na fotkach...
7. okt 2010 o 18:42  • Odpovedz
Cist odspodu :grinning: Ja fakt jako nevim a nedari se mi to z ni vyrazit, jakou mistnost mysli :sweat_smile:

Re: Re: zamčeno Dnes v 18:03
Příjemci: mmmk

No místnost je zamčená a nemůžu psát....

mmmk 2010-10-05 14:34:43 píše: Ahoj Misho,
ted ti nerozumim - co mas na mysli "mezi vas?"

mmmk

misha2310 2010-10-05 14:16:58 píše: chtěla bych se zeptat co mám udělat abych se dostala mezi vás...jsem tu od začátku těhotenství :frowning2:
7. okt 2010 o 18:47  • Odpovedz
@mmmk marky asi nejaku sukr. skupinu :wink: :grinning:
7. okt 2010 o 19:03  • Odpovedz
@domika007 To je mi jasny, ale nechapu kterou :grinning: JAkoze malo jich zrovna neni :grinning:
7. okt 2010 o 19:05  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.