• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Humorne a mozno aj menej humorne prispevky

(zamknutá)
12. mája 2012 
:grinning: :grinning: a ancias ma svatek na svateho Lucifera
20. okt 2010 o 09:06  • Odpovedz
nechapem, preco niekto musi pisat na slovensku stranku po anglicky s chybami: My baby / My live Marco
22. okt 2010 o 06:45  • Odpovedz
super tehotensky plural: Zase sme sa nechceli ukazat ze co sme zevraj chlapec ale nie je to 100% ale hlavne vec ze je vsetko v poriadku :grinning: :grinning: :grinning:

a dalsi: ..dnes sme mali poradňu, trochu skôr, lebo sme mali pichanie v podbrušku, ďakujem pánovi bohovi bábatinko je oki, máme 5 cm, krásne sa vrtíme, až tak, že nás dr.ťažko zmerala, furt sme sa točili riťkou,
22. okt 2010 o 07:06  • Odpovedz
a este: poradte co robit,ak nam zacnu ist zubence a budeme plakavat,ked to bude bolet
22. okt 2010 o 07:14  • Odpovedz
taky mám:
Maminky měli ste někdy problémi když ste dávali dítě hají že vám pokaždé dělalo scény že brečelo atd,ikdyž bylo napapané,přebalené a čiste??mě vždy moje 4 mesíční dcerka dělá scény,jestly to podědila po mě že mě trvá tak pul hodky než usnu,nevím:slight_smile:

chyb jak máku a dávat dítě hají...
22. okt 2010 o 20:20  • Odpovedz
@ikarkulka Jo, ted jsem to sem sla hodit :grinning: On cely ten jeji blog stoji za to, dalo mi docela namahu to prelouskat a pochopit, o co jde. Btw. ony ty carky ve vetach k necemu jsou :grinning:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/zuzanacetlova/
22. okt 2010 o 20:35  • Odpovedz
@mmmk no teď koukám, že je jí 20 a má skoro 3letého syna... tak možná díky mateřství na čárky chyběla ve škole.
22. okt 2010 o 20:45  • Odpovedz
pekne šatky do krku :grinning: :grinning: :grinning: mnam mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. okt 2010 o 22:51  • Odpovedz
tento inzerat ma dostal :grinning: http://www.modrykonik.sk/bazar/plienky/8jq5/nepremokave-vrchne-plienky/ asi sa pojdem pohrabat mame v skrini, ci take este nenajdem :grinning:
22. okt 2010 o 23:54  • Odpovedz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no neviem ci nie skor prababke :grinning: :grinning: :grinning: kokso, sa divim ze este drzia pohromade :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. okt 2010 o 19:16  • Odpovedz
24. okt 2010 o 22:45  • Odpovedz
@ikarkulka nechapem ako toto moze niekomu napadnut.... ale, zial, nie je to ojedinely pripad.... ja som nedavno vysvetlovala uzivatelke v asi 5 Ip co je screenshot, ako ho urobit a ako poslat mailom :sweat_smile:

@emjee nekupis? sak za jedno evri, no nekup to :grinning: :grinning:
25. okt 2010 o 00:14  • Odpovedz
lenka03 - my mame podobne problems novostavbou, vsetko sa kazi, vsetko trva, vsetko na dvakrat, reklamujeme ... no a asi FS v kombinacii s geopatogennymi zonami. Mate niekto dobry kontakt na fs poradcu a niekoho kto pomoze s geopatogennymi zonami? prosim do ip , dik

__
nooo, dotycna bude musiet asi dom zburat a postavit ho nanovo podla toho fengu :grinning:
25. okt 2010 o 00:16  • Odpovedz
teda, cela táto tema http://www.modrastrecha.sk/forum/tema/ocista-domacnosti-ako-sa-zbavit-negativnej-ene mi pride humorna :sweat_smile: ktovie aku energiu v nasom byte nechala predch. vlastnicka, ktoru museli vypratat lebo neplatila
25. okt 2010 o 00:20  • Odpovedz
:confused: postriekat steny octovou vodou? :stuck_out_tongue_closed_eyes: niekedy mam dojem ze novodoba generacia je padla nahlavu a hlada vysvetlenie tam kde nieje
25. okt 2010 o 10:39  • Odpovedz
mateřský plurál po tisícáté, nemohla jsem si pomoct:

brusinka.pusinka
Dneska máme 15 měsíců , to jsme velké holky, a moc šikovné :wink: doma chodíme bez plenky, papáme sami a pijeme jen z hrníčku nebo z brčka. Je to moje moc šikovná panenka a strašně ráda tancuje s Dádou a kouká na skřítka Františka a večerníček. Mtr Simi
27. okt 2010 o 16:07  • Odpovedz
@ikarkulka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teď sem lezu že sem dám to samé :grinning: :grinning: :grinning: bože já si paní představila v plínách jak s nima chodí ven :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. okt 2010 o 18:59  • Odpovedz
28. okt 2010 o 22:40  • Odpovedz
v inzerátu:

...kapsycky - asi od slova kapsy (má to tam několikrát)
další skvosty jako "vis foto" apod.
28. okt 2010 o 23:19  • Odpovedz
@ikarkulka tak to je dost zle :sweat_smile:

a co je horsie - kapsycky alebo: "Alebo mamicky a oteckovia necytaju a us sa doma nevari us len funguju fast fudy " :confused:
cytat - ved to sa ani precitat neda aby oci neboleli :sweat_smile:
29. okt 2010 o 11:36  • Odpovedz
@janocka no oni fast fudy a uš jsou taky dobrý :grinning: :grinning: táto opravdu nečýtá :grinning:
29. okt 2010 o 11:54  • Odpovedz
výborná diskuse :grinning:
http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID=132860

vycapim si tady svoje osobní fotky, svoje jméno, budu nadávat na tchýni a celý svět, a pak za to může beremese, které mě dostatečně neochránilo před tím, aby informace, které sem o sobě napíšu, někdo nezneužil :stuck_out_tongue_closed_eyes: protože já jsem si přece myslela, že když je to svatební server, tak že mě tady nikdo nevyčmuchá, a že je to tu chráněno, když je tu možnost plkat si o všem možném.
korunu tomu nasadila smudlinka10, která si už 3 dny kopíruje text ze svého alba, aby o něj nepřišla :grinning:
31. okt 2010 o 10:26  • Odpovedz
@ikarkulka
dostala mě kajsav

...nová verze beremese? Že by? přítel je programátor a říkal že jako web i celkově jak je to naprogramované, že je to dost tragické, spíše si myslím že se co nevidět objeví nějaká konkurence která to bude mít všechno mnohem lépe zvládnuté a vychytané...

:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a proč tedy se nesebere a neudělá si svoje stránky :rolling_eyes: lepší vychytanější :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. okt 2010 o 15:47  • Odpovedz
@aguaverde :wink: vždyť je to pořád dokolečka, všichni chytrý jak rádia
31. okt 2010 o 18:25  • Odpovedz
@ikarkulka @aguaverde - este neviete, ze kazda alebo kazda druha uzivatelka ma partnera programatora alebo su samy programatorky? :grinning: vsetky vedia vsetko najlepsie, ale preco tak neurobia, to neviem....

kaji, na tej diskusii sa bavim uz par dni.... :sweat_smile:
2. nov 2010 o 23:00  • Odpovedz
@janocka čemu se divíš - psovi nebo tomu nápisu?
2. nov 2010 o 23:07  • Odpovedz
@ikarkulka tomu psovi, ze ako je vyfoteny :confused: k napisu na body sa vyjadrovat nebudem, moj nazor je tu vseobecne znamy na tieto napisy :grinning:
2. nov 2010 o 23:11  • Odpovedz
@janocka to je dobrý a tyhle zvířecí fotečky já moc nemusím no (už jen kvůli alergiím které mám a které můžou s vysokou pravděpodobností děti zdědit)... ale lidi to prostě berou jako součást rodiny.
3. nov 2010 o 10:17  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.