• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Humorne a mozno aj menej humorne prispevky

(zamknutá)
12. mája 2012 
Elinka sa velmi tesenkala ked zbadala zizu na stromceku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

btw. slovo ziza som zatrhla hned na zaciatku celemu okoliu :grinning: rovnako vsetky nnunuunu, zdrobneniky, zmakceninky, kto sa chce rozpravat s mojim dietatom musi rozpravat ako normalny clovek, nie ako debilek :grinning:
17. dec 2010 o 00:15  • Odpovedz
@emjee Co je ziza??? Na zdrobneliny jsem rezignovala, i kdyz ja je nejak moc nepouzivam, ale sislat na neho nikdo nesmi. Zadny mijáček/milášek, majičký nebo pejšek! Proste ne! Ja se vymlouvam na to, ze te cestiny kolem sebe neslysi tolik, co ostatni deti v CR a proto je nutne, aby ji slysel spravne. Dobrym odstrasujicim pripadem je sedmileta dcera kamaradky :grinning:
17. dec 2010 o 10:05  • Odpovedz
@emjee :grinning:
@mmmk ziza je svetlo-sviecky
17. dec 2010 o 10:09  • Odpovedz
@danu jsem blba, ze me to nenapadlo :grinning: U nas je to zaza :grinning:
17. dec 2010 o 10:10  • Odpovedz
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/minkato/album/vikinka/6027959/ - toto je zleeeeeeee :confounded:

@emjee ja som dost dlho hovorila žiža, niekolko rokov som uz mala a furt som to hovorila :sweat_smile:
17. dec 2010 o 12:33  • Odpovedz
@janocka tak to si mrkni fotku jej mladsieho dietata, aj som ju oznacila :rolling_eyes: ta zena je nepevna...
17. dec 2010 o 12:45  • Odpovedz
@janocka @latvia Kriste pane, mne se chce zvracet! Copak je normalni? Takhle bych svoji pripadnou dceru nefotila ani do rodinneho alba :sweat_smile: Nechutne :rolling_eyes:

Jani, ale je rozdil, kdyz rika ziza dite a kdyz to rika dospely :sweat_smile:
17. dec 2010 o 12:51  • Odpovedz
@mmmk no hej, ale ja som to hovorila prave preto, ze vsetci mi len ziza, ziza, tak ja som nevedela, ze sa to da aj normalne povedat :grinning:
17. dec 2010 o 13:01  • Odpovedz
ty brdooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je cele zle, mne je hlavne luto tych dievcatiek, co z nich vyrastie, ked im rodicia (matka) od malicka vstepuju do hlavy kult krasy? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nenapiseme jej ip, ze je to maximalne nevhodne na tuto stranku? @martinjasen urcite nieco vhodne sformuluje :wink:
18. dec 2010 o 07:01  • Odpovedz
ta holčička je i nalíčená? a ta malá má plavky?
18. dec 2010 o 09:16  • Odpovedz
@ikarkulka :grinning: jj, nalicena a ta mala v otrasnych pplavkach :astonished: (grcajuci)

@emjee kebyze kult krasy, tak este zavrem oci, ale ta ich mater ich oblieka a maluje ako keby ich chystala na drahu kurtizany :confounded:
18. dec 2010 o 21:41  • Odpovedz
@latvia Treba z nich chce vychovat mistni vesnice krasavice, takove Nastenky. I kdyz s tim licenim to vidim spis na Marfusku :grinning:
19. dec 2010 o 08:47  • Odpovedz
@mmmk :grinning: jj, marfa jak vysita
19. dec 2010 o 11:38  • Odpovedz
http://www.modrykonik.sk/bazar/hracky/ijxv/zajko-hopko/ - vedeli ste, ze aj slova ako zivat a nuchat sa daju zdrobnit? ja az doteraz nie :grinning:
20. dec 2010 o 15:19  • Odpovedz
@janocka to je des
20. dec 2010 o 15:41  • Odpovedz
a tie dievcatka, ja sa cudujem matkam co robia zo svojich deti. Nech sa potom necuduju ked sa bude nejaky uchyl na nich ukajat, ale aj keby nie, je to otrasne a nie pekne :pensive:
20. dec 2010 o 15:42  • Odpovedz
@danu Dani, v tomto s tebou uplne suhlasim... mne sa velmi protivia aj tie americke deteske miss - ved tie deti tak domaluju, pomaly im aj hrudnik vypchaju, ze vyzeraju tak na 20 pomaly..... a parkrat som videla dake dokumenty a clanky o tychto minimiss a tam ich od narodenia pripravuju na to, ze pojdu do tej sutaze a potom zrazu ak nevyhraju tak koniec, zruti sa im cely svet... a citala som aj, ze tie sutaze su ako stvorene pre uchylov.....
20. dec 2010 o 16:19  • Odpovedz
mala napisat ze zavrtka hlavickou, nech to uz ma grady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dec 2010 o 18:25  • Odpovedz
@janocka o tych detskych misskach som tiez videla dokument, no sialene matere, mali by im vziat tie deti....
20. dec 2010 o 18:25  • Odpovedz
@latvia zavrtka :grinning: to znie skoro ako zatrtka :sweat_smile: :zipper_mouth:
21. dec 2010 o 09:55  • Odpovedz
Tady někdo neumí moc počítat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ela2710 ahoj aj ja som Eliška ale zo Slovenska, otehotnela som v 14, maly Tomasko sa mi narodil 3 tyzdne pred 18.
28. dec 2010 o 12:39  • Odpovedz
28. dec 2010 o 12:39  • Odpovedz
@krista a nieje to ta ceskoslovenska supereliska? :confused:
28. dec 2010 o 13:27  • Odpovedz
@latvia zatím nevím, má moc IP adres a já pomalý PC a nedočkavé děti :grinning:
28. dec 2010 o 13:32  • Odpovedz
tak tato ma pobavila, ze kde som na to prisla, ze je to reklama, tak poprve nick rovnaky ako nazov firmy, registr. mail taky ako na stranke tej firmy + fotky tej vyzdoby z ich stranky a ze ako som sa k takemu zaveru dostala? :grinning: :angry:

ked da ten album este raz bloknem bez upozornenia!

Re: pravidla albumov
Včera o 21:34
myday2
Příjemci: domika007

Ahoj,

nemám dojem, že by som niekde uvádzal nejaký kontak na nejakú firmu,, fotografie, ktoré som vložila boli z viacerých web stránok, ktoré sa mi zapáčili, neboli nijako špecializované len na jeden zdroj...ak mi aj niekto napíšem, odpoviem, že mu odpíšem do RP.

Fotografie som tiež nijako nepopisovala....

Neviem z čoho ste nabrali takýto dojem...

Mika
13. jan 2011 o 09:27  • Odpovedz
toto co za Ip? :confused:

domča
Včera o 15:12
marrika33
Príjemcovia: domika007

kedy si sa vydavala???na pokeci na azete niesi?odkial si?
16. jan 2011 o 09:39  • Odpovedz
@domika007 novy adept na svadbu?? :grinning:
16. jan 2011 o 09:41  • Odpovedz
@niccky.z ja ti neviem :grinning:
16. jan 2011 o 09:42  • Odpovedz
@domika007 na to už sem koukala včera :grinning: sem se u toho smála tak až z to Chár chytla škytku :sweat_smile: :grinning:
22. jan 2011 o 18:18  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.