• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Humorne a mozno aj menej humorne prispevky

(zamknutá)
12. mája 2012 
@latvia, prosim ta nemaz ten flag z mojho albumu, diky :wink: :grinning:
28. jan 2011 o 19:17  • Odpovedz
@domika007 asi bych si měla už zvyknout :grinning: :confused:
28. jan 2011 o 19:17  • Odpovedz
heeej a mne preco nejde komentovat ten flag???
28. jan 2011 o 19:18  • Odpovedz
@domika007 :grinning: :grinning: :grinning: som sa pobavilaaaaa :grinning: nezmazem :wink:
28. jan 2011 o 19:18  • Odpovedz
@aguaverde tak buď trochu hodná... nech prostě půlku, jedno jestli horní, spodní, levou, pravou :slight_smile:

@domika007 mám flag na střeše. jestli i na koníkovi, to netuším, ale jdu to zkontrolovat. jednou jsem ho tam měla - jistá sirael7, která mě předtím požádala o přátelství a vypisovala mi komentáře v albu, mi pak označila půlku fotek s tím, že nepatří na stránku :grinning:
tohle mě na tom adminování baví.
28. jan 2011 o 19:19  • Odpovedz
@latvia diky, a som rada, ze sa bavite aj vy :sunglasses:
28. jan 2011 o 19:20  • Odpovedz
@ikarkulka jj, ten na streche som myslela, hold to bude laska :grinning:
28. jan 2011 o 19:20  • Odpovedz
@domika007 tak ty si urcite zastierka nejakeho obchodu :grinning:
28. jan 2011 o 19:21  • Odpovedz
@danu dani a teraz si ma odhalila, do kelu! :zipper_mouth: :grinning:
28. jan 2011 o 19:22  • Odpovedz
@krista agu jej pisala a dovod najdes o par prispevkov vyssie :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jan 2011 o 09:52  • Odpovedz
@aguaverde
@domika007 jo díky, to je teda dobrý upozornění, pěkná husa :sweat_smile: akorát nick ti trošku agu pozměnila, ale to už se mi povedlo taky :grinning:
29. jan 2011 o 18:50  • Odpovedz
@krista skoda reci uz :wink: som si to ani nevsimla,ale vela ludi sa tak myli :sweat_smile:
29. jan 2011 o 18:51  • Odpovedz
@domika007 Ježiš promiň hlavně že sem si ještě v hlavě říkala že to nesmím poplést a nakonec sem to popletla aniž bych si všimla :sweat_smile: :grinning:tož mo se omluvuju :grinning: za odměnu můžeš mít dvě půlky kočíku :grinning:
@krista
30. jan 2011 o 11:33  • Odpovedz
@aguaverde nevadi agu, ako som pisala , uz som si zvykla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ospravedlnenie prijimam a aj tu vyhodu co mi ponukas :grinning:
30. jan 2011 o 11:36  • Odpovedz
@domika007 :grinning: :grinning:
u mě taky každý druhý píše aquaverde místo aguaverde :sweat_smile: :confused:
30. jan 2011 o 11:38  • Odpovedz
30. jan 2011 o 11:56  • Odpovedz
wittnercz Vážení priatelia na cz streche.Ako mi oznámil admin nemozem byť súčasne na cz aj na sk streche (neviem prečo ) takže pravdepodobne zajtra tu už nebudem....Tak si to s nimi vybavte.ďakujem.
30. jan 2011 o 22:35  • Odpovedz
@ikarkulka tak to je trtko :grinning:

komentar od jesterky som si vsimla.... zaujal ma hlavne preto, ze ona (alebo ktora sliepka) pisala, ze pre teba platia extra pravidla :sweat_smile: ked das link vo formate "bit.ly", tak ti nemozu vytknut ani makke f :grinning: napr.: http://bit.ly/hFAXkm

30. jan 2011 o 23:20  • Odpovedz
uaaaaaa http://www.modrykonik.sk/fotoblog/stella231/album/my/6248094/ sme sa raz bavili o kabelkach, toto som mala vtedy na mysli :stuck_out_tongue_closed_eyes: des bes, nechapem ako niekto moze po cely cas drzat kabelu v takejto polohe, ved je to maximalne nepohodlne
31. jan 2011 o 06:32  • Odpovedz
tahle holka je vůbec vtipná :grinning:
reninecka17 Holky chtěla jsem se zeptat,mám tu tabulku TĚHOTENSTVÍ DLE PM a tam se třeba píše 4 měsíc...13+3tt až 17+5tt...oc nechápu proč tam jsou ty čísla za tím +
3. feb 2011 o 22:59  • Odpovedz
@ikarkulka No tahle chytra holka mi tvrdila, ze ona zadne okynko (radek) vyhledavace nema, tudiz si bude zakladat diskuze, jak ona bude chtit :sweat_smile: Navic teda zaklada neustale otazky, co ale jako otazky nemaji opodstatneni :rolling_eyes:
3. feb 2011 o 23:56  • Odpovedz
@mmmk tak si jí píšu jako adeptku na blokaci :grinning:
4. feb 2011 o 00:03  • Odpovedz
malcinka Ahoj holky..chci se zeptat-máme kočárek u babi a dědy. Chtěla bych si ten kočárek přivést domů tak 14 dnů před porodem,aby ho manžel dal dohromady-je ještě v krabicích složený.Myslím,že těch 14 dní nevadí,když ho už budeme mít doma ne?? :slight_smile:
10. feb 2011 o 13:45  • Odpovedz
16. feb 2011 o 22:29  • Odpovedz
http://www.beremese.cz/diskuse/tema/pozor-na-nigerijsky-podvod/?page=2&lastref=it&post=last
kocadlinka Děvčata, kdo jste se nachytal a poslal zboží nebo i peníze, které dotyčný později také žádá, pošlete mi Vaše údaje, kopie mailů a podobně. Protože jsem přišla o své svatební šaty (bylo to ještě dříve, než tato diskuze), budu podávat trestní oznámení. Čím více škod bude zaznamenaných, tím víc se tím bude někdo zabývat. Dnes není problém ty lidi vystopovat podle toho, odkud se přihlásili na net a aspoň jim trochu znepříjemnit život. Tak se prosím nestyďte za svůj omyl a pomozte ostatním, aby se také nenachytali.

Zdraví Káťa Študentová
katastu@seznam.cz
Včera ve 14:09 • Svatba byla v červenci 2010 • Odpověz

_______
mam 100 chuti napisat dotycnej, ze good luck :grinning: " Dnes není problém ty lidi vystopovat podle toho, odkud se přihlásili na net a aspoň jim trochu znepříjemnit život" - ak to dotiahne do uspesneho konca, asi bude prva na svete komu sa to podarilo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2011 o 23:49  • Odpovedz
@janocka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jistě jí vrátí i ty šaty :grinning:
16. feb 2011 o 23:56  • Odpovedz
Super svadobny dar, neviem co by som urobila keby som toto dostala ako dar :grinning: :grinning:
http://www.beremese.cz/bazar/jine-svatebni/expb/svatebni-dar-nova-kniha/
17. feb 2011 o 20:15  • Odpovedz
maggie2 celému tímu modrého koníka: ak sa niekde na SK stane prípad že nejaká mamička počas rituálov s ocikanými plienkami alebo uhlíkovými vodami zadusí či utopí alebo otrávi svoje dieťa nejakými bylinami, budete niesť za to morálnu zodpovednosť.
Včera o 22:33
zastavte ju niekto prosim http://www.modrykonik.sk/forum/tema/co-proti-urieknutiu/?page=last&post=last&lastref=il
18. feb 2011 o 06:30  • Odpovedz
18. feb 2011 o 07:36  • Odpovedz
asi by sme mali uzivatelkam zakazat kupovat veci z malvika a davat fotky tej firmy:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/marcifer/album/co-se-nam-libi-a-inspirujeme-se-/
a flag k tomu:
5.03.2011 v 16:16 markytkaaa Album obsahuje reklamu “Malvík ... nestačí, když reklamu na Malvíka dělá adminka?”
7. mar 2011 o 16:04  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.