• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ibalgin

(zamknutá)
24. júla 2008 
Nevite neiktorá aké je riziko ak som čase zistenia tehotenstva v priebehu troch dní užila tri ibalginy? :fearful:
23. júl 2008 o 11:33  • Odpovedz
mercy: nechcem ťa strašiť, ale ibalgin je svinstvo... :pensive: Ale zbytočne sa nestresuj :slight_smile:, nepomôže to ani tebe, ani dieťatku... a to, či to bolo riziko tie tri ibalginy alebo nie ukáže až čas.... Ale myslím si, že nie si jediná... určite sa tu nájde x mamičiek, ktoré netušili že sú tehotné, ani s tým nepočítali a dali si nejakú tú tabletku - z nevedomosti... a všetko je OK :slight_smile: takže hlavu hore a teš sa na bábo :slight_smile:
23. júl 2008 o 11:52  • Odpovedz
mercy, nestrachuj sa. nemas na to dovod. moja známa mala silny zapal okostnice, nskutocne bolesti a brala ibalgin na tony :unamused: t.j. kazde 4 hodiny. no, a potom zisila, ze je tehotna a to bola uz v 3 mesiaci. dieta sa jej narodilo a je zdrave :wink: samoska, bala sa ... robili jej geneticke a ine testy. ty sa nemus vobec bat :slight_smile: bud v klude. drzim palce.
23. júl 2008 o 12:01  • Odpovedz
mercy klud.Neboj.Plno bab nevie ze su tehu do 4 mes a jedia a piju vsetko mozno.
23. júl 2008 o 21:29  • Odpovedz
Mercy, ja som takisto pojedla zhruba 6 Ibalginov približne v 5. týždni tehotenstva a dcérka je OK.
24. júl 2008 o 02:13  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.