• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Inglesina Classica, Implast Bolder a postieľka s košom

(zamknutá)
12. mája 2010 
Baby, mate skusenosti s tymito kocikmi?
Inglesina Classica
Implast Bolder
a s postielkou - kosom?
(hodim sem linky)
5. okt 2007 o 21:13  • Odpovedz
Saskia moje švagrová měla Classicu na holčičku před třemi lety a teď na chlapečka si ji pořídila znovu a je spokojená, i když zimu už v ní asi neodjezdí. Ale je to takový hodně městský kočárek - špatně se s ním jezdí po cestách vydlážděných kostkami a na lesní cesty a např. ve sněhu apod. je asi ne moc dobře použitelný. Já mám Vittorii na nafukovacím podvozku a neměnila bych. :wink:
5. okt 2007 o 21:20  • Odpovedz
My se zítra s manželem jedeme podívat na kočárek implast bolder.Úplně nám uchvátil a hlavně splňuje vše,co od kočárku očekáváme a jsme s manželem dost nároční.Já chtěla otočná přední kolečka,manžel odpružení a oba né moc velké rozměry kvůli malému výtahu,sklopnou rukojeť a netradiční vzhled.Zdá se,že tento kočárek vše splňuýje a ještě za solidní cenu.No uvidíme zítra v reálu,snad nás nezklame :slight_smile:
5. okt 2007 o 21:38  • Odpovedz
saskia moja sesternica mala inglesinu a taktiež prútený kôš.Po dvoch mesiacoch horko zaplakala.Inglesina je síce pekná,ale možno tak na prechádzku do parku počas 17 storočia-ako ona hovorila.Je to klasický kočík síce s hlbokou vaničkou,ale ako športový ho už nevedela využiť-jedine možno bez striešky,a aj to pôsobil tak nedorobene.Kolesá sú príliš veľké ,tenké,zájdu do každej škáry-takže bežne sa jej stalo že sa "vykoľajila"-proste koliesko vypadlo.Na prechádzky po horšom teréne-kamenná podlaha,les.... mohla zabudnúť.Dokonca ani predať sa jej ho nepodarilo,tak ho nakoniec darovala.
a čo sa týka prúteného koša-ten vyhovoval tak do 4 mesiacov,potom akonáhle sa mimino začalo viac hýbať stal sa nebezpečným-málo stabilným a od 6 mesiaca-ako malý sedel,už ho musela vymeniť za klasickú postieľku....
takže zbytočne vyhodené peniaze.
Aj my rozmýšľame čo kúpiť,ale po týchto skúsenostiach staviame na praktické veci.
6. okt 2007 o 20:35  • Odpovedz
autor
no ved ta Inglesina je, aj ja myslim, na nase slovenske neudrziavane a rozbite chodniky dost nevhodna...skoda...je kraasna... :frowning2:
a ten kos...Ja myslim ale taky "plastovy"! Myslim ze ani ten v linku nie je pruteny...
a mali ste niektora aj ten co sam kolise - ten "elektronicky"???
6. okt 2007 o 21:12  • Odpovedz
Tak my jsme si přivezli implast bolder.Jsme z něj nadšení.Koupili jsme tu černo bílou variantu i s autosedačkou za 15 tis.Četla jsem několik diskusí o tomto kočárku a až na jednu byli reakce na něj kladné.Dokonce prý vyhrál implast volant,což je předchozí typ,cenu roku od spotřebitele.Píšu si s jednou maminkou,která ho už vlastní a zatím na něm nenašla sebemenší chybičku.Snad s ním budem spokojeni stejně.
6. okt 2007 o 21:33  • Odpovedz
ahojte, ja mam doma taky pruteny kos (dostala som ho ) a chcela by som ho vyuzit aspon na zaciatku, ale nemam ten podstavec pod neho,v nejakom obchode som raz videla ze ten kos bol na takych prekrizenych drevenych nohach ale neviem kde by sa to dalo zohnat tak ak by ste nahodou niektora vedeli :wink:
8. okt 2007 o 16:08  •  3 deti  • Odpovedz
Gangulienk a a co sehnat šikovného truhláře? My máme podovozek taky podomácku dělaný.
8. okt 2007 o 17:37  • Odpovedz
Saskia a co ta Inglesina Vittoria, jestli chceš hluboký kočárek? My ji máme a je dokonalá a podvozek si můžeš vybrat jaký chceš - dokonce má i polohovací zádíčka. :wink:
8. okt 2007 o 17:38  • Odpovedz
coxa mna to uz tiez napadlo, asi to bude najjednoduchsie :wink:
9. okt 2007 o 09:30  •  3 deti  • Odpovedz
Gangulienko kdyžtak mrkni ke mně do alba, mám tam vyfocený náš koš s podvozkem, i když to teda není až taková krása, ale mít lepší dřevo, tak by to nevypadalo špatně a je to jednoduchý - tak jen pro inspiraci. :wink:
9. okt 2007 o 09:53  • Odpovedz
autor
varfa, dik za recenziu, ja som uz tak na 99 percent rozhodnuta bud pre ten ruzovy s kvetinkami pre dievcatko alebo ten bezovo-modry pre chlapceka.

http://www.kocikovo.sk/product/implast-bolder-4-655/

ten stojan sa da aj kupit, niekde na internete som ho videla...
a co sa tyka Vittorie, ja neviem, to nieje moc moj vkus...
9. okt 2007 o 20:47  • Odpovedz
Dakujem za pokec ohladom Implast Bolder, ja som rozhodnuta pre ten bezovo-modry s kvetinkami, nech uz budeme mat chlapca alebo dievca (zatial to vyzera na dievcatko). Velmi sa mi paci :slight_smile:
19. okt 2007 o 15:10  • Odpovedz
Babule napiste ake mate skusenosti s bolderom a kde ste ho kupili - nasla som diskusiu na cz nete http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4309&sid=7eb82653a92760361aabe894f570e939
26. feb 2008 o 12:19  • Odpovedz
Má niekto skúsenosti s kočíkom implast clipper 3 http://img.mimibazar.sk/2/2/090424/16/b5643101.jpg alebo abc design 3-tec http://img.mimibazar.sk/2/2/091002/22/b6799149.jpg
9. jan 2010 o 17:03  • Odpovedz
Ahojky, už půl roku drandím s Bolderem SD (http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-100981-kombinovany-kocarek-implast-bolder-sd-2009.html ... varianta 222) a pořád si ho nemůžu vynachválit :dizzy_face: V letních vedrech jsem si pochvalovala to větrání korbičky, teď jsem moc ráda, že se mi tam dítko pořád vejde i s fusakem od Emitexu (má 65cm a ještě mu tam zbývá místo). Co moc oceňuju je možnost polohování dna v korbičce - malý je zvědavec největší a jinak by mi v kočárku křičel (jen doplním, že tam jdou 3 polohy, ne 2, co jsou v textu), taky je korbička výše nad zemí, než u jiných kočárků, což oceňují má záda a vysoký manžel :grinning: Nejsem zrovna Rambo (mám 48kg :slight_smile: ), ale kočárek je lehký na ovládání - i jednou rukou, naprosto jednoduše ho sama složím i do auta (když se odendají zadní kola, vejde se do kufru staré Fabie :wink: ). Navíc jsem za celý půlrok nikoho se stejným kočárkem nepotkala, a to jezdím po dvou velkých městech:wink:
PS - včera jsem byla venku i v té chumelenici a pořád držel a jelo se s ním dobře :sweat_smile:
9. jan 2010 o 20:12  • Odpovedz
Ahojte, idem si pravdepodobne kupit kocik Bolder SD, konkretne ten co je na foto.. Vedeli by ste mi poradit, ci ho mozem niekde v Ziline vidiet nazivo? A ci je vanicka dostatocne velka, aby som tam zmestila 4-5 mesacne babo so zimnym fusakom? A este by ma zaujimalo, som dost vysoka 175cm, ci kocik nie je malicky, taky pri zemi, aby som s nim nevypadala ako s hrackarskym :sweat_smile: Dakujem vopred za rady :wink:
12. máj 2010 o 13:29  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.