• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Internet banking slovenskej sporiteľne

(zamknutá)
15. júna 2010 
Baby ako sa dostanem do vnutra internet bankingu,mam heslo.Co je prihlasovacie meno a autorizačny kod?
6. máj 2009 o 13:22  • Odpovedz
ahoj,
rozmyslam ako to spravne napisat...ale ak si uzatvarala zmluvu,tak ak sa nemylim,tak pri nej by malo byt prihlasovacie meno....
6. máj 2009 o 13:29  • Odpovedz
treba popozerat zmluvu,ked si si zakladala ucet...
6. máj 2009 o 13:29  • Odpovedz
musíš mať dva údaje - prihlasovacie meno a prihlasovacie heslo.
6. máj 2009 o 13:31  • Odpovedz
autor
jevel jam mam len prihlasovacie heslo nie meno.Hovorite že je to v zmluve?
6. máj 2009 o 13:35  • Odpovedz
bubinko: mne sa zda,ze to asi tam je...musela by som sa spytat sestry,ale nie je tu....
6. máj 2009 o 13:37  • Odpovedz
ja pouzivam identifikacne cislo a heslo...
6. máj 2009 o 14:24  • Odpovedz
autor
no ja som nenašla ani PIN kod to mi asi pride poštou.Nie?
6. máj 2009 o 14:51  • Odpovedz
bubinko, su tam dva riadky, prvy aj druhy ti museli dat v banke pri zriadovani tejto sluzby, oba su to ciselne udaje s tym ze prvy riadok ma osem cisel... :wink: druhy si mozes po prvom prihlaseni mozes sama zmenit podla seba ako ti vyhovuje, ale musis pouzit cisla..
6. máj 2009 o 14:54  • Odpovedz
autor
anaxamon,ja som nedostala žiadnu zmluvu k internet bankingu.Iba heslo grid kartu. :confounded:
6. máj 2009 o 15:22  • Odpovedz
myslim ze k IB sa ziadna zmluva ani nedava...mne to pani v banke vtedy pred rokmi napisala na ich nejaky prezencny listok ci brozurku... ak si nic nedostala napis im mail, mne na mail vzdy celkom rychlo odpovedali... :wink:
6. máj 2009 o 15:26  • Odpovedz
autor
anaxamon,maš pravdu ojavila som tu jeden nedolžity papier na ktorom je to čislo napisala.A je tam aj ak mam postupovat pri prihlaseni .Som to skušala a už ma to pustilo.Inak dik už som sa chystala tej pracovničke poslat email dala mi vizitku. :wink:
6. máj 2009 o 15:42  • Odpovedz
Baby a ked už nemám tu zmluvu, resp. ju mám, ale asi niekde zapatrošenú :unamused:
16. sep 2009 o 11:23  • Odpovedz
Nikollette a načo potrebuješ zmluvu?
16. sep 2009 o 11:42  • Odpovedz
Ja neviem tu baby pisu ze tam je nejaký ten kod či symbol číselný..
ja nič nemám, iba svoju bankomatovú kartu, a kartu s mojím č.ú.
tak neviem...
16. sep 2009 o 11:57  • Odpovedz
Musíš mať zmluvu tam máš prihlasovacie meno - sú to čísla a prihlasovacie heslo sú to tiež čísla všetko Ti dali v banke ale heslo si si mohla zmenit, ak si ho nemenila tak máš to čo jev zmluve, potom musíš mat grid kartu - to je taká kartička na ktorej sú štvormiestné čísla uložené v rade od 1 po 6 a zvisle je to od A po F. Počítač potom bude od teba pýtať tie čísla aby si potvrdila prevod v suradniciac napr A1.
A máš vôbec aktivovaný internet banking ? tO TI nedávajú automatický , len ked o to požiadaš a je to za poplatok, mesačne 1 €, nepamätam čo stalo zriadenie. Zadarmo dávaju len študentom k účtu.
Ináč nič ťažke, ja robím takto prevody skoro denne, uhrádzam si faktúry - robim pre jednu kozmetickú firmu, tiež prevádzam peniaze na účet detom, poplatky za internet atd...
18. sep 2009 o 08:44  • Odpovedz
Autorizačný kód používam, keď sa prihlasujem prostredníctvom EOK (elektronický osobný kľúč). Do 1 riadku zadám prihlasovacie meno - je uvedené na zmluve, resp. dodatku k zmluve pod názvom identifikačný údaj. Do 2 riadku zadám číslo, ktoré mi vygeneruje kľúč.
Prihlasovacie údaje na prihlásenie cez heslo - do 1 riadku zadám prihlasovacie meno uvedené na zmluve, prihlasovacie heslo som dostala v obálke s názvom "Heslo k službám EB."
18. sep 2009 o 09:10  • Odpovedz
bubinko83

ak si si aktivovala internetbanking na pobocke SLSP automaticky si mala dostat" Zmluvu o zriadeni IB"/nie napisane cislo na nejakom zdrapi papiera/,GRID kartu,alebo iny bezpecnostny predmet o ktory si poziadala a heslo v obalke.
Na zmluve, na prednej casti je vyznacene tvoje prihlasovacie meno, je to nejake devatmiestne miestne cislo a s tymto cislom a heslom sa prihlasujes do IB.GRID karta ti sluzi len na aktivne sluzby,teda ak chces napr. len kukat pohyby na ucte, tak ju nepotrebujes.Heslo si mozes,ako tu uz pisali, sama po prvom prihlaseni zmenit :wink:
19. sep 2009 o 10:05  • Odpovedz
ahoj ak nemas prihlasovacie meno a heslo tak si vyziadaj v danej pobocke ,alebo v banke nove .. poslu ti to domov na adresu ktoru nahlasis ,ja som to tak robila bude to ciselny kod ,ak chces zmenis ak nie tak si nechas taky pociatocny :wink:
19. sep 2009 o 10:25  • Odpovedz
ahojte,potrebujem radu,vcera som si bola aktivovat internetbanking s tym,ze mam prihlAsovacie meno a aktivizacny kod mi dosiel na mobil,lenze problem je v tom,ze je tam mnozstvo cisel,ciarok,pismen,ze som skusala vsetky mozne variacie aby som sa konecne prihlasila a nic,neviete mi poradit??dakujeeem
15. jún 2010 o 08:10  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.