• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IP search TOOL (beta version)

(zamknutá)
27. februára 2008 
Caute,

dnes som sa konecne dostal po dvoch dnoch k programovaniu (zblbol mi disk na pocitaci a dva dni som iba reinstaloval vsetko aby mi fungovalo ako predtym...). Narychlo som spisal kratky program, ktory je zatial iba v pociatocnej faze, ale snad je uz teraz uzitocny. Sluzi na sledovanie a overovanie IPciek a uzivatelov. Neskor tam pridam viac udajov a aj moznost blokovat uzivatela (zresetovanie hesla a zmazanie mailu) a blokovanie IPcky.

Je to tu:

http://www.mojasvadba.sk/_scripts/ipsearch.php

Zatial tieto Admin Tools nie su nijak chranen heslom (neskor dorobim), tak vas poprosim davat pozor aby ste to niekde nenechali (napr. na firemnom pocitaci v historii navtivenych stranok, alebo v internet cafee a podobne).

bob.
24. feb 2008 o 21:32  • Odpovedz
genialne Bob, dik :grinning:
idem hned otestovat
24. feb 2008 o 22:06  • Odpovedz
:grinning: som si skontolovala svoje ip :grinning:
25. feb 2008 o 07:05  • Odpovedz
bob, fajn tool, tak ako ten prvy aj tento nam hodne ulahci pracu a hlavne budeme menej otravovat teba..
25. feb 2008 o 08:40  • Odpovedz
Hezke to je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. feb 2008 o 21:55  • Odpovedz
autor
Tak som dnes doprogramoval mazanie avatarov (fotka uzivatela v pase).

Takze pri kazdom uzivatelovi v ipsearch vidite jeho aktualnu foto (ta prva) a vsetky fotky, ktore mal. Tie co boli mazane adminom su v cervenom ramiku. Prva (ak ma nejaku aktivnu) je v modrom, to znamena, ze sa na nu da kliknut a tak ju zmazat (to iste ako vo fore).

Ak si uzivatel zmaze sam fotku, tak potom v tom zozname nie je. Ak si vsak zmeni fotku za inu, tak v tom zozname zostava ta stara. Povodne to ani nebol zamer, ale zistil som teraz, ze v takom pripade stara fotka mazana nebola, tak ich teda zobrazujem, mozno sa to zide pri sledovani uzivateliek, ktore robia problemy s fotkou v pase.

Uz to vidim, ako si teraz popozerate rychlo vsetky svoje fotky :grinning:
26. feb 2008 o 22:48  • Odpovedz
no ja kontrolujem neake veci a ked som zbadala fotky tak som vyhladala aj seba a nechapem co tam mam vsetko za fotky :grinning: aj zmazanych kopec ale nemam tam vsetky foto zo vsetkych albumov :grinning:
to si neako nahodne vybera? :zipper_mouth:
26. feb 2008 o 22:53  • Odpovedz
je to fajn bob, len tak dalej....aj admincentra sa nam pekne zdokonaluju a rozkvitaju :grinning:
26. feb 2008 o 23:01  • Odpovedz
autor
zuz, to nie su fotky z albumov, ale fotky co si uzivatelia davali do pasov.
26. feb 2008 o 23:08  • Odpovedz
bob ma pozehnane roznych avatarov:slight_smile:))))

bob potrebujem zistit heslo pre moju svagrinu, ona uz nema mail ktory ma zadany pri registracii a heslo zabudla, slo by to?

nick nomik :dizzy_face:
26. feb 2008 o 23:13  • Odpovedz
hej uz som pochopila, dik :grinning: uz je vela hodin mi to uz tak nepali :grinning:
ese bloknute IP cka by to mohlo neako oznacit a bloknutych uzivatelov :grinning:
26. feb 2008 o 23:20  • Odpovedz
ja ich mam 15 :grinning: zuz 26 :astonished: :grinning:

zase som nasla nieco, co mi chyba :grinning: datum registracie - zislo by sa uvadzat aj rok
27. feb 2008 o 08:08  • Odpovedz
Aaaaa a zuz tam mela fotku baba :grinning:
Kazdopadne emjee - na ty prvni fotce, jak jsi kratkovlasa, bych te nepoznala :slight_smile:
27. feb 2008 o 08:22  • Odpovedz
autor
anaxamon: posli mi cez icq mail aky pouziva, ten tam dam, a necha si ho poslat
27. feb 2008 o 08:31  • Odpovedz
ziraf v case ked som sa registrovala som mala take kratke vlasy :grinning: ale mi lepilo, ze mi z nich nebudu vediet vytvorit nejaky super svadobny uces, tak som nechala rast a rast :grinning:

bob dalsia prosba - ked som v adminklube a zampnem si napr. kontrolu ip, musim sa opat vratit na uvodnu stranku, aby som sa mohla prepnut na temy - tie linky by mohli byt aj dalej uvedene, nielen na uvodnej stranke :wink:
27. feb 2008 o 09:27  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.