• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jarné upratovanie

(zamknutá)
27. júna 2008 
Ak vám zase chýbajú nejaké príspevky, chyba nie je vo vašom PC :wink: len mažem staré témy
10. mar 2007 o 23:29  • Odpovedz
Emjee :angry: a teraz ich musím zas pracne naberať :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2007 o 20:35  • Odpovedz
a ja som rozmyslala, co to bude za tema :grinning:
12. mar 2007 o 20:39  • Odpovedz
autor
sue chudatko moje :grinning: :grinning: :grinning: takto ta trapim :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2007 o 20:39  • Odpovedz
emjee, vsimla som : si ma pripravila o 3600 ks :grinning:
12. mar 2007 o 20:56  • Odpovedz
autor
certica vies pred letom sa treba trosku odlahcit :grinning:
12. mar 2007 o 20:59  • Odpovedz
Certi, mne odbudlo dokopy nieco cez 6500 :frowning2: :fearful: :cry: :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2007 o 23:11  • Odpovedz
autor
sue neblazni, tolko ti ubudlo? :astonished: ale asi za vsetky upratovania dokopy, nielen za toto jedno
13. mar 2007 o 07:28  • Odpovedz
sue, ja som "nastastie" neni tak dlho :grinning:
emjee, ale jar oficialne zacina az o tyzden a kila mi kludne mozes... :dizzy_face:
13. mar 2007 o 07:32  • Odpovedz
Emjee, áno, za celé upratovanie ..mala by som uz okolo 8400... po prvom zmazaní mi zmizlo cez 5000 :grinning:
14. mar 2007 o 11:10  • Odpovedz
ahojte :slight_smile:
emjee, nechces prist aj ku nam domov, kym sa nevratim z porodnice :grinning: :grinning: ? aj moj pc chce upratat, len mne sa akosi nechce triedit... a za taky tyzden uz tusim nebudem mat cas na nic :dizzy_face:
14. mar 2007 o 11:21  • Odpovedz
autor
peha daj format disc :grinning: :grinning: :grinning: a mas to uplne do cistucka :grinning:
14. mar 2007 o 19:48  • Odpovedz
autor
OZNAM:
Začala som s dôkladnou kontrolou albumov v súlade s našimi pravidlami http://www.modrykonik.sk/album/album_rules.php?vRedir=%2Falbum%2Findex_basic.php - táto kontrola prebieha určitým logickým postupom, pretože nie je pre mňa možné skontrolovať všetky albumy naraz, zároveň však nie je namierená proti vám ako osobe, tak prosím neberte zmazanie nejakých obrázkov osobne ani v štýle "A druhí tam môžu mať zvieratká, domčeky, kvetinky, okakané plienky ...?" - na každý album príde
Zmazaniu fotiek vo vašich albumoch predídete jedine tým, že si ich skontrolujete, či sú v súlade s pravidlami a prípadné nedostatky odstránite samé

Ďakujem, emjee
18. júl 2007 o 08:36  • Odpovedz
autor
prave som zmazala zhruba 500 starych, uz davno zamknutych tem, keby ich niekto hladal, tak uz nie su :wink:
18. jan 2008 o 11:08  • Odpovedz
hop sorry, do zlej temy som to poslala...
18. jan 2008 o 21:22  • Odpovedz
na stranke bude prebiehat v najbliysich dnoch velke jarne upratovanie, tak sa neakajte ked budeme vo velkom mazat a zgupovavat temy ale potom to tu bude prehladnejsie pre nas a hlavne pre Vas, dakujeme za pochopenie
inak ak nieco hladate a nebudete to vediet najst cez vyhladavac kludne nam napiste IP, radi pomozeme :wink:
18. mar 2008 o 12:38  • Odpovedz
Zuz11, "najbliysich" :grinning: Akééééé to je pekné slovo, :sunglasses:
Nie preto som tu,
chcela by som Vám navrhnúť, ak niekto píše príbeh pôrodu do témy, je to úžasne dlhý príspevok, nemohli by ste založiť sekciu...povedzme... "Príbehy"...
potom by stačilo hodiť v diskusii link a každý,kto chce si klikne a prečíta. Ten kto nie, môže čítať diskusiu ďalej bez nekonečného scrollovania :wink:
27. jún 2008 o 13:22  • Odpovedz
autor
jejke http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=11048 "Jaky byl porod" neviem ako tebe, ale mne uz z nazvu vyplyva, ze tam budu dlhsie prispevky :wink: na samostatnu sekciu Pribehy to nevidim
27. jún 2008 o 20:40  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.