• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto okolo 45-60 a nemá ísť s kým na dovolenku?

(zamknutá)
6. júla 2009 
Prosim Vas,

hladam pani, ktora by rada isla na dovolenku, ma okolo 45-60 rokov (ale kludne aj iny vek, teda aby ste si mali aj co povedat :slight_smile: ), ale nema ist s kym. Ide o moju mamu, ktora by rada isla do Grecka (Kreta, Rodos, Kos, Zakynthos), prip. do Turecka, ale nema ist s kym. Je vdova a ja som daleko zo Slovenska, takze ist nemozem.
V cestovkach neberu ohlad na ludi, ktori su sami, kedze za jednolozkovu izbu clovek zaplati viac ako za zakl. lozko.
Ak mate niekto zaujem pripojit sa k mojej mame, prosim, napiste mi IP a ja dam kontakt na moju mamu a mozete sa stretnut, dohodnut. Mama zije v Bratislave.

Dakujem.
27. jún 2009 o 23:38  • Odpovedz
to je pekné
27. jún 2009 o 23:39  • Odpovedz
autor
Dakujem Macka :slight_smile:

Dufam, ze sa niekto najde. Je mi maminy luto, lebo to je asi jedine potesenie, ktore ma. Vzdy som s nou chodila k moru, ale tento rok to zial nevyjde a chcem jej tu radost dopriat. Je smutna, ze som tak daleko, ale uz za rok alebo dva pride aj ona sem k nam. :slight_smile:
27. jún 2009 o 23:48  • Odpovedz
ja by som tiež išla k moru, ale tento rok mi to nevydalo. dala som si robiť plastové okná, staré doslúžili akoby vedeli :wink:

na budúci rok by som chcela ísť d deťmi do Chorvátska, a chcela by som ísť aj s mamou. už som jej to vravela moje plány na budúci rok a súhlasila.

a bývaš kde?
28. jún 2009 o 00:00  • Odpovedz
autor
Super, tak nech vam to Chorvatsko buduci rok vyjde :slight_smile:

Ja som v USA.

Mas krasne dcerky :slight_smile:
28. jún 2009 o 00:09  • Odpovedz
tak ďaleko a ako to tam vypadá po smrti MIchaela? včera som pozerala CNN a viac mi nebolo treba šokovalo ma to.
28. jún 2009 o 00:14  • Odpovedz
autor
Ja velmi tv nepozeram :confounded:
Stale to tu dokola bezi v radiu, tv, vsade.
28. jún 2009 o 00:32  • Odpovedz
prajem ti dobrú noc ja idem hajať ráno vstávam deti nedajú spať :wink:
28. jún 2009 o 00:35  • Odpovedz
autor
Dakujem, aj tebe dobru :slight_smile:
28. jún 2009 o 00:51  • Odpovedz
a hlavne nech sa mimine dovolenka vydari
28. jún 2009 o 00:52  • Odpovedz
zalia sa viac neozvala,ale napad je to super.aj ja mam maminku,ktora by isla z nejakou pani,alebo mladou babinkou na dovolenku,je tu nejaka taka?
6. júl 2009 o 11:31  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.