• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

K uzivatelke majadesign resp. inym aj firmam aj nevestam

(zamknutá)
3. decembra 2008 
ahojte po dlhsej diskusii s vysie spominanou kockou a zaroven majitelkou firmy som sa s nou dnes dohodla ze do fora nebude prispievat. konkretne namojasvadba.sk

teraz ma vsak napadla otazka, mohla by takato uzivatelka, kedze bola aj nevestou ako aj vy ste boli ci budete/budeme prispievat do ostatnych stranok, teda na konika alebo este skor na strechu... prosim vyjadrite sa mi

dakujem
15. feb 2008 o 17:12  • Odpovedz
uff, nerozumel som otazke presne. ale ak je otazka ci moze prispievat na ine stranky (konik, strecha) , som za to ze ano moze - ak to pravidla danej stranky nezakazuju. Takze v skratke: mozu.
18. feb 2008 o 10:04  • Odpovedz
autor
hej bob spravne si to pochopil....a dakujem za odpoved:slight_smile:))
18. feb 2008 o 10:07  • Odpovedz
autor
dalsia otazka tohoto druhu sa tyka, ci moze mat uzivatelka, ktora ma nieco docinenia s firmou(ktora sa venuje svadobnym zalezitostiam), na MSv svoj pripravny album a nasledne album so svadby...

Napriklad uz vyssie spominana maja svadobny album ma, takze ma zaujimav ci to umoznime aj ostatnym a samozrejme s tym ze do fora nesmu prispievat.

Dakujem
2. apr 2008 o 13:59  • Odpovedz
aj jana steiner tu ma (alebo mala) svadobny album
4. apr 2008 o 17:17  • Odpovedz
autor
dnes mi bob cez icq odpovedal a kym sa nerezentuju firemne, mam im albumy ponechat
4. apr 2008 o 19:39  • Odpovedz
autor
dnes som dostala ip od uzivatela peter, co vieme ze je pan golej, upozornuje na jedneho uzivatela o ktorom si mysli ze je kameraman, konkretne robocop.

avsak aj ked sa robocop vyjadruje dost odborne vo veci kamerovania nikde nie je jasne spomenute zeby ozaj kameroval, vtedy to berem tak, ze ked nie je priamy dokaz, nemozem predsa len tak hocikoho oznacit za firmu, co si o tom myslite?
23. jún 2008 o 21:07  • Odpovedz
podla mna ak sa zretelne nepropaguje, tak ho nechat. na streche by som ho mazala iba keby si robil viditelnu reklamu. ale viem, ze na svadbe to je prisnejsie...
23. jún 2008 o 21:19  • Odpovedz
autor
pockam aj na ostatne adminky co si o tom myslia, golejovi som sice odpisala ale chcem pocut resp. citat vas nazor

dakujem ikke za nazor :wink:
23. jún 2008 o 22:10  • Odpovedz
ja mam podobny nazor resp. rovnaky ako ikke pokial si nerobi reklamu nepise ze piste mi Ip a podobne tak by som ho nechala, obcas je odborna rada nad zlato pri tych 100 neodbornych radach :wink:
hej na streche by sa musel asi kazdy druhy uzivatel bloknut, ale podla mna ak dobre radia nechat ich :wink: mozno nevieme kedy ich my budeme potrebovat a radcej dostat jednu odbornu radu ako 10 neodbornych :wink:
ak pridem na to v com som odbornicka dam vediet :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
23. jún 2008 o 22:30  • Odpovedz
Caute.

Vyjadrim sa k svadbe, lebo na konovi a streche to je volnejsie tym ze tam nie je moznost pre firmy platene sa prezentovat:

Velmi dolezita vec: Nejde o to ci si robi reklamu, staci ze pise hocico.

O co ide? Ak sa hocijakym sposobom dozvieme, ze dany uzivatel je firma a verime tomu, tak by sme ho mali blokovat.

T.j. aj keby tam pisal iba "Dobry den baby, ako sa mate". Je to prispevok od firmy a nema to tam co hladat. Kazda komunikacia s potencialnymi klientami je forma reklamy, do radia ma tiez nepustia len tak prist a povedat "Dobry den fotim svadby, na mojasvadba mam nick taky a taky a chcem vsetkym popriat pekny den" - co je defakto presne to iste. Tiez je to reklama uz len preto, ze ludia vedia, ze je firma a vedia si najst kontakt na nu (cez nick a IP) - hocijaka jej komunikacia tu firmu zviditelnuje. Treba si uvedomit, ze nemusi dat ziadne tel cislo, ziadne www ani email. Tym ze sa tu da napisat IP hocikomu, tak staci aby nejakym verejnym sposobom dal vediet ze on je firma - ci uz vo fore, ci uz v gratulaciach atd. a ma zabezpecene ze sa mu ludia zacnu ozyvat.

Takze ak mame podozrenie na uzivatela robocop, staci ak mu napiseme pod nejakym novym nickom ze mame zaujem o video a ze kolko by to stalo. Podla odpovede si to potvrdime a vieme ci ho blokovat alebo nie.

Tak by som to riesil ja.
24. jún 2008 o 09:11  • Odpovedz
autor
bob tak to riesim aj ja ako si napisal, poprosila som vcera jednu kamaratku nech sa ho cez ip informuje na kamerovanie...kamaratku preto ze ja iny nick nemam :grinning:
pisala mu hned vcera vecer, takze cakam aka odpoved od neho pride, ak sa potvrdi ze je firma urcite ho zacnem mazat..avsak doteraz sa len odborne vyjadruje, ziaden priamy dokaz zeby kameroval som doteraz v diskusii nenasla :unamused:
24. jún 2008 o 09:17  • Odpovedz
pod novym nickom? :grinning: :grinning: :grinning:

anax myslim, ze ides na to dobre
24. jún 2008 o 19:46  • Odpovedz
autor
no kamoska uz aj dostala od neho odpoved:

Ahoj, ďakujem za ponuku, ja svadby nerobím. Viem o čom to je, je to v SR úplne nezaplatená robota. Fotografi sú oproti tomu králi. Skús popozerať na nete serózne firmy z celej SR ak Ti na videu záleží, tých pár tisíc na cestovnom nie je katastrofa ak to má stáť za to. Niektorí majú aj bohatý archív videoukážok na stiahnutie.
Ahoj.
24. jún 2008 o 20:13  • Odpovedz
hehe, tento institut agenta provokatera je dobry :sweat_smile:
24. jún 2008 o 20:52  • Odpovedz
autor
no ale pouzivat asi len v najnutnejsich pripadoch :grinning:
25. jún 2008 o 22:39  • Odpovedz
autor
ozivujem tuto temu, kedze na beremese.cz je strasne vela prezlecenych uzivatelov, ktori do fora prispievali uz dost dlho, nateraz som na nich nenasla inu zbran ako bud ich uplne zablokovat alebo tak ako to robim provizorne teraz, mazem ich len z tych diskusii ktore sa tykaju ich firiem, povacsine su to kapely, djovia...Viem ze to nie je uplne naplnenie pravidiel, ale zatial neviem inak boj s tymito veternymi mlynmi vybojovat.

Co by ste poradili? mam ich uplne zablokovat?
3. dec 2008 o 08:22  • Odpovedz
idealne by bolo ich vymazat z diskusie, zaroven upozornit a ak budu pokracovat v akejkolvek svojej propagacii - zablokovat.
len neviem, ci to budes schopna vsetko odsledovat...?
3. dec 2008 o 08:45  • Odpovedz
autor
upozorneni uz boli, ci uz zirafkou predomnou alebo aj mnou, su taki, ktori uz nepisu, ale samozrejme vynimky sa najdu...
snad este vymyslim nejake riesenie, za ktore nebudem ukamenovana za ziva:slight_smile:))
3. dec 2008 o 08:50  • Odpovedz
autor
ikke a este som chcela, oni seba nepropaguju povacsine, pisu prosto ako "bezni" uzivatelia a toto je ten najvacsi veterny mlyn ktory musim porazit, kedze pravidlo c. 10 nejako nevedia valstnymi silami spracovat :grinning:
3. dec 2008 o 08:55  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.