• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kalendár z happyfoto.sk

(zamknutá)
13. novembra 2009 
baby,ja som včera poslala obj. na 3ks kalendaroch z akcie happyfota (ktora trva do 10.11) a nedošiel mi potvrdzujuci mail,že objednavka bola oprijata,tak som dnes veselo ešte 3x objednala po 3 kalendare a nič neprišlo,

tak neviem či mal prísť potvrdzujuci mail ako pri fotkách - na ktory ked odpoviete tak davate suhlas s výrobou fotiek,alebo nema prisť nič a na ceste mám min. 12 kalendárov a som uplne švorc :sweat_smile:
9. nov 2008 o 20:13  • Odpovedz
ten mail ze objednavka bola prijata by ti mal prist :confused: :sweat_smile: urcite neprisiel? :sweat_smile: :grinning:
9. nov 2008 o 20:15  • Odpovedz
autor
katuš, 4 maily by som neprehliadla :confounded: ,prave som kukla či neni v spamoch -občas niekho zaradím medzi spam ako npr. Dormeo a podobne blbosti ale fakt nič

alebo neviem objednať? 4x mi tie fotky stahovalo 20 minut na server a potom napisalo že prenos uspešny či čo a koniec, žiadny mail nič :sweat_smile: , už som tam viac X davala robiť foto a mail prišiel hned vždy,preto ma to zaraža
9. nov 2008 o 20:17  • Odpovedz
denisocka a klikla si potom na stranke tlacitko,ze objednavka potvrdena?..myslim uz potom ako to dotahalo fotky na server...
9. nov 2008 o 20:21  • Odpovedz
mozno mas problem s mailom :confused:
pretoze ja som dnes odtial tiez objednavala kalendare a vsetko bolo ok, tiez to najprv postahovalo a potom mi o par minut prisiel mail, kde bol odkaz, na ktory ked som klikla, tak objednavka bola prijata :confused: :wink:
9. nov 2008 o 20:21  • Odpovedz
autor
asi mi musiš dať navod ako to objednať,možno robím chybu :sweat_smile:

kliknem na ten HF desinger čo mám v PC, -počkaj idem kuknuť jak to robím
9. nov 2008 o 20:24  • Odpovedz
no tak jestli se ten mejl musí potvrzovat, tak naštěstí nemáš na cestě 12 kalendárov :wink:
9. nov 2008 o 20:28  • Odpovedz
autor
kliknem HF desinger - tam otvorím kalendár , otvorím to čo som si uložila - potom kliknem vpravo dole na OBJEDNAT,vybehne mi šeda tabulka kde udám kolko ks chcem a že to chcem cez internet a potvrdím,nato ma pýta heslo a nick,potvrdím a tak mi tam 20 minut stahuje data a nakoniec napiše že su prenesene a koniec ,nič viac,nikde to už nenajdem,ani v nakupnom košiku ani nikde
9. nov 2008 o 20:31  • Odpovedz
autor
nobody a "jestli jo?" to mi ani rodičovsky nepostačí :pensive:
9. nov 2008 o 20:33  • Odpovedz
autor
ked je akcia do 10.11 - znamena že ked tam zajtra zavolam a vyriešim,tak ešte budem mať zajtra za akciovu cenu?
9. nov 2008 o 20:35  • Odpovedz
denisocka ..nevím nevím
ale pokud je to do 10.11., tak to bude určitě včetně 10.11. - aspoň by to tak mělo být
9. nov 2008 o 20:44  • Odpovedz
denisocka,vcera som ten kalendar objednavala a mne sa po tom preneseni fotiek sama otvorila stranka happy fota a tam bola zosumarizovana moja objednavka (cena...) a bolo treba kliknut a potvrdit ju....
9. nov 2008 o 20:45  • Odpovedz
a nemas vypnute popup-sy?
9. nov 2008 o 20:48  • Odpovedz
autor
ikke -neviem,kde sa to hlada nastavuje,lebo bude nejaky problem vo mne,mne na konci nič neukaže
9. nov 2008 o 20:50  • Odpovedz
autor
maly mi tu často lezie a bucha po klavesnici a boh vie či dačo samo neoddžubkal
9. nov 2008 o 20:51  • Odpovedz
v mozille:
Extra (v slovencine mozno inak nazvane, je to posledna zalozka pred Pomocnikom/Help) -> Moznosti -> Obsah -> prve zaklikavacie policko by nemalo byt zakliknute

alebo mas iny prehliadac?
9. nov 2008 o 20:55  • Odpovedz
autor
internet expl.
9. nov 2008 o 20:57  • Odpovedz
ikke .. to mají přes pop-up? To jsou blázni ....
9. nov 2008 o 20:58  • Odpovedz
tak tam tiez posledna zalozka pred Pomocnikom/Help (neviem, ako je to nazvane v slovencine ani anglictine, mam holandsku verziu :sweat_smile: ) -> tam druhy riadok od vrchu -> vypnut blokovanie pop-upsov
9. nov 2008 o 20:59  • Odpovedz
nobody, neviem, mozno trepem blbosti, ale usudila som tak podla prispevku smary :sweat_smile:
9. nov 2008 o 21:00  • Odpovedz
ikke v tom to nebude,ja mam pop-up blokovane a islo mi to aj tak :wink:
9. nov 2008 o 21:00  • Odpovedz
tak potom este osvedceny tip - skusit na inom pocitaci... :wink:
9. nov 2008 o 21:01  • Odpovedz
u IE -- nahoře Nástroje .... Blokování automaticky otevíraných oken .. Vypnout blokování

tak ale snad to nemají přes tuto kravinu
9. nov 2008 o 21:01  • Odpovedz
a este k tomu,ak by to mali cez pop-up,tak vacsinou tam byva hlaska,alebo upozornenie,ze treba mat pop-up zapnute,aby to islo :unamused:
9. nov 2008 o 21:02  • Odpovedz
alebo skusit v inom prehliadaci...ak to nejde cez IE,tak skusit firefox....
9. nov 2008 o 21:02  • Odpovedz
autor
no to blokovanie som mala zapnute,už som to vypla a stahujem OPERU,tak uvidim :pensive:
9. nov 2008 o 21:05  • Odpovedz
autor
no nič,zas :( len že objednavka bola prijata-čas,datum,dam ok a nič viac,zmyzne to a hodi ma na štartovaciu stranu toho HF desingera :((((
9. nov 2008 o 21:17  • Odpovedz
skus mat v pozadi otvorenu stranku happy fota...uz mi nic ine nenapada :frowning2:
9. nov 2008 o 21:20  • Odpovedz
autor
ja už neviem,už som aj mail zmenila :( a zas čakať 20min kým stiahne,manžel tu už nadava aj na cele kalendáre :confounded:
9. nov 2008 o 21:34  • Odpovedz
zakazane cookies nemas nahodou?
9. nov 2008 o 22:41  • Odpovedz
autor
a kde su cookies?
10. nov 2008 o 08:16  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.