• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kalendár z happyfoto.sk

(zamknutá)
13. novembra 2009 
autor
harmi,ale ja ked dala našim,tak oni že a prababke nemáš? aj ona by sa potešila :sweat_smile: tak reku,naj da 500sk a bude mať aj ona .... takže kus mam obavu,že ked toho roku dám zas urobiť,zas naši podotknu že prababka ma kde, a ked dostane jedna,ta bude žiarliť aj druha prababka . a ja nemam tak vysoku matersku aby som dala celej vetve narobiť kalendáre a len muchy budu na to srať :rolling_eyes: . som sklamana,že svokrovci to dali do spalne za dvere,kde nik nechodi,naši to maju v kuchyni naviditelmom mieste,my tiež . takže uvažujem kus inak ako minuly rok . kus uvažujem nad tou knihou s fotkami
13. nov 2009 o 14:38  • Odpovedz
denisocka, musim sa smiat :grinning: :grinning: :grinning: lebo so svokrou to mame tak isto. najprv hodny cas trvalo kym ho zavesili a potom tiez do obyvky za dvere a nasi to maju krasne v kuchyni a my vo verande, tam vlastne ako vstupis do domu ti rovno udrie do oci. takze to mame rovnake.

a asi kvoli tebe je teraz taka vysoka cena :grinning: aby si nedala robit nikomu a nikto nebude urazeny :stuck_out_tongue_closed_eyes: vsak by si skrachovala keby si mala celej familii dat urobit. alebo potom na tych 30 centov co si spominala :grinning:
13. nov 2009 o 14:51  • Odpovedz
autor
to je ako ked moja švagrina kupila svokre ortopedicke papuče za 600sk a skoro umrela,ked došla po vianociach a svokra s papučami chodila ku sliepkama papuče same ho*no :grinning: . takže je lepšie takýmto ludom kupiť trebars gumaky do chlieva ako kalendár či papuče . samozrejme,píšem to obrazne , teda že nie každy si veci važi tak,ako by sme si to mi želali
13. nov 2009 o 14:51  • Odpovedz
fotoknihu som davala robit ked bola za par supiek nedavno. dala som spravit na skusku s fotkami z tohtorocnej dovolenky a je super. je to sice ako katalog a nie kniha ale velmi pekne. a za tu cenu. sa mi zda ze 3,90 stala. :sweat_smile:
13. nov 2009 o 14:54  • Odpovedz
autor
hej,za tu cenu som aj ja chcela,ale nevyšiel čas

pišem tu a lievance v prdeli,smrad cely byt
13. nov 2009 o 14:55  • Odpovedz
denisocka :grinning: to by aj mna porazilo keby som videla ako v tych drahych papucach cupita po slepacich hovenkach :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. nov 2009 o 14:56  • Odpovedz
este mohli hodit akciu na fotoknihy pred vianocami.

mnam lievance
13. nov 2009 o 14:57  • Odpovedz
autor
pošlem ti tie 3 spečene zadara na vianoce
13. nov 2009 o 15:00  • Odpovedz
ja som teraz robila tri rôzne fotokalendáre cez fotolab a čakám na výsledky, ale už sa nesmierne teším... :dizzy_face:
išlo to, myslím, bez problémov...
13. nov 2009 o 15:03  • Odpovedz
autor
ten fotolab ma tiež dosť zaujímave ceny. samozrejme neratam,že najdem niečo za 5€ v dobrom prevedeni,takže fakt ešte pouvažujem ,..

ak mate predsa nejaky typ,tak ešte hodte linky

niečo na stenu + mená
13. nov 2009 o 15:30  • Odpovedz
autor
jaj ,no ja fakt uvažujem nad týmto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6616261 lebo už mam nerv
13. nov 2009 o 16:38  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.