• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kam sa podel euroland?

(zamknutá)
18. novembra 2008 
Ahojte, ktora mate hocjaku info o eurolande- z istropolisu, pliz napiste...mame tam s kamoskou permanentky a sme zvedave ci este niekedy uvidime peniaze za ne...dikii
30. okt 2008 o 20:09  • Odpovedz
no ja sice nemam pernamentku ale mam tam choditko... kedze som mala v zime este nechodiace babo, tak som si tam choditko priniesla, lebo sme tam chodili casto... a teraz... :angry:
30. okt 2008 o 22:12  • Odpovedz
neskusal tam niekto volat? my sme tam raz boli ale priestory su uplne vystahovane...
1. nov 2008 o 21:30  • Odpovedz
cislo je neexistujuce :unamused: :angry:
1. nov 2008 o 22:28  • Odpovedz
a co tak sa spytat v istropolise ci o nich nieco nevedie....
1. nov 2008 o 22:29  • Odpovedz
alebo skor v tej restike co je v istr. s nimi mali kontakt lebo boli prepojeny no nie?
1. nov 2008 o 22:30  • Odpovedz
btw... mohli si tam vycapit aspon nejaky odkaz, ze koncia alebo sa stahuju, prip. pod akym cislom ich mozme kontaktovat... nechapem :confounded:
2. nov 2008 o 03:04  • Odpovedz
autor
hej na tom cisle nikto neni, ked budem mat cestu okolo tak sa pojdem do tej restiky spytat..aj ked pochybujem ze im hlasili kam idu ...dufam sa niekde objavia...ked budete mat niekto dake news, sup sem...
2. nov 2008 o 13:05  • Odpovedz
podla mna, keby sa "len" prestahovali, tak su vypatratelni, nechaju na seba kontakt alebo by sa dali najst na nete. skor to vyzera, ze nefunguju uz vobec
2. nov 2008 o 13:07  • Odpovedz
o eurolande som sa dozvedela nedavno z casopisu Mama a ja. Cez vikend som sa tesila, ze zoberiem maleho do tohto klubu, kedze je blizko kde byvame....kedze som nevedela kde presne sa nachadza a Istropolis je obrovsky, presla som cely areal, snazila som sa najst niekoho kto by mi vedel poradit....po hodine prechadzania som zistila, ze asi sa tam ziadny Euroland nenachadza...na poschodi som sa pytala predavaciek, ci o nom nevdeia....zevraj ho uz viaceri hladali, ale ze nevedia...potom som dole pri restauracii objavila pana, mozno nejaky vratnik? on mi poradil, kde presne sa Euroland nachadzal ale ze nevie ci este funguje, do restauracie som sa nedostala, bola tam asi nejaka akcia...potom som skusala volat na to cislo ale bezuspesne....zaujimave...keby sa prestahovali, tak by mohli napisat kam, nie?
18. nov 2008 o 15:29  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.