• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kam sa stratili "staré" užívateľky modrého koníka?

(zamknutá)
25. septembra 2009 
Ahojte,v poslednej dobe som si všimla,že sem prestali postupne chodiť niektoré "babenky" ktoré som mala rada či už kvôli im chudnúcim úspechom,alebo ich deťom,alebo kvôli peknej fotke v pase,alebo zaujímavému nicku......na poniektoré si nespomeniem aké mali nicky ale viem že boli časté prispievateľky a teraz ich nevidno....máte nejaký kontakt s takými babami čo sem prestali chodiť?

prečo?odradilo ich niečo?urazil ich niekto?nemajú čas?asi som moc zvedavá ale zaujíma ma to....
24. sep 2009 o 13:37  • Odpovedz
zuzi, no niektoré baby sa stratili na slepačiu stránku :sweat_smile: , napríklad gerden a spol.
24. sep 2009 o 14:36  • Odpovedz
Čo je to ,,slepačia stránka"?
24. sep 2009 o 14:40  • Odpovedz
zuzidr..dobrý postreh. :wink: :wink: :wink: :wink: to by ma nenapadlo..ale je to pravda :confused: :confused: :confused: :confused:
24. sep 2009 o 14:50  • Odpovedz
aka slepacia stranka??
24. sep 2009 o 14:51  •  2 deti  • Odpovedz
autor
no ja som si to všimla cca pred mesiacom,že tu boli baby ktorých príspevky sa dali aj čítať,aj albumy som si rada pozrela a podobne a zrazu sa vyparili.... :sweat_smile:
24. sep 2009 o 15:04  • Odpovedz
zuzidr,
myslim ze ako deti rastu, a zeny sa vracaju do prace, nemaju uz tolko casu prispievat, pripadne updatovat albumy :wink:
24. sep 2009 o 16:57  • Odpovedz
autor
dai ved ja to chápem,aj ja mávam obdobie že nemám čas alebo sa mi prispeievať nechce ale vždy sa vrátim do nejakých "svojich" tém :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2009 o 10:15  • Odpovedz
ako sa inak mate, pamatam si ta z junoviek, mame rovnako stare dievcatka :slight_smile:
25. sep 2009 o 10:27  • Odpovedz
autor
:grinning: jasne aj ja si tam pamätám,čítavam ťa :grinning: máme sa fajn,chodím od novembra do roboty,malá je už v škôlke,takže v pohodke :grinning: :grinning:
25. sep 2009 o 10:29  • Odpovedz
...a ešte je tu jedna vec, baby čo sa poznajú odtiaľto už tie 3-4 roky tak sa väčšinou stretávajú osobne, prípadne na ťažko závislackej veci akou je fcb :sweat_smile:
25. sep 2009 o 10:33  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.