• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde kúpim loptičku s ihličkami?

(zamknutá)
13. septembra 2008 
strašne by som chcela tú loptičku, čo predávajú len tam, naša sa niekde zakotúlala :frowning2: . Ale merať cestu len kôli tomu, tak to asi nie. Tak by som chcela niekoho poprosiť, či sa nenájde nejaká dobrá duša, čo by nejaké 2 loptičky kúpil.
11. sep 2008 o 10:09  • Odpovedz
kili a to je co za lopticka, ze len tam ju maju? :wink:
11. sep 2008 o 10:31  •  3 deti  • Odpovedz
autor
ena, je to taká z jemními ihličkami, veľmi dobre sa drží malím v ruke, aj v jednej a dobre sa hádže, skáče, je proste super :grinning: . Tý čo tam chodia určite vedia. Výdávam ju aj vonku ľudom v kočíkoch.
11. sep 2008 o 10:35  • Odpovedz
11. sep 2008 o 10:41  • Odpovedz
kili, ja som taku loptu videla v nejakych zdravotnickych potrebach, neviem si teraz spomenut, kde presne, ale viem, ze som ju drzala v ruke a rozmyslala, ci ju nekupim, lebo kamoskinmu malemu sa velmi paci. Skus obehat lekarne v okoli, mozno zozenies
11. sep 2008 o 11:33  • Odpovedz
autor
pietra, dík, už mi aj do IP napísali, že sa dá zohnať inde ako v dračikovi al. u číňanov. Ja asi chodím po kanáloch, keď som ju ešte nevidela :grinning: . Ale čo som sa pýtala aj iných, čo ju mali, tak ju mali s Vincovho lesa, tak som si myslela, že majú monopol :sweat_smile:
11. sep 2008 o 11:55  • Odpovedz
Kili ak vies v Ba kde su Dolne Hony a potraviny Rema tak na trhu ju predavaju presne taku istu mame aj my stoji 15,- Sk
11. sep 2008 o 12:04  • Odpovedz
kili: my sme taku kupili za 35 sk na namesti hraniciarov, v takom tom obchode VSETKO ZA ...:slight_smile: ale to mali tusim len 2 vtedy uz..
11. sep 2008 o 22:14  •  3 deti  • Odpovedz
Ja som ju videla na kúpalisku v Štúrove, je veľmi dobrá aj do vody. Ale to už pre teba asi nebude aktuálne.
12. sep 2008 o 08:18  • Odpovedz
kili, mavaju aj v lekarnach, v predajniach s fitloptami a ja konkretne som ju kupila v hypernove :wink:
12. sep 2008 o 08:39  • Odpovedz
kili, veď tú majú aj v Dráčiku, V Tescu, u číňanov, v 39 obchodoch..stojí 25 Sk -veľká lopta a 15 menšia..Našim deckám ju kupujem pravidelne v hračkárstve vedľa nás a vydrží im tak týždeň-ihneď ju prasknú na ružiach.. :confused: :confused:
12. sep 2008 o 09:03  • Odpovedz
u cinanov ju vidam na trhovisku snad v kazdom stanku.-))) aj my sme ju kupili malemu,ale predytm im tam vsetky z kosa povyberal:slight_smile:))a som musela nahanat. :grinning:
12. sep 2008 o 09:29  • Odpovedz
inac aj na kolotococh byva,trhoch a tak,my sme ju kupili za 40sk :wink: /u cinana v RS/
12. sep 2008 o 09:30  • Odpovedz
tu lopticku maju vazne asi vsade.hlavne u vsetkych cinanov urcite.
12. sep 2008 o 09:36  • Odpovedz
ale napriklad tie co maju u cinanov,tak divne smrdia a tie z dracika nie...aspon ja mam taku skusenost....ale tiez sme tu nasu stratili :frowning2:
12. sep 2008 o 09:38  • Odpovedz
autor
tak fain, majú ich asi všade, len ja som hluchá slepá :sweat_smile: . po obchodoch nechodím, ani na trhy a aj keď idem, pozerám len po tom, čo chcem a na ostatné mám čiernu škvrnu, asi sa musím lepšie pozerať. Včera som bola v dráčikovi, volá sa to masážna loptička, ale akurát nemali a nevedia, kedy dostanú :unamused:
12. sep 2008 o 10:09  • Odpovedz
kili,
v čínskom obchode určite zoženieš a rozne velkosti a farby :wink:
12. sep 2008 o 11:44  • Odpovedz
my sme kupili v 30 korunovom obchode
:wink:
12. sep 2008 o 12:26  • Odpovedz
kili, urcite v zdravotnickych potrebach - videla som na spitalskej aj myslim na dunajskej.
12. sep 2008 o 13:38  • Odpovedz
autor
dík, skúsim v tom zravotníctve, ak je pravda, že môžu byť z iného materiálu, lebo malí ich kúšu.
12. sep 2008 o 13:55  • Odpovedz
autor
tak som nasr.ná :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
bola som v zdravotníctve, tak tam tie loptičky sú iné, také tvrdé a stoja (ak to bola cena) 155,- :stuck_out_tongue_closed_eyes:
potom som bola v tescu - nič
potom na Námestí SNP v obchode všetko za XY - nemali, ale mám sa prísť pozrieť v stredu, už sa valím :rolling_eyes:
potom je vedľa 1001 drobností - nič
oproti Dráčik - už dlho nemali
potom na trhu - nič, kukali na mňa jak na debila
potom v Dunaji v obchode všetko za 25,- - tam nevedeli, o čom melem

takže mám fakt dosť. Keď ich niekto uvidíte, prosím kúpte a ja sa dovalím k vám. Chcem chlapčenské al. neutrálne farby (žlté, zelené, modré), 2ks také stredné ako má Adamko na tej fotke a 2ks také malé.
12. sep 2008 o 19:11  • Odpovedz
kili nahod inzerat :wink:
12. sep 2008 o 21:28  • Odpovedz
kili tie loptičky predavaju na kupaliskach,skus pozriet tam ja som malemu tam kupila alebo v 35sk obchode ju sem tam maju,pokukaj :wink: :wink:
12. sep 2008 o 21:51  • Odpovedz
kili, a dovalila by si sa aj ku mne do KE :grinning: :grinning: ....lebo ja vecne ich vidim u nas u Cinanov :wink:
12. sep 2008 o 22:09  • Odpovedz
no, skuste layla alebo fitlopta
12. sep 2008 o 22:22  • Odpovedz
ja som ju tuším videla v Bojniciach :grinning:
12. sep 2008 o 23:28  • Odpovedz
kili máš IP :wink:
13. sep 2008 o 11:55  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.