• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kedy môžem ísť na rizikové tehotenstvo?

(zamknutá)
10. marca 2009 
ajoj som tu nova..som asi vo 4 tyzdny tehotenstva cakam moje prve dietatko.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: chcem sa spytat vas skusenych kt. ste tu... pracujem na dobu neurcitu v jednej firme na vyrobu takych lcd komponentou a tu nastal problem pracujeme v takych ochrannych antistatyckych oblekoch ,kvoli cistemu bezprasnemu prostrediu ,kt. je tu treba.....su nam vidiet len oci..a tu nastal problem...moja praca nieje nejako fizicky narocna..len sa bojim toho ze ked mi bude zle tak bude broblem s tym pracovnym oblecenym...ak by som to povedala v praci ze som v tom ta museli by mi ponuknut taku pracu ktoru nebude v tom oblek.ale mne je dobre pri mojich terajsich kolegoch a tam by som nechcela byt.... tak by som rada vedela od kolkoho tyzdna mesiaca by sa dalo u lekara vybavit rizikove teh. no proste by som nemusela chodit do prace a aby som to mala zaplatene.......... :unamused: dakujem za rady.... :sunglasses:
8. mar 2009 o 16:54  • Odpovedz
ak ťa doktor vypíše možeš isť aj hned až do nástupu na MD
8. mar 2009 o 17:22  • Odpovedz
crivicka, ked aj hned, ak bude ochotny lekar, kludne aj hned. ja som bola na rizikovom od 10tt
9. mar 2009 o 10:08  • Odpovedz
na rizikové môžeš odkedy posúdi lekár ja som bola od začiatku od 9tt
9. mar 2009 o 10:09  • Odpovedz
crievička, ako píšu baby - môžeš ísť aj hneď, ak sa dohodneš s doktorom. Ale platené to budeš mať iba ako PN :unamused:
9. mar 2009 o 10:16  • Odpovedz
autor
ok dakujam to ma potesilo :slight_smile: :slight_smile:
10. mar 2009 o 08:42  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.