• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Klion

(zamknutá)
24. septembra 2009 
Máte niekto skúsenosti s týmito liekmi? Ak áno, načo ste ich užívali? Ja mám podľa cytológie vraj nejaký zápal, na ktorý mi chcú predpísať práve tieto tabletky/čípky... ešte neviem čo....

Ako dlho u vás trvala liečba? Bola úspešná?

Môžu sa užívať, ak napr. žena otehotnie a hneď v začiatkoch začne užívať tieto tabletky? Na letáku som sa dočítala, že sa neodporúčajú v prvom trimestri, ale na nete som našla kopu diskusií, kde ženy uvádzajú, že im boli predpísané aj v prvom trimestri... tak som z toho jeleň...
20. sep 2009 o 15:05  • Odpovedz
Flamenga, prečo vlastne nekontaktuješ svojho lekára??? Zdá sa mi to byť čudné, že by som mala užívať nejaký liek a informácie o ňom by som zháňala takto............ :confused:
23. sep 2009 o 15:50  • Odpovedz
23. sep 2009 o 17:39  • Odpovedz
autor
luise túto tému som zakladala ešte predtým, než som kontaktovala svojho lekára :wink: :slight_smile: Volala som si totiž v piatok o výsledky, kde mi sestrička povedala, že sú ok, len je tam zápal, na ktorý mi predpíšu klion a že si preňho mám prísť v priebehu nasledujúceho týždňa... tak som bola zvedavá, prepáč :slight_smile:
23. sep 2009 o 19:08  • Odpovedz
Tak prepáč, to ma nenapadlo. :sweat_smile:
24. sep 2009 o 16:30  • Odpovedz
autor
:grinning:
24. sep 2009 o 17:39  • Odpovedz
24. sep 2009 o 19:43  • Odpovedz
flamenga: vies, na takmer vsetkych liekoch je napisane, ze tehotne a dojciace by to nemali uzivat, pripade len po porade s dr. ono sa totiz lieky na tehotnych a dojciacich a jmalych detoch testovat nemozu, preto sa farmaceuticke spolocnosti brania tymto de iure voci dakym nasledkom...
24. sep 2009 o 19:47  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.