• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Koľko peňazí vám mesačne dáva manžel?

(zamknutá)
14. apríla 2011 
Jojo, dary jsou jen toho, kdo je dostane. A je fakt jedno, jestli si to někdo píše nebo ne. Možná je to jen pro ty dva, ale v případě rozvodu by nikdo nebral v úvahu, že každý měl svůj účet..... Tak to prostě je, pokud není zúženo SJM, kromě darů je majetek společný
24. mar 2009 o 21:41  • Odpovedz
mandarinka,
aj okrem dedičstva - myslím :wink:
25. mar 2009 o 15:09  • Odpovedz
Tamio jo, to máš pravdu, kromě darů a dědictví
25. mar 2009 o 15:14  • Odpovedz
jaj to je tema,neviem si ani predstavit,ze by som mala zit z mojej materskej a este s nej aj platit a potom zobrat od muza.Z mojej materskej-ta chodi na ucet-zaplatime byt,skolku, a mne da moj muz celu vyplatu a ja hospodarim.Stravu cez tyzden kupujem ja,na vacsie nakupy chodime spolu a vsetko platime z tej jeho vyplaty.Ja si mozem kupit co chcem,aj detom,ale aby som nesla do minusu,inak ho to netrapi.ked si nieco kupi on,tiez si vezme z tych penazi,inak nema ani prehlad,kde sa minu.Ale niekedy ma to aj hneva,ze ani nevie co kolko pomaly stoji.
29. máj 2009 o 16:52  • Odpovedz
otrivinkajanka-tak to ti nezavidim,tiez by som sa pridala k nazoru,nech on nakupuje,este by zaujimalo,ci zarobi tak velmi malo,ked ti neda,alebo aj zarobi a pomina to on,lebo aj o to ide.Inak mam aj kamosku,co jej muz kazdy den da par korun,a povie jej ze aby nepominala.Nic moc.
29. máj 2009 o 16:56  • Odpovedz
celú výplatu :grinning:
29. máj 2009 o 16:56  • Odpovedz
my mame spoločny učet z ktoreho sa plati inkaso telefony poisky a podobne veci nejaku hotovst mam pri sebe a ked potrebujem tak mi peniaze dá ked sa niečo kupuje aj potraviny tak o všetkom vieme obaja čo treba do domacnosti
29. máj 2009 o 16:59  • Odpovedz
mame spolocny ucet, dve kreditky....takze celu vyplatu :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 17:28  • Odpovedz
aj my tak - spoločný účet, 2 karty a "naše" euráče :grinning:
29. máj 2009 o 18:07  •  2 deti  • Odpovedz
Ahojky, co to zase je za téma :dizzy_face: . Ono to teda není k smíchu, pokud je některá mamina závislá na tom, kdy a co a kolik ji dá manžel :confounded: .
My si každý koupíme ze společných peněz co potřebujeme, nic neřešíme, ani nemám ponětí kolik utratíme..., zbytečně nerozhazujeme a je pohoda :dizzy_face: :dizzy_face:
29. máj 2009 o 18:12  • Odpovedz
Společný učet 2 kreditky :wink: :slight_smile:
29. máj 2009 o 18:48  • Odpovedz
tak ja by som teraz mohla odpovedat na opacnu otazku - kolko penazi davate manzelovi? :grinning: :grinning: :grinning: ... mame kazdy svoj ucet a svoju kartu :wink:
29. máj 2009 o 19:29  • Odpovedz
zuzanočka--tiež celú výplatu :grinning: aj rodičovský... :grinning: to bude tým spoločným účtom... :grinning:
29. máj 2009 o 19:42  • Odpovedz
asitka ... ja mojmu nedavam celu vyplatu, kedze ja mam svoj ucet a MM tak isto, ale on teraz vyplatu nema, takze tak ... obaja mame svoje vlastne peniaze ... a deti nemame
29. máj 2009 o 19:55  • Odpovedz
tak vieš...ako si kto zariadi...my sme tak mali...kým sme spolu nežili.... a boli slobodní...ale teraz??? je to viac menej jedno... :grinning: ved aj deti máme spoločné... :grinning: tak načo účty deliť :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 19:58  • Odpovedz
teda fakt zaujimava tema, naozaj existuju zeny ktore prosia chlapov aby im nieco dali. ved to je skoro automat preboha mame len materske, tak jasne ze musia dat vsetko .
ved kto iny ako zeny platia ucky , nakupuju jedlo. :angry:
mozno je to hnusne ale ked si chlap zalozi rodinu , mal by sa z peniazmi na dlho rozlucit, a nechat si len na osobne veci napr. cigarety , noviny, strava v praci, obcasne pivko. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
alebo som magor a moj priate tiez ked mi da vsetky peniaze az na par drobnych ktore vie ze potrebuje? :grinning:
29. máj 2009 o 20:01  • Odpovedz
asitka ... tak my sme si uz zvykli na oddelene ucty a mne sa to zda lepsie, aby mal kazdy svoje peniaze, aj ked sme manzelia ... a funguje nam to takto pekne uz 6 - ty rok, ale manzelia sme len nieco cez 2 roky
29. máj 2009 o 20:06  • Odpovedz
zuzka....keď vám to tak vyhovuje...tak nie je čo riešiť...je to na vašej dohode... :wink:
29. máj 2009 o 20:10  • Odpovedz
my sme sa o tom ani nebavili, bolo to tak, ked sme zili spolu bez papiera a tak to ostalo aj s papierom :grinning:
29. máj 2009 o 20:12  • Odpovedz
grenadinka nie si magor, aj u nás to tak funguje, ja hospodárim a chlap si nechá len na pivko a cigari ... na nákupy chodíme spolu, tak vie čo všetko stojí a ked nie, vždy mu poviem, že načo som peniaze minula a ešte mi zatial nenadával
29. máj 2009 o 23:36  • Odpovedz
My máme dva účty a dvě karty, které máme k dispozici oba a všechnu hotovost máme doma na jednom místě a tam si bereme podle potřeby :wink: děláme to tak od doby, co jsme spolu začali žít a to nějakých 12 let :wink:
30. máj 2009 o 08:49  • Odpovedz
hasleerka- to som rada, uz som si naozaj myslela ze toho mojho sklbem s penazi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nerozumiem zeny co maju s muzmi deti a maju oddelene ucty, alebo platia vsetko na pol. :rolling_eyes:
pride mi to divne, ale ved tie nase materske su naozaj len zlomok z chlapskych vyplat. :rolling_eyes:
30. máj 2009 o 12:17  • Odpovedz
závidím, babenky. bývame u rodičov, nájom ani inkaso neplatíme, moj drahy ma rodinné aj danový bonus a ja doslova drankám každý cent. nechodím na kávičky, nechodím na nakúpy-oblečenie a kozmetiku si kupujem len v akútnych prípadoch- kozmetičku a kaderníčku som videla naposledy pol roka pred narodením prvej dcéry, a aj tak mám denne na tanieri, že o.ebem svoju materskú a ešte chcem peniaze. jediné, čo mi kúpi, sú plienky a mlieko :frowning2:
30. máj 2009 o 12:30  • Odpovedz
moodnday- ale ved to je priserne, :rolling_eyes: , toho tvojho manzela by bolo dobru vyfackat, aby sa prebral s toho zleho sna.
ved tu nejde o to ze nechodis na kavicky ku kadernikom a tak...
tu ide o to ze su veci o ktore sa maju partnery podelit a spolu si ich uzit...
mrzi ma to ze su taky ludia ako tvoj partner, obmedzuju zeny a tvaria sa ako pani tvorstva. :pensive:
neskusala si sa o tom s nim rozpravat?
30. máj 2009 o 12:38  • Odpovedz
zuzanockamt aj my mame kazdy svoj ucet...ja mam dokonca dva...
ale s tym rozdielom, ze odkedy som na RD vlastnim bankomatovu kartu od manzelovho uctu... :slight_smile:
z mojich uctov si platim iba nakupy cez internet...napr mmb, inac sporim na horsie casy... :grinning:
30. máj 2009 o 12:45  • Odpovedz
moonday ale ved plienky a mlieko nie su pre Teba :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: prepac nemyslelala som to zle ale je to smiesne ...myslim jeho spravanie
30. máj 2009 o 12:46  • Odpovedz
jasne, že ano. a veľa krát, ale vždy vyjdem z toho ako svina, čo ho chce vycicať,dokonca mi povie, že ak mu niečo nekúpi mamička, tak nemá. len pre zaujímavosť: včera som mu nechala v obchode za košele a topánky asi 120. ale to je nič z materskej, už mi povedal, že nemám zabudnúť zaplatiť poistky detom. pripomínam, že v každej jeho a poistke našich detí je ako príjemca uvedená jeho mama, ale ja ich platím :angry: a ak ich nemám z čoho zaplatiť, musí mi dať moja mama, pretože je schopný na mna hučať týžden. :frowning2:
30. máj 2009 o 12:47  • Odpovedz
moonday- ale ved to je strasne. :frowning2:
on si ta nezasluzi
30. máj 2009 o 12:49  • Odpovedz
:astonished: :astonished: moonday...to ťa s ním ešte baví??? :astonished:
načo mu kupuješ veci, by som sa vyserkala...asi zjavne nevie čo to dnes stojí :rolling_eyes:
30. máj 2009 o 12:53  •  2 deti  • Odpovedz
no dobre a co stym chces urobit?
30. máj 2009 o 12:53  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.