• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Koľko peňazí vám mesačne dáva manžel?

(zamknutá)
14. apríla 2011 
humoristka :grinning: nič, čo som si navarila, to si aj zjem. moc možnosti nemám, a preto sa mi smeje do očí
30. máj 2009 o 12:58  • Odpovedz
vravi sa ze svine maju dobrych chlapov ...tak to ja musim byt ina svina lebo ten moj je uzasny :slight_smile:
asi by si mala zacat byt hnusna ked po dobrom to nejde
30. máj 2009 o 13:02  • Odpovedz
moonday v inej téme písala, že manžel je cudzinec. Predpokladám, že je moslim. A tým pádom sa ani nečudujem jeho správaniu.
30. máj 2009 o 15:47  • Odpovedz
to je teda zas téma :stuck_out_tongue_closed_eyes: pro moje osobní potřeby asi 6tis.Kč, + když něco většího potřebuju pro malého..tak to taky zaplatí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. máj 2009 o 15:50  •  1 dieťa  • Odpovedz
my máme jeden společnej účet a dvě karty, takže všechny peníze máme společné a maximálně mi to vyhovuje..
30. máj 2009 o 15:54  • Odpovedz
jo, a osobníma potřebama nemyslim jídlo atd. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak, kdybysme spolu žili, tak jedeme též na společný účet, přijde mi to fajn :slight_smile:
30. máj 2009 o 15:55  •  1 dieťa  • Odpovedz
Kolko potrebujem, tolko dá :grinning:
30. máj 2009 o 17:43  • Odpovedz
mame spolocny ucet a kazdy svoju kartu.plne si doverujeme
30. máj 2009 o 17:51  • Odpovedz
no my mame spolocne ked treba tak sa vyberu a hotovo
30. máj 2009 o 17:52  • Odpovedz
máme společný účet, když je třeba vybere se
30. máj 2009 o 18:09  • Odpovedz
otrivinkajanka sa tu neukazala?zaujimalo by ma ako pokracuju a hlavne teraz ked cakaju babetko ci sa nieco zmenilo.
30. máj 2009 o 19:59  • Odpovedz
my tiez mame samozrejme spolocny ucet
30. máj 2009 o 20:04  • Odpovedz
moonday, je mi do plaču z toho čo píšeš ... naozaj nie je možné žiadne iné riešenie, iba byť s ním ... ved máš rodičou, nepomôžu
30. máj 2009 o 20:05  • Odpovedz
Máme společný účet, všechny peníze jdou tam, všechny pravidelné platby jdou z něj trvalými příkazy a jinak vybíráme dle potřeby...větší věci spolu řešíme, ale jinak každý utrácí dle svého...ale máme asi oba štěstí, že jsme snad poměrně rozumní a nepřeháníme to. Zažila jsem jako děcko hádání rodičů o každou korunu a doprošování se a to fakt nechci.
30. máj 2009 o 20:29  • Odpovedz
tiež máme spoločný účet s dvomi kartami, ja mám svoj ešte za slobodna s jednou kartou, tam manžel prístup nemá...načo :grinning:
všetky peniažky vlastne mám aj tak na starosti ja, všetko poplatím cez net, to mi len cingá, že už nech skončím, lebo ho poráža z úhrad...hihi, a potom so zvyškom hospodárime-teda nakupujeme buď on alebo ja. materská a rodinné chodia na môj účet, no to pohltia výdavky na mliečko a plienky malinkej dcérky, takže tam sa nedá svietiť.. :sweat_smile:
sem tam sa povadíme,no vždy tak s mierou, lebo manžel prišiel o suprer prácu kôli kríze-živnostník a teraz má len takú biednu, ale aj to je dačo, no ťažko si zvykáme na málinko peniažkou ale aj tak sa dá prežiť, buď to vzťah utuží alebo rozdelí, vtedy sa uvidí ako na tom ste. treba ale vydržať a hlavne riešiť, tak držím všetkým, ktoré majú starosti, palčeky. :grinning:
30. máj 2009 o 21:19  • Odpovedz
Ahojky,tak my jsme vždycky měli jeden učet na který šli všechny peníze,pak nastala krize a výčitky ,tak jsem zařídila si svůlj vlastní učet a je to.Manžel taky pořád hulákal že moc urácím a měl plno dalších kecu no a mě došla trpělivost.máme každý zvlášt peníze,byt a půjčku platíme napůl a na domácnost se taky skládáme.přestala jsem vařit a nakupovat mu.Vařím jen malému.Ale už si uvědomil jak to přehnal,začal s omluvama a přiznal že si neviděl do pusy.je dobré pokud si začne chlap vyskakovat udělat radikální kroky.ještě nějakou dobu počkám at se pořádně vytrestá a pak to zas bude jak dřív.Ale je celkem sranda ho ted pozorovat jak přijde po noční a nemá doma nic a musí si zajít do obchodu.Holt jsou to chlapy
30. máj 2009 o 22:05  • Odpovedz
my mame 2 ucty, manzel plati ze sve vyplaty veskere platby - byt, telefony, internet, pojistení, spoření za nas 3, nevim co vsechno, ale vsechno... no a me zustava 7500 od státu na jidlo a věci okolo malé a bohatě mi to stačí, ještě z toho ušetřím na dovču, fakt je, ež si ted i přivydělávám, takže jsem i v plusu. Je fakt, že občas něco pošlu koupit MM, ale nemyslím si, že by to byly nejaké velké položky.

poradila bych asi nechavat si materskou pro sebe a veskere platby nechat na manzelovi, nechapu, proc bych mela mit vic penez? kdyz, tak si privydelam, ale je fakt, že v Praze je asi mnohem více možností než jinde.
30. máj 2009 o 22:26  • Odpovedz
bramburka,
no to si jedna z mála, je fajn mať taký príjem a nestarať sa kvázi o šeky, neber ale v zlom, len takých je fakt málinko a tej práce ešte menej, veď ktorá z nás by si neprirobila, keby mohla,
a s čím si privirábaš?
30. máj 2009 o 22:51  • Odpovedz
zuzi: tak mně to nepřijde zas jako super příjem, já mám čistě pro sebe a pro malého asi 13tis. Kč..a nepřijde mi to nějak moc :sweat_smile: já jdu od prázdnin do práce, budu dělat pokladní..celé víkendy 16tky..takže tak 4tis. si vydělám, ale já mám výhodu v hlídání :wink:
30. máj 2009 o 23:00  •  1 dieťa  • Odpovedz
moonday, to je zly sen asi :frowning2: no priala by som ti nieco lepsie, ale ak sa sama o to nepostaras, tak to fakt mat nebudes
31. máj 2009 o 05:15  • Odpovedz
moonday: aj ja by som rada vedela, akej narodnosti je tvoj tyran-manzel. Peniaze su cislo 1. dovod k rozvodu. Ja teda neviem, ale je mi to velmi luto, ze mas takehoto muza.
A preco si neurobis rozpocet na papieri a neukazes to tomu hajzlikovi, ze tvoja materska nestaci na pokritie financii, ktore mate?
A este by ma zaujimala posledna vec: Bojis sa ho? Aky mate vztah?
31. máj 2009 o 06:23  • Odpovedz
no mne da
celu vyplatu :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 10:18  • Odpovedz
Mame spolocne ucty,o financie a ich pohyb sa staram ja. Okrem toho mi manzel este dava takmer denne nejaky cash-hotovost na drobnosti ako kino, vylety s malym, sendvic ci horuca cokolada vonku, aby som nemusela stale pouzivat karty.
31. máj 2009 o 10:42  • Odpovedz
moj chlap je Slováčisko ako repa, takže som určite nepísala, že je inej národnosti. pri rozvode snád, ale my nie sme manželia, takže rozvod neprichádza do úvahy. bývame u mojich rodičov, ale on je muž dvoch tvárí: ak nás zajtra stretnete, budete prisahať, že je to ten najokúzlujúcejší muž, akého ste stretli. ale hned, ako sa zavrú za nami dvere, začína peklo. od porodu svojej prvej dcery som bola sama v meste 4 krát. aj to som si vyplakala a vytrucovala. jednoducho, tvrdá ruka. hrozím sa, čo sa stane, ked mi príde na toto. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2009 o 12:26  • Odpovedz
Moonday, ja nechápem, na čo si chováš to divné domáce zviera.... Bývate u vašich, platiť nič nemusíte a ty platíš poistky svojim deťom, kde je príjemcom JEHO mama? A to ešte z materskej? Opýtala by som sa ťa niečo, ale admini by ma zmazali za vulgárnosť :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: Prosím ťa, kopni toto iduvíduum do teplých krajín a zaosbstaraj si niečo životaschopné.... Bože baby, kde chodíte na takýchto psychopatov?
31. máj 2009 o 12:30  • Odpovedz
moonday,mojej tete sa tak smial do oči hadam 20 rokov,kým dostala odvahu podať o rozvod , nebudem písať čo už 2rok zažíva,lebo nie su vysporiadany,ale už sa v najbližčích dnoch rozhodne aj to,už sa len modliť,aby nechytil taky amok,že ich pozabíja.... :pensive:
31. máj 2009 o 12:46  • Odpovedz
siss, 13. tisíc pro sebe?ty vogo, to nemáme ani my tři :stuck_out_tongue_closed_eyes:
moonday, vždyť pokud nejste vzití a bydlíte u tvých rodičů, tak co ti brání ho kopnout do zadku a zavřít dveře :zipper_mouth: já to nechápu, toto bych si nenechala líbyt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my se o náklady na bydlení dělíme, byť jsem měla rozmluvu, že jako žádná ženská tu na koňovi nedává chlapovi prachy, jen já že přispívám tak, jak to bylo kdysy,ale zase já si vydělávám, takže mě to netíží :sunglasses:
31. máj 2009 o 12:54  • Odpovedz
Máme každý svůj účet,dáváme peníze na společnou hromádku a bereme z ní dle potřeby.Manžel platí inkaso,pojistku a daň za barák,povinné ručení za auto,popelnice :grinning: a z mého účtu se zase platí pojistka a spoření.Nehrajeme na to:"Moje,Tvoje peníze." :wink:
31. máj 2009 o 13:08  • Odpovedz
jo, a máme každý svůj účet :slight_smile:
31. máj 2009 o 13:27  • Odpovedz
ja utracim i svoje i jeho..pro jistotu:grinning:
31. máj 2009 o 13:44  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.