• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Koľko peňazí vám mesačne dáva manžel?

(zamknutá)
14. apríla 2011 
moonday, kopni ho do zadku, načo čakáš na zázrak? tie sa v takýchto prípadoch nedejú. pobal mu s čím prišiel a som zvedavá aký bude frajer. fakt ťa nechápem, lepšie to nebude a dokedy chceš trpieť. rýchlo a rázne to ukonči a nájdeš určite lepšie, neboj nič. veď to čo máš sa aj tak o teba nestará. tak držím palce a daj vedieť ako si dopadla
sisstin,
no neviem ako je v čechách, ale tu mnoho rodím žije s takého príjmu aj 4 členných a nie že by to mala žena tak sama a pre dcérku, no nemyslela som to v zlom
31. máj 2009 o 14:23  • Odpovedz
No to je právě ono, že každá z nás má asi jinou představu o tom, kolik potřebujeme na měsíc, někomu (jedna má kamaradka) nestačí ani 30 tis...fakt...děti mají soukromou školku atp...ale to je mimo téma, to je jasné.

Moonday a ty jsi nějak daleko od města, vezmi prostě děti a jed si do města přes den, kolikrát jsem zjistila, že mi stačí si koupit třeba jelení lůj a kafe v kavárně a jsem spoko....ani člověk nemusí moc utratit, ale důležité je vypadnout. !!!

Jinak ano, přivydělávám si,a le fakt mi stačí i těch 7,5 od státu... přivydělávám si v administrativně jedné foirmy - 1x tydně tam jezdím, třeba i s malouo, zbytek mam sluzebni tel a notebook a pracuji z domova. Staram se jim o office - tzv. office manager, je to PC firma, všichni máme více méně home office, je to pohoda. Vydělám tak v průměru 6 tis měsíčně, takže je fakt, že mě peníze netíží, ale když jsem nevydělávala, tak mi těch 7 stačilo. Takže rada zní, všechno at zaplatí muž - poplatky, byt atd. a vy mu už nedávejte nic a nic nechtějte.
31. máj 2009 o 14:34  • Odpovedz
moonday: Nie ste manzelia a byvate u tvojich rodicov? A existuje este lepsia situacia pre zenu, ktora ma partnera, ako ty a chce sa ho zbavit???? Tvoja dcera ma 4 roky a ty si bola sama vonku 4 krat pocas 4-och rokov?...... ved on ta psychicky tyra....ako ze nemozes chodit sama von? A kto bude vodit dceru do skoly a do roznych kruzkov, ked bude mat 6 rokov?

Myslim, ze ty uz si na to aj zvykas.....lebo ho nevies vykopnut z vlastneho domu a nemusite sa ani rozvadzat....ved ty nemas co riesit...a napriek vsetkemu si s nim? Prosim ta a to preco robis? Daj mi jeden dovod na to, preco si s nim..... ( len vynechaj ten dovod, ze s nim mas 2 deti)
Prosim ta urob laskavost detom a tiez sebe....rozijd sa s nim a zacni zit. Myslim, ze ta tu vsetci podporime... Ved takto sa neda zit. :frowning2:
31. máj 2009 o 14:58  • Odpovedz
zuzi:všechno má dvě strany,bydlím s rodičema,přítel vydělává na Sk,sice si vydělá dost,ale je v té práci 24h denně,7dní v kuse,takže se vidíme každý druhý víkend pouze.Nemáme auto,nejezdíme na dovolený atd.,ale ano,mam pro sebe a syna čistě tento příjem...chodím každý měsíc ke kadeřnici,na nehty,koupím si oblečení pro sebe a syna atd,ale zase nejsme s přítelem spolu,nemáme svoje bydlení...milionáři rozhodně nejsme...ale jsem zvyklá na určitý standart žití,z kterého doufám nepůjdu někam níž,bylo by to těžký...
31. máj 2009 o 15:03  •  1 dieťa  • Odpovedz
moonday,v tomto suhlasim s digysou -do poslednej bodky.kopla by som ho do zadku,ze by sa po nom zaprasilo. :rolling_eyes:
31. máj 2009 o 15:07  • Odpovedz
Mne manzel peniaze nedava, ja sa staram o peniaze a platim vsetky ucty. On na to nema chudak cas.... Svoje osobne veci platim kreditkou a ta sa na konci mesiaca zaplati z manzelovej vyplaty. Ja sa ho teda nepytam, ci mozem minut na to ci ono......ale ak je to velka polozka....napr. ideme kupovat gril, ktory bude stat okolo $500.00 (dolarov), tak o tom sa rozhodujeme spolu a upozornim ho, ze to mam v umysle kupit, aby ho nahodou neporazilo, ked uvidi tu sumu na vypise z kreditky :sweat_smile: Ak nam konto klesa, tak ma upozorni, ze by som mohla spomalit.... on si pozera iba ucet na internete...

Ale ja neviem co tym myslite, ze "mne" staci tolko a tolko penazi... Na co vam to staci? O akych veciach hovorite? O polozkach, ktore su zasadne pre vas? Ako napr. kadernicka, oblecenie, manikura atd?

Ja vobec neviem kolko miniem cisto na seba....ja dost kupujem veci do domacnosti, zahrady, oblecenie pre obe deti, vsetky potravinove nakupy.... a toto vsetko mam zmiesane s osobnymi vecami na kreditke.
31. máj 2009 o 15:11  • Odpovedz
roasha,tak ako vravievala alon na takeho muza treba len maly dvor a dlby bic :grinning:
31. máj 2009 o 15:18  • Odpovedz
teodorka,asi tak :grinning:
31. máj 2009 o 15:20  • Odpovedz
Baby mne je az tazko pri srdci,ked si pomyslim, ako moonday zije....to musi byt sialene...a chore na mozog....
31. máj 2009 o 15:22  • Odpovedz
digy:každý to má jinak,tyhle věci,co jsi popsala,platí přítel...já mam opravdu peníze na ty svoje ženské radosti,hodne stojí jídlo pro malého,pak ulitavam na jeho garderobe,já jsem maniak do kosmetiky a líčení...ty peníze se rozkutali fakt rychle..,a hlavně s jídlem roste chuť...já si jednu dobu vydělávala celkem hodne slušné peníze a stejně jsem ke konci měsíce neměla uz nic..,a kdybych šetřila teď,tak z toho stejně byt nebude,možná tak za 200let,takže já prostě šetřit neumím...ale hlavně tohle téma je zas blbost docela,někdo je vděčný za 4tis,někomu nestačí 30,jak psala bram,takže mi tohle fakt přijde o ničem...
31. máj 2009 o 15:22  •  1 dieťa  • Odpovedz
ani ja ju nechapem vsak on zije pri jej rodicoch ,nie su ani manzelia tak nechapem co riesi .Moj sa na mna len skaredo pozrie a uz ho uzemnujem aby nezabudol s kym sa dal dokopy :grinning:
31. máj 2009 o 15:26  • Odpovedz
vždyt on je despota,kterej se přiživuje. :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2009 o 15:34  • Odpovedz
No baby, ked som si precitala uvodny prispevok Otrivinky ako ju muz vydeluje a sprava sa jak ho....do (s prepacenim) tak mam dost. A to som si vsimla, ze Otrivinka caka dalsie babo. Pri vsetkej ucte, s takym chlapom by som nielenze uz nebola tehotna znova, ja by som s nim nebola vobec!

My mame ucty spolocne a nikto sa nikoho nepyta kolko si moze vziat a ci vobec. Kazdy mame vlastnu kartu. Ked nemam hotovost muz mi povie nech si vezmem s jeho penazenky kolko potrebuujem. To si zvyknem nech nebeham s malym po bankomatoch. Ostatne platim kartou. Este nikdy som nemusela vlastnemu muzovi dokladovat kde som dala peniaze a naco, a kolko. Samozrejme, ze nemam tendenciu bezuzdne utracat a ani muz. Ale nie sme k sebe skrti a nekontrolujeme sa. To, ze som na materskej a bez prijmu je predsa zalezitostou nas oboch, je to nase spolocne dieta a niekto predsa musi zostat doma a pokryt starostlivost on. A je jasne, ze za to nie je vyplata. Chlapa co by do mna vyskakoval kvoli mojmu pobytu doma by som s prehladom kopla do prislusnych partii!
31. máj 2009 o 15:39  • Odpovedz
jabadaba: Prave som si aj ja vsimla, ze otrivinka caka druhe...tak ako naozaj nechapem.... ja len dodam: VELA STASTIA...

teodorka, ked si sa spytala moonday, ze co s tym hodla urobit, tak odpisala:

***nič, čo som si navarila, to si aj zjem. moc možnosti nemám, a preto sa mi smeje do očí***

No tak ale to mi nejde do hlavy.....podla mna jej "partner" nema moznosti....vyhodim mu veci, vymenim kluce a ideme dalej... Ona zije vo vlastnom dome a nema moc moznosti....a kto ich potom ma? Ved ma skvele podmienky a jej rozchod by bol otazkou jedneho dna.
31. máj 2009 o 16:03  • Odpovedz
moonday,
já tě fakt nechápu... :astonished: :astonished: :astonished:
bydlíš ve SVOJIM BAR8KU, s TVEJMA RODIČEMA, tak PROBOHA CO TU ŘEŠÍŠ???

Bude ti líp. Nebudeš živit toho ko..ta :angry: :angry: :angry:

prosím tě, OTEVŘI OČI a uvědom si, jakou výhodu máš a neumíš ji využít pro svůj prospěch a hlavně proděti.
Neříkej mi že na Slovensku nejsou soc. dávky pro svobodné matky a přídavky v hmotné nouzi?
31. máj 2009 o 16:12  • Odpovedz
digysa,
su ludia ktori chcu veci riesit a su ludia ktori sa potrebuju len postazovat :slight_smile: vsak ked s tym nechce nic robit tak nech nerobi ...
31. máj 2009 o 16:14  • Odpovedz
no tak u nas to funguje asi tak,ze mame spolocny ucet.Neviem akosi u nas je to normalne.Bezne ucty,platime spolocne,a hotovo.a funguje to.nie je s tym problem
31. máj 2009 o 16:40  • Odpovedz
moonday nějak nechápu, když bydlíte u tvojich rodičů, nejste manželé, tak jakto, že pojistky jsou na matku tvého přítele ? S takou bych mu sbalila uzlíček, zašla na sociálku a chtěla výživné nejen na děcka, ale i na sebe (což v čr do 2 let dítětě jde(i když nejste manželé) , nevím jak na slovensku) . Určitě na tom nebudeš hůře, co se týká financí, než nyní.
A ty pojistky bych přepsala buď na sebe a nebo na vaše, jestli je platíš sama, tak bych se na to, že to má být na přítelovu matku uplně vyprdla, zašla a nebo zavolala bych prvnímu z příslušné pojištovny a změnila toto ve smlouvě.
31. máj 2009 o 16:51  • Odpovedz
....tak mně manžel nedává žádné peníze.... :grinning:
Pracujeme v jedné firmě, každý máme svůj účet. On se stará o veškeré finance ohledně domácnosti, dovolené a veškeré větší finanční náklady. Já ze svého účtu zaplatím školné, pojistky a spoření dětem, svoje pojistky a spoření. Při nakupování jídla, drogerie a pod. mě nenechá platit nikdy, to je pomalu boj..........jedině, když jdu sama, což jsou menší nákupy.
Pochopitelně, že když potřebuji nějakou částku na mimořádné výdaje, tak si řeknu a dostanu tolik, kolik potřebuju.
Pokud bych měla mít takového muže jako moonday, tak se z toho s prominutím poseru. Podle tvé poslední věty bych si tipla, že máte větší problém, než jen finance, takže holka radím - pryč od něj.... :angry:
31. máj 2009 o 18:35  • Odpovedz
babenky, ste moc zlaté. tak som sa dnes riadila podla Vás a ked sa vrátil z paintbalu, mal kufre pri bráne :o) za 10 minút stepoval s ružami a na stole som mala 1000 :grinning: teraz išiel uspať dcéry a ožehlil si košeľu :grinning: VDAKA!
možno som nemala byť tie 4 roky taký sraľo :grinning:
31. máj 2009 o 21:18  • Odpovedz
moonday :wink:
len teraz musíš trošku držať uzdu...nech si nemyslí, že troška sa posnaží a zasa bude ok...
31. máj 2009 o 21:47  •  2 deti  • Odpovedz
hm, doriti, aj mna štve to, či to zvládnem. ja som totiž korunovaný blbec, a vždy som aj bola. asi to už mám vrodené :confounded:
31. máj 2009 o 21:53  • Odpovedz
moonday

TLESKÁM :wink:
hlavně vydrž a nepolevuj :grinning:
31. máj 2009 o 21:54  • Odpovedz
no vidiš,normalne sa tešííííím
31. máj 2009 o 21:54  • Odpovedz
super...niekedy si za to ako sa mame mozeme sami...vlastne asi vzdy... :unamused:
31. máj 2009 o 21:56  • Odpovedz
to máš pravdu tea, ale ja som fakt rodený blbec, a nie som na to pyšná. ale stále sa bojím, on totiž naše baby strašne rozmaznáva, vlastne si ich doslova kupuje. hrozím sa, čo bude, ked budú staršie. on si to dovoliť totiž fakt môže, len dnes im priniesol hračky K MDD snád z 200. a ja som im nechcela kúpiť ani DVD za 2... :frowning2:
31. máj 2009 o 22:00  • Odpovedz
:unamused: no ak si v tom neurobis poriadok sama tak nikto ...my sme len poradne hlasy aj to nie vzdy najlepsie :grinning:
31. máj 2009 o 22:04  • Odpovedz
moonday: to myslis vazne, ze si to urobila? Dufam, ze si si to nevymyslela, lebo ta tu tak premielame :sweat_smile: tak to ti gratulujem....ale prosim ta, aj ked si rodeny blbec :wink: tak mas pravo na zivot a naozaj pokus sa nastolit nove pravidla. Stale si na koni Ty.

A este otazka, myslis na svadbu do buducna? Osobne by som nad tym neuvazovala, lebo nevies, ci tie ruze a tisicka neboli jeho manever.....
31. máj 2009 o 22:09  • Odpovedz
no jasne, ale pre neho sú princezničky, jeho lásky a robí všetko, čo im vidí na očiach. aj to je dôvod, prečo sa dcéra vtedy rozhodla pre "očinka" :frowning2: neviem, či s tým niečo spravím, to bude na dlho.
31. máj 2009 o 22:09  • Odpovedz
A este jedna dobra sprava....podla tej male fotky vypadas byt celkom fesanda....to je dalsie + :slight_smile:
31. máj 2009 o 22:11  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.