• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Koľko peňazí vám mesačne dáva manžel?

(zamknutá)
14. apríla 2011 
no, ak máš dobrú dietu, zasa ňou budem :grinning: A dúfam, že slovo svadba už nikdy počuť nebudem, mam za sebou úžasný rozvod spred 7 rokov. po ex mi zostal len vybrakovaný účet, milionovy dlh a rybárske prúty :grinning: a ja, rodený blbec, som ho splatila a prúty mu poslala :grinning:
31. máj 2009 o 22:15  • Odpovedz
moonday, a to sa ti ako podarilo v takom veku splatiť taký vysoký dlh? normálne ma to zaujalo :wink:
31. máj 2009 o 22:23  • Odpovedz
mám dosť dobrých rodičov, som jedináčik a mala som dobrú robotu. okrem toho mi zomrela babička :frowning2: , a odkázala mi dom. čo viac dodať?
31. máj 2009 o 22:24  • Odpovedz
moonday a nemozem sa k tebe nastahovat? ak by ti to nevadilo aj s drahym a malym... plus velky pes :wink: Si vazne trdlo, ale k tomu dnesnemu vykonu ti naozaj gratulujem. To, ze si mekota a dobry clovek este neznamena, ze si kazdy o teba moze utret boty...to si radsej nechaj do spalne a kup si bicik, puta a pierko na steklenie, ked ti robi dobre, ked ti niekto ublizuje... ale pamataj, ze rovnovaha musi byt, a naozaj ruze a liter pre jeden krat nic neznamenaju...len by som vazne chcela vidiet toho tvojho hajzlika ako sa zatvaril, ked videl kufre... :wink:
31. máj 2009 o 23:36  • Odpovedz
Moonday - ak mozem prispiet svojou radou, asi by bolo dobre si povedat, ze DOST... a aj ked to bude urcite tazke, tak spravit koniec s urcitymi vecami a praktikami Tvojho chlapa... ako si to spravila aj dnes, ale uz necuvnut a nedat sa hnusne vyuzivat... drzim palce.
1. jún 2009 o 00:04  • Odpovedz
jasne, kedysi som fungovala ako samoobsluha, a to doslova :grinning: predstav si, že zlezieš z poschodia a u teba v kuchyni sedí 5 ľudí, majú urobenú kávu a fajčia tvoje cigy. ale vždy sa spýtali, či neurobia aj mne. nie som mekota, som blbá :grinning:
1. jún 2009 o 00:06  • Odpovedz
moonday, náhodou som zbehla na túto tému, ale fakt ma zaujala, to máš teda protivného chlapa, drž sa dievča a urob radikálne zmeny, inak si skazíš celý život. My máme spoločné peniaze /v podstate aj tak zarobím popri materskej viac, pracujem v podstate na plný úväzok, ale nikdy mi to nevadilo, o to nejde/ a práve naopak od manžela počúvam len výčitky, že si na seba nič nekúpim a prečo si nedám spraviť nechty, ako iné ženy a podobne, ja to považujem na materskej za zbytočnosť, aj tak by mi dlhé nechty len zavadzali, ale ľutujem každú ženu, ktorá takto musí drankať od chlapa peniaze. Myslím že spoločný život je práve o spoločných veciach, dohode a určite aj o spoločných peniazoch. Samozrejme poznám páry, ktoré majú každý svoje peniaze, ale nepovažujem to za normálne, skôr za vypočítavosť a snahu mať navrch. (aj keď česť výnimkám -poznám jednu ženskú, ktorá by rozflákla všetky peniaze, ktoré sa jej dostanú do ruky, takže v snahe manžela ušetriť na domácnosť, auto, deťom atď. iná možnosť ako ju vydeliť nebola :sweat_smile: , ale to nie je určite tvoj prípad)
1. jún 2009 o 00:17  • Odpovedz
Moonday - mozno Ti pomoze vedomie, ze chces to najlepsie pre svoje deti ... lebo tym, ze ten chlap zneuziva Teba, ublizuje Ti, tak nepriamo ublizuje aj Tvojim drobcom ... a to urcite nechces. Ked sa budes teraz podvolat, tak sa to moze smerom do buducnosti zhorsit. Tak skus to stopnut... inac, rodicia co na to hovoria? Urcite to nemozu prehliadat, kedze zijete v jednej domacnosti.
1. jún 2009 o 00:20  • Odpovedz
majcik: tiez ma to napadlo....ako sa na to pozeraju rodica, ktori uz jeden velky rozvod zazila... a teraz maju doma takeho hajzlika a ich jedina dcera je mu sluzka.
moonday....kazdopadne nas informuj, ako vam to ide... Vies, viac hlav, viac rozumu.... :sunglasses:
1. jún 2009 o 02:09  • Odpovedz
pripájam sa k majcike a digy..nedaj sa obmäkčiť ružičkou a tiskou, nenechaj sa kúpiť, asi si myslí, že vie ako an teba a presne to očakáva, že súvneš a všetko bude ako pred tým,
sadnite si, rázne mu vysvetli, ako sa veci majú a keď chlapec nepochopí, tak mu tie kufre ani nevybaľuj, vlastne, nech si ich rieši sám, čo by si mu mala :wink:
neboj všetko bude dobé,
a inak, nehnevaj sa, ty si strááááááááášnááááááá blbaňa, taký majetok prenechať...
viem, že si dospelá a máš svoj rozum, no tvoji rodičia ti nič nepovedali? no mňa by asi zabili, urobiť to, a to podotýkam, že sa nám vôbec nepletie mamina do života (mám len ju)
no daj vedieť každopádne ako si to poriešila
1. jún 2009 o 08:35  • Odpovedz
moonday držím palce ako to bude všetko pokračovať ... ale už by som ho asi do domu nepustila, neverila by som žiadnym kvetom ani prachom ... drž sa :wink:
1. jún 2009 o 08:44  • Odpovedz
babenky, ja som mala peklo na zemi, kto nezažil nepochopí..mne tu vyklopkávali holohlaví chlapci na dvere, môj ex sa totiž rozhodol, že sa bude živiť automatmi :angry: a nakoľko zdrhol a nemali sme BSM musela som cvakať. a naši boli radi, že sme neprišli o barak. neviem, ako to bude všetko pokračovať, viem len, že niečo urobiť musím. naše deti ho doslova zbožňujú, ľudia v ňom vidia úžasného človeka(nech mu slúži ku cti, že naozaj sa pre druhých ide roztrhať) a v podstate som na vine ja, lebo spočiatku bolo fajn, nemusieť sa o nič starať. len mi to prerástlo cez hlavu, ale snád zasa budem tá stará dobrá baba. musím sa znovu pokúsiť začať smiať. a dakujem Vám, je fajn,ked si máte s kým pokecať. :wink:
1. jún 2009 o 09:07  • Odpovedz
neboj bude fajn, a dúfam, že už holohlaví chlapci nechodia...
máš krásne deťúrence a to je dôvod prečo sa smiať a žiť v pohode
jemu sa to raz všetko vráti ver mi,
aj my máme takú skúsenosť, že všetko, čo nám kto spôsobil zlé, tak sa im to vrátilo podstatne viac, ale to je o úplne inom
1. jún 2009 o 09:36  • Odpovedz
zuzi, vdaka, už nie. neviem, čo je s ex, len semtam mi niekto zavolá, v štýle: pred mesiacom som mu požičal, nemôžeš mi to vrátiť :grinning: takže mám to pestré, ale myslím, že to pôjde.
1. jún 2009 o 09:38  • Odpovedz
moonday,prepac,ale laska ku detom sa nemeria hodnotou darcekov :angry: ...to je svinstvo kupovat si deti!!
1. jún 2009 o 15:13  • Odpovedz
ja netvrdím, že ano, ale vysvetli to dcére :unamused: na to budeš u 3 ročného dieťaťa krátka.
1. jún 2009 o 15:27  • Odpovedz
Vsechny...:slight_smile:
1. jún 2009 o 15:37  • Odpovedz
jasne ž e to pôjde moonday, a dúfam, že ked sa ťa pýtajú...tak nevraciaš, veď nech si idú pýtať tam, kde požičali, čo si ty..jeho bankomat?
no jednoducho nemôžeš a hotovo, nechápem takých čo vôbec prídu, majú tú drzosť, keď máš dve deti a si sama a on taký sviniar,
takého len kopať a kopať
a držím palčeky, raz to pominie len vydrž aj keˇd je to ťažké
1. jún 2009 o 15:40  • Odpovedz
moonday: to, co Ti tvoj partner robi je forma psychickeho tyrania, fakt mu zbal kufre a vyhod ho :confounded:
tu v cr bola zhruba pred rokom kauza, ako jeden chlap-myslim ze to bol zat jedneho spisovatela-uspesny v praci, mali 2-rocnu dceru, jeho manzelka bola mlada, pekna, vesela sympaticka holka a on ju psychicky tyral-ze vraj jej napr. schvalne v obchodaku odisiel pred platenim aj s platob. kartou al. ked mala plne ruky nakupov, zmizol jej pred nosom s autom a pod.

nakoniec ju uskrtil snurou od videoprehravaca :cry:
potom sa robil, ze ju hlada, vsade rozvesal plagaty, aj vytvoril net stranku-rozhlasil, ze isla cvicit a uz sa nevratila.
tieto typy chlapov su fakt svine(s prepacenim) navonok vyzweraju ako prikladni kamarati, manzelia , rodicia a za dvermi su bezohladni tyrani :unamused:
takze najlepsie je vyhodit ho co najskor, uz sa nezmeni :sunglasses:
1. jún 2009 o 16:33  • Odpovedz
a este mas vyhodu ze byvate u rodicov...takze ti aj s detmi pomozu :wink:
1. jún 2009 o 16:36  • Odpovedz
moonday,to ti verim,ale jemu by som to zakazala,a darceky davala spolocne od oboch rodicov!
1. jún 2009 o 18:34  • Odpovedz
susik, byla to pani Neffova, dcera spisovatele a fotografa Ondreje Neffa a byla novinarka... Ta vrazda byla planovana - vykopal si predtim v lese pro ni hrob... Kdyz ho nasli (ten hrob), tri policajti ho vykopavali pul dne...

Tohle byla velka kauza.. DOstal nejakych 15 let... Zatim jejich dceru vychovava bratr zavrazdene a jeho pritelkyne, znama vietnamska fotografka Nguyen Thao..

Je to smutne... :cry: :pensive:
1. jún 2009 o 18:52  • Odpovedz
zdenallicka: jj, nechcela som tu pisat mena, len ako priklad. chcela som naznacit, ze chlapi, co tyraju svoje manzelky vyzeraju byt casto velmi solidni a mili...a opak byva pravdou :frowning2:
a ta jeho manzelka vyzerala byt velmi sympaticka, ziadna putka domaca, ale sebavedoma vesela...
1. jún 2009 o 19:07  • Odpovedz
inak, teraz v CR prebieha kampan Avonu proti domacemu nasiliu-prave myslim ze tam pisu aj o tychto veciach-obmedz. slobody a pod.
1. jún 2009 o 19:08  • Odpovedz
tu je ta stranka od Avonu-info-domace nasili: http://www.acorus.cz/cz/informace-o-domacim-nasili.html
1. jún 2009 o 19:17  • Odpovedz
ja mam manzelovu kartu, aj gastrace mi dava, mozno jeden dva si necha... a ked nadaval, kde minam vsetky peniaze, dala som mu kartu, nech sa stara chlapec a po chvilke sa zlakol a vzdal to.A co je na tom najlepsie, dal mi za pravdu, ze nekupujem zbytocnosti!!! a je sranda, ze sa hadame, len ked mame peniaze:slight_smile:)))
14. apr 2011 o 13:30  •  3 deti  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.