• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Koľko peňazí vám mesačne dáva manžel?

(zamknutá)
14. apríla 2011 
vesi su drahe j v LIDLi?pocula som,ze tam sa oplatia...super tema o pekarnach je aj na www.dama.cz ...a aj recepty.
16. máj 2008 o 18:16  • Odpovedz
Aj ja mam pekaren,z kila muky mam na dva pecniky a tiez uz koli chlebu nemusim chodit obden na nakupy,odkedy ju mame,tak zabrusim do obchodu len raz do tyzdna doplnit stav chladnicky...
Vyhoda doma upeceneho chlebika je,ze sa da jest aj suchy :grinning: Teda u nas padne polovicka vzdy za tepla na sucho :wink:
(inak v sekcii recepty som otvorila temu LACNE RECEPTY tak ak sa idete hodit na setrenie tak nakuknite :wink: )
16. máj 2008 o 18:28  • Odpovedz
mirka, aj v lidli to vyjde o dosť drahšie ako ked si sama namiešaš múku .

xena, presne tak je to aj u nás :grinning: ale najviac sú tí moji ako kobylky na vianočku pečenú v pekárni :grinning:
16. máj 2008 o 18:57  • Odpovedz
otrivinkajanka, náhodou som tu našla túto tému a som úplne zhrozená. To ešte existujú takí chrapúni chrapúnski žgrlaví ?!hrozné!
Myslím, že by si si mala rozhodne stáť za svojím. Vzťah k peniazom je taká ošemetná téma a bohužial sa to nereši tak ľahko ako hádzanie špinavých ponožiek wedľa postele. Mala by si si dať nejaký termín(napr. ak do 30.6.2008 neuvidíš výsledky a snahu o zmenu, tak odchádzaš) a podľa toho sa riadiť. Čo wšetko chlap naslubuje, to ti nikto nedokáže dať, takže si daj termín a nedávaj mu dookola šance. To že ti dáva minimum penazí a potom ti ešte dokáže vynadať, že si nenavarila je N E O D P U S T I T E L N E. Možno sa uvedomí až za sebou zavrieš dvere. Buď na neho tvrdá, veď v podstate nemáš čo stratiť...;o))
16. máj 2008 o 19:07  • Odpovedz
Babenky vy ste šikovné ešte aj chlebík napečiete chlapi nevedia čo vo Vás majú takú Ivanku Švehlovú z paneláku na nich :sweat_smile:
16. máj 2008 o 19:23  • Odpovedz
autor
lolalola aj som si ich dala som mu povedala,ze odidem a viete aky je teraz krotky?normalne ho nespoznavam
16. máj 2008 o 19:23  • Odpovedz
:slight_smile: - netreba ich rozmaznavat lebo potom to beru ako samozrejmost - zeny musime byt tvrde :grinning: :grinning: :grinning:
16. máj 2008 o 19:31  • Odpovedz
otrivinka nieje si sama kto ma muža ktorý si mysli že peniaze jem
tiež sa nahundre nanadava že prečo čo a ako som kupila a či to bolo treba no ma rad ked otvori chladničku a vyberie si šunku zeleninu ovocie :unamused: neviem či si mysli že dodavaju nam to len tak ....ja som už unavena z tych reči na čo........kyvnem rukou ale ked niečo tak sa ozvem a potom je ticho aspon na čas :pensive: patrime k slabšej vrstve a moj tvrdohlavec muž nepjde do zahraničia aby sme sa mali lepšie a volaju ho jeho bratia ...... a nepojde ani ....a potom len zavidi že si kupili plazmu nabytok a že su vyobliekaní aj u nas sa hadame kvoli peniazom a neraz si poplačem do vankuša mame 2r dceru žijem pre nu niežeby som muža rada nemala ale lezie mi niekedy krkom takže otrivinka niesi sama lebo podla tych prispevkov super mamičiek a ich super životov..........sme asi jedine :unamused: :unamused: :unamused:
16. máj 2008 o 19:40  • Odpovedz
jankaliptakova, nemysli si, že ste jediné. Nie všetky babule majú odvahu sa sem priznat, že su na tom rovnako alebo aj horšie a nezabudni na to množstvo žien, ktoré doma nemaju internet a nieto ešte na chlieb, takže o tejto teme ani netušia. Držte sa.
16. máj 2008 o 19:42  •  1 dieťa  • Odpovedz
ja som v pekarni robila cesto na pizzu a nadhera,jemnucke,nadychane,mnam...
vesi u nas stoji pomiesana muka okolo 180sk a je to na 3,3kg chleba takze lacno skoro zadarmo ak na svajciarske pomery.inak je to hruza tie ceny na SK,platy su tu nechcem vraviet kolko x vyssie a ceny rovnake ako na SK,takze si toho za rovnaku cenu mozu kupit xkrat viac ako u nas a to sa este stazuju :angry: :angry: :angry:
16. máj 2008 o 19:44  • Odpovedz
mirka, u nás stojí namiešaná múka cca na 750 - 1000g chlieb 50-60,- sk, takže to vyjde skoro rovnako ako u vás, ale tie platy sa ani neoplatí porovnávať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. máj 2008 o 19:50  • Odpovedz
Martula ja chapem že nie každy sa sem pride a prizna že doma to nieje nič moc ale neznašam ked niekto začne novu temu napr ako sa mu doma žije zle no na miesto prispevkou že aj my to mame rovnake a že sa budeme v tejto teme podporovať pisať si bôle .....napišu super maminy že u nich je to na 1 a nevedia čo by robili keby toto a hento čo ma z toho prispievatelka myslim si že je jej ešte horšie
nech napišu maminy s podobným osudom a ako dane problemy riešia čo pomohlo .........
Mimochodom za internet platime 180sk nieje to vela už aj bolo že zrušime no ja vravim že ked pojdeš vonku tak ako budeme komunikovať myslim mužovi no zatial sa nikam nechysta :rolling_eyes: kedy pojde tak to musi byť asi poriadny zlom v našom vzťahu ...................................a ked aspon popredam niečo po malej tak mam na svoje radosti sice nič moc ale aspon dačo :unamused:
16. máj 2008 o 19:56  • Odpovedz
janaliptakova, dovolim si nesúhlasiť, janka sama napísala, že ju povzbudilo k činom, že zistila, že nie všade to tak funguje, myslím, že sme ju tu dosť podporili aby to riešila...toť môj názor, ale lepšie bude ak sa k tvojmu príspevku vyjadrí ona sama...
16. máj 2008 o 19:59  • Odpovedz
Pisala som svoj nazor nie za janku
16. máj 2008 o 20:00  • Odpovedz
hehe no celu vyplatu :grinning: a ked chce prachy tak mu dám kolko potrebuje a jemu to tak vyhovuje aj mne :wink: ,treba si naučit podla mna, niektorí muzi nevedia hospodáriť,ale to je individuálne :slight_smile:
16. máj 2008 o 20:01  • Odpovedz
tvoj názor rešpektujem, ale vyznel tak trochu útočne na baby, ktoré tu písali... mier... :grinning:
16. máj 2008 o 20:02  • Odpovedz
Kto to vzala utočne vzal ale zober si keby si ty bezradna napisla trebars uvediem priklad že mala ti neprespi celu noc a čo maš robiť tak čo by ti čo padlo vhod maminy ktore by pisali že aj ich dieťa neprespi toho celu noc a davate si rady alebo maminy ktore pišu ake je ich dieťa super ako spi a neviem čo ešte ....
16. máj 2008 o 20:05  • Odpovedz
otrivinkajanka, tak treba...;o))a ak sa ťa môžem spýtať, tak aký máte celkovo vzťah ???Ľúbite sa ešte alebo ste viac menej spolubývajúci...???
16. máj 2008 o 20:10  • Odpovedz
autor
lolalola popravde ho niekedy nenavidim a najradsej by som sa zbalila a vypadla odtialto ale zatial som tu koli malej niekedy je ako med,ze mame super dni ale teraz poslednu dobu je to len o tych peniazoch sa hadame a mna to uz unavuje vsetko je na mne domacnost dieta zahrada dom on je cele dni v robote rano odide vecer pride ani nevie co sa tu deje a mudruje inokedy pride vecer s takou naladou,ze som radsej ticho a ignorujem ho je to tazke a uz to vyvrcholilo brutalnou hadkou ako som sem napisala,lebo som uz bola zufala a potrebovala som sa dozvediet ako je to aj v inych rodinach aby som si urobila obraz jankaliptakova ja som chcela len aby mi sem mamicky napisali ako to maju v rodine ci uz dobre alebo zle nie je to v kazdej rodine idealne a ci uz sem napise niektora mamicka,ze to maju super a ina nie kazdej dakujem,ze ma povzbudili a napisali mi ako to u nich funguje a poradili mi takze preto som sem dala tuto temu a podla toho som aj konala
16. máj 2008 o 21:11  • Odpovedz
otrivinkajanka....velmi velmi ti drzim palce..a neboj po kazdej burke vyjde slniecko.... :slight_smile:
16. máj 2008 o 21:15  • Odpovedz
autor
adelik dakujem u nas je poslednu dobu len burka a zamracene :frowning2:
16. máj 2008 o 21:17  • Odpovedz
vies...tieto burky byvaju vsade....niekde kratsie,niekde dlhsie...ale to slnko fakt vykukne....slubujem :slight_smile:
16. máj 2008 o 21:20  • Odpovedz
otrivijanka,neboj,to sa vyrieši.....
u nás sme sa tiež často hádavali,ale aj mne šibalo z toho ,že som bola sama v cudzom meste,manžel celé dni v práci..........
takže chápem aj jeho,vieš on by možno tiež chcel lepšiu prácu,ale možno sa mu nedarí nájsť ju,do zahraničia sa asi bojí to skúsiť.....a myslí si,že ho len buzeruješ za to a potom ste obaja podráždení ,hádate sa kvôli veciam,kvôli ktorým by ste sa inak nie.....
vravím z vlastnej skúsenosti,ked pôjdeš do práce bude to lepšie.....ako u nás.ja síce o dva týždne končím a zase ma bude musieť živiť,ale hádam bude štedrý..... :grinning:
snád je to len kríza a po búrke príde slniečko.... :wink:
16. máj 2008 o 21:27  • Odpovedz
autor
on do zahranicia nepojde to viem neni komunikativny typ a to som chcela s nim druhe dieta buduci rok boze ved by som zosedivela ja len dufam,ze to je prechodne a ze nam uz bude lepsie lebo uz som na pokraji kolapsu
16. máj 2008 o 21:32  • Odpovedz
ahojte..No u nas to funguje tak ze sa vsetko plati z mužovej vyplaty..celu vyplatu mi dava a ja hospodarim.. :grinning: ...
moja materska chodi na ucet a tej sme sa zatial nedotkli..sme sa dohodli ze tam budeme setrit...takze tak.. :wink:
16. máj 2008 o 21:39  • Odpovedz
vieš,ale ani tebe by nepadlo dobre,keby ťa niekto nútil do niečoho o čom vieš,že nie si na to.
nieže by by som sa ho zastávala,ale mám už nejaké skúsenosti a po rokoch vidím veci trochu inak ako vtedy.....
skúste nájsť niečo iné,ved nemôžu ísť všetci do zahraničia,kto by tu potom robil :grinning:
16. máj 2008 o 21:42  • Odpovedz
autor
ella ale ja ho do nicoho nenutim a dcerku som si neurobila sama ved je hlava rodiny a otec ma rodinu tak nech sa postara ja ked som robila a zarabala slusne peniaze,tak som vsetko do domacnosti kupovala ja oni to maju v rodine aj jeho bratia aj otec su taki ja ked mu nenakupim zo svojich penazi oblecenie bude chodit roztrhany a sam si nekupi
16. máj 2008 o 21:46  • Odpovedz
Babulky niak ste sa rozbehli nestíham čítať kočky ktoré napíšu že je to u nich ideálne a neni asi vedia prečo to robia´ono ideálne manželstvo ani nefunguje ja som poznala jedných ktorý sa vôbec nehádali prosto pohoda a za rok sa rozišli kde su hromy a blesky tam aj slnko chodí :astonished:
16. máj 2008 o 21:53  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.