• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Koľko peňazí vám mesačne dáva manžel?

(zamknutá)
14. apríla 2011 
prosím ťa,môj muž za celých 10 rokov nikdy nič nepotreboval ani nechcel...a potom som si lámala hlavu,čo mu kúpim na narodky,vienoce a podobne.....(to k tomu oblečeniu)
a no vidíš,majú to v rodine ,také veci sme si mali všímať pred svadbou :grinning:
skús ísť po MD do práce aspoň na rok,uvidíš,či to bude iné.......
a pomáha ked si bude myslieť,že niekoho máš......to mu svitne v hlave a uvedomí si,čo by stratil a hned začne inak........
16. máj 2008 o 21:54  • Odpovedz
autor
lenze ja mu radsej kupim,akoby som samala hanbit za neho ked niekam ideme,ako vyzera no ved uvidim co bude dalej teraz je krotky ked som mu pohrozila,ze nech si najde druhu a som zvedava ci mu to bude tolerovat a ze ja mozem odist ak si nevazi a nepaci sa mu
16. máj 2008 o 21:57  • Odpovedz
no ved on tak vyzerá,nechaj tak,ja som sa tiež občas hanbila,ale už to kašlem,ved naňho sa budú pozerať :grinning:
ale sem tam si kúpi,lenže on nič nechce :grinning:
tak pekný víkend zatiaľ.....
16. máj 2008 o 21:59  • Odpovedz
autor
aj tebe
16. máj 2008 o 22:05  • Odpovedz
otrivinkajanka, kým máte ešte dobré dni tak je to celkom v poriadku, ale niekedy je na uváženie či má význam zostávať s niekým kto nemá záujem. Vo vzťahu sa musia snažiť obaja, keď jeden stále dáva a druhý ništ, tak to nemá zmysel. Niekedy stačí, že si to ten druhý uvedomí a spraví aspoň minimum..
16. máj 2008 o 22:16  • Odpovedz
autor
lolalola ja niekedy uvazujem nad tym,ze co ma tu vlastne srzi uz ho ani nelubim ale mam s nim dieta a sme spolu 6 rokov je to zvyk ale skusim to s nim este snad sa umudril a bude lepsie :frowning2:
16. máj 2008 o 22:24  • Odpovedz
byt s niekym len preto,ze s nim mam dietatko...nieje moc dobry napad....ved mas zivot pred sebou..to sa chces takto trapit a cakat na zazrak?
16. máj 2008 o 22:26  • Odpovedz
autor
no ved uvidim ako to cele bude pokracovat ci sa umudry a bude lepsie alebo mu zasa prdne v gebuli a bude peklo
16. máj 2008 o 22:30  • Odpovedz
a este neviem...co vlastne ocakavas?ze sa zmeni?a co potom?ved ked ho uz nelubis..tak naco sa bude vlastne menit??a pre koho?prepac..nerozumiem..ale nechcem sudit....chyba tam porozumenie a laska
16. máj 2008 o 22:33  • Odpovedz
autor
mas pravdu je to tak ale ja mu chcem dat este sancu aj koli malej ta ho hrozne lubi aj on na nu kasle viem,ze je to tazke pochopit,ale som uz na neho zvyknuta preskakali sme si vselico v zivote ale teraz mame taku vaznu krizu,ze verim,ze sa nezmeni zo dna na den ale aspom mu to trkne,ze ma aj rodinu
16. máj 2008 o 22:35  • Odpovedz
ty sama vies...co mozes ocakavat....nechcem ta sudit,to fakt nie....len neviem pochopit,ze si clovek neuvedomuje a nevazi,ze ma doma krasnu a zdravu rodinku....to mu musi spadnut na hlavu fakt poriadna tehla :slight_smile:
16. máj 2008 o 22:38  • Odpovedz
autor
no ani nevies ako ma to stve ale mozno ked sa nastvem a odidem,tak si uvedomi,ze co stratil :confounded:
16. máj 2008 o 22:39  • Odpovedz
a mas kam ist?
16. máj 2008 o 22:48  • Odpovedz
autor
ano k mame a potom by sa uvidelo co dalej
16. máj 2008 o 22:48  • Odpovedz
tak ak ti mozem poradit...chod do toho..nech si dilino uvedomi,co stratil....ja by som to tak riesila....predsa kazdy si zasluzi byt stastnym,nie? :wink:
16. máj 2008 o 22:54  • Odpovedz
autor
to ano ale teraz sme sa dohodli co a ako a ked to porusi idem prec
16. máj 2008 o 22:56  • Odpovedz
ok.....drzim vam palce..nech vsetko dobre dopadne....uz idem pomaly spinkat..klipkaju mi oci..tak zasa niekedy pokecame....vsetko dobre..pa
16. máj 2008 o 23:01  • Odpovedz
autor
adelik dakujem pekne sny aj ja si idem lahnut :pensive:
16. máj 2008 o 23:03  • Odpovedz
16. máj 2008 o 23:04  • Odpovedz
Nuž nie je také jednoduché od niekoho odísť a hlavne keď ste na materskej dovolenke a máte jedno alebo dve deti slobodná mamička to v dnešnej dobe nemá až také ľahké veď si len zoberte koľko čo stojí je dobré že otrivinkajanka má aspoň kam ísť čo tie čo nemajú sa na koho obrátiť a ani kam ísť je to svinstvo že vždy toto musia riešiť iba ženy chlapi už sa zobudťe je to hanba že sa takto chovajú. V dobe kamennej sa snažili udržať si rodinu a aj sa o ňu starať chlapi sú teraz taký rozmaznaný že nevedia čo od dobroty :confounded:
16. máj 2008 o 23:45  • Odpovedz
otrivinkajanka, je to na tebe, ale nemyslim si, ze je dobré zostávať s niekým len kvoli udrzaniu rodiny. Ona tá rodina potom väčšinou za wela nestoji...
17. máj 2008 o 10:38  • Odpovedz
síce som žila v spločnej domácnosti len 2 roky s chlapom, ktorého som si zobrala, ale mne nedával žiadne peniaze. radšej platil byt, splátky a to bolo všetko, ja keď som mu niečo povedala, tak povedal, že stravu mám zabezpečiť ja vraj on platí byt, telefón a splátky. povedala som si fajn, ja budem kupovať len deťom, a sebe a on nech si kúpi čo chce alebo nech mu kupuje mamička, s ktorou vychádzal lepšie ako so mňou.
17. máj 2008 o 12:31  • Odpovedz
a ďaľší príklad, žila som 2 roky s priateľom, tkroý mi dával 12000,-mesačne, aj napriek tomu, že som chcela len 5000,- bolo to super :wink:
17. máj 2008 o 12:34  • Odpovedz
Ahojte,
poznam vela mamiciek ktorym manzelia davaju cca 15.000 az 20.000
mesacne ako vreckove. Ucty a potraviny platia manzelia.
A nie su stastne. Maju zas nieco ine kvoli comu ich usmev nie je na tvaricke.
A peniaze aj tak minu...
Asi ziaden extrem nie je naj
19. máj 2008 o 19:43  • Odpovedz
Ahojte my to máme jednoduché, mne muž dáva všetky peniaze a ja jemu tiež všetky, máme spoločný účet každí máme svoju kartu a môžeme na nu obaja tahať každý deň po 5tis. ked treba, samozrejme to nebýva často vlastne to ešte ani nebolo ale nám to takto na spoločnom účte funguje
19. máj 2008 o 19:49  • Odpovedz
otrivinjanka, len som Ta chcela povzbudit, pride mi to od Teba fakt inteligentne, ze sa nehnevas, ked niekto napise, ze to ma doma lepsie, Ty z toho cerpas energiu a vidis v tom prostriedok na zlepsenie, fakt klobuk dole!

urcite si poradis, nenechas sa predsa dehonestovat, ked to nebude lepsie, tak proste sa zariad po svojom, si este mlada

stopro nie je normalne aby muz takto reagoval, vidis to aj podla prispevkov inych (vacsiny) bab - tak bud to bude aj u vas ine, alebo nech sa muzik stara sam o seba, potom sa uvidi!!!

vsetko dobre!
19. máj 2008 o 20:03  • Odpovedz
otrivinkajanka a muz ti len nechce dat peniaze,alebo ich naozaj nema??? Lebo su manzelstva,kde je jednoducho nedostatok a tam je tazko radit,ale ak ma peniaze a nechce dat,tak to uz je o inom :unamused:
19. máj 2008 o 20:36  • Odpovedz
autor
bubatko dakujem xena on ich ma,len stale tvrdil,ze nema ale som zvedava co mi dnes povie ked mu dam na stol ucty a objednala som si jedny topanky ze nech mi da peniaze uz sa toho obavam ale slubil mi,ze mi da peniaze tak uvidim :unamused:
20. máj 2008 o 10:19  • Odpovedz
HM...tak to by chcelo naozaj zvolit nejaku strategiu ako z neho tie prachy dostat :grinning: a nie len jednorazovo :wink:
20. máj 2008 o 10:23  • Odpovedz
ahojte,ja mam takeho muza,ze je prajny...mam svou vyplatu len pre seba a este mi prilepsi 5-6 tisickou mesacne navrch... :slight_smile:ked ideme na nakup vacsi,plati drahy kartou a male nakupy cez tyzden /chliec,pecivo a obcas,co treba-malickost/kupim aj ja...
ale si neviem predstavit,ako mozu byt niektori chlapi taki ´zgrlosi´... :confused:
20. máj 2008 o 10:28  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.