• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kožný výsev u 21 mesačnej dcéry

(zamknutá)
24. septembra 2009 
Prosím Vás mamičky, popr. kožné Dr.,...dcéra má 21 mes., má na ramienku kožný výsev, taký malý krúžok, boli sme u kožnej, dala Imacort, neboli zlepšenia. Dcéra nepapá sladkosti, dá sa povedať zdravo stravuje. Nezvracia, nehnačkuje, nemá problémy s trávením.Skúšala som čajovníkový olej, repík, bolo to trochu zlepšené. Teraz mi dala obvod. lekárka kortikoidnú masť Fundicin H, nevidím markantné zlepš., mám strach z takých mastí, čo to spraví do budúcna. Jedine čo som si všimla bolo viditeľné zlepšenie až vymiznutie, keď sme sa boli kúpať v termálnom bazéne Oravice. Viete poradiť čo mohlo zlepšiť kožu síra, železo.Existuje nejaký prípravok soľný pre deti na kožu. Ide o alergiu na niečo. Ďakujem.
15. sep 2009 o 15:48  • Odpovedz
Skús nechtíkovú indulónu.Náš malý bol po celom tele. Bol to detský ekzem. Najskôr som používala od firmy DIOCHY 3 ich výrobky.Keď sa to trochu zlepšilo, tak už som mastila iba tou indulonou. Teraz už nič nemá.Ťuky, ťuk....nechcem zakríknúť.
18. sep 2009 o 21:22  • Odpovedz
Aj ja odporúčam nechtíkovú indulónu
23. sep 2009 o 16:04  • Odpovedz
autor
vdaka za rady, vyskusam aj nechtikovu indulonu, to ma nenapadlo, hoci pouzivam od narod. modru indulonu, medzi tym som kupila kupel. sol Doliva s oliv. olejom, je to lepsie, take vysusene az stratene.
24. sep 2009 o 00:35  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.