• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krstné maminky

(zamknutá)
8. októbra 2009 
Ahojte, idem byť 1x krstnou maminkou, čomu sa veľmi teším...Mám už kúpenú sviečku,košieľku, zajednanú tortu,kúpený darček, ale narazila som na problém. Nepoznám nikoho, kto by mi na košieľku vyšil meno krstniatka. Udajne sa to už píše aj fixkou, ale mne sa to nepáči.Neviete mi niekoho poradiť? Janka
8. okt 2009 o 09:33  • Odpovedz
8. okt 2009 o 09:56  • Odpovedz
na kosielku sapise alebo vysiva svete krstne meno mozes to vyriesit tak ze zbehnes do predajne kde zdobia a vypisuju svadobne pohare a oni ti daju potlac na kosielku ja to tak mam je to pekne zlatymi pismenkami a zdobenimi a este na kosielku sa tiez pise datum nar a krstu
8. okt 2009 o 10:44  • Odpovedz
janka skus zadat inzerat sem na bazari ze taku kosielku kupis, ja som tak tiez spravila ked som isla za krstnu ale napokon som kosielku mala pozhananu aj vysitu od znamej :wink: takisto skus pouzit google, najde ti kopec online obchodov kde podobnu sluzbu ponukaju, vobec to nie je problem zohnat vysite, fixkou by to podla mna vyzeralo straaaaaaaasne zle a lacno :pensive:
8. okt 2009 o 11:02  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
8. okt 2009 o 11:30 • majussa3
jankadobko, u nás napr. v svadobnom salone predávajú košielky a vyšijú ti aj čo chceš .. skús vo vašom meste
8. okt 2009 o 21:48  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.