• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto vyberá administrátorov?

(zamknutá)
7. januára 2010 
Chcem sa spýtať kto a na základe čoho, na základe akých kritérií vyberá administrátorov
24. okt 2008 o 21:15  • Odpovedz
co sa dobrovolne hlasis? :grinning: alebo mas tazke srdce na niekoho :grinning:
24. okt 2008 o 21:31  • Odpovedz
..no ja by som tuto "nevdacnu" funkciu nebrala ani za gratis netove pripojenie :grinning: :grinning: :grinning:
...riesit vecne zabo-mysie vojny...vrrrr.....nervy v cudu.... :sweat_smile: :grinning:
24. okt 2008 o 23:35  • Odpovedz
expertka ja som zrovna myslela,ze teba by som urcite navrhla... :wink: viac x si mi pomohla najst nejake linky a mas aj super napady a komentare...tebe sa len tak niekto cez kozu nedostane :grinning: :grinning:
25. okt 2008 o 08:28  • Odpovedz
25. okt 2008 o 18:47  • Odpovedz
autor
nie bubba nemám na nikoho ťažké srdce len som zvedavá
26. okt 2008 o 17:12  • Odpovedz
anax,pochopila som takze podmienky nato stat sa admin musim tu byt 2-3 roky a patrit do "istej skupiny"? :grinning: :grinning: :grinning: no a ktore rite to mam lizat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ?joj sorry sa bavim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2008 o 19:54  • Odpovedz
bubba :confused: vaz slova
nemusis patrit do ziadnej "istej" skupiny
k tomu co je napisane v linku od anaxamon pridavam este, ze rovnakym sposobom bola vybrana ikke, na dalsiu adminku sme mali normalny "konkurz", kde sa zaujemkyne mohli hlasit a my sme si nakoniec vybrali kristu - mozno je tento postup podla niektorych divny, ale lepsi sme nenasli

mirip predovsetkym by admin mal poznat ako tato stranka bezi, ake su tu pravidla a riadit sa podla nich
26. okt 2008 o 20:07  • Odpovedz
bubba, a to si sa nedočítala? :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2008 o 20:16  • Odpovedz
bubba si ma pobavila....ked si predstavim ako niekoomu nieco ehm lizem :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nie, nie moja, netreba nikomu nic lizat... :grinning: :grinning: a viac doplnila emjee :wink:
26. okt 2008 o 20:49  • Odpovedz
ja zas dodam len tolko, ze adminky toto robia dobrovolne a zadarmo.

takze pokial denne tak hodinku-dve tuzite miesto prispievania do sebemilych tem kontrolovat albumy, citat vsetky inzeraty, patrat po niekolkonasobnych identitach prudicov, hladat v niekolkych tisickach tem tu spravnu a este zopar dalsich drobnosti, sledujte sekciu "modrykonik" a ked bude konkurz, prihlaste sa... :wink:
dovtedy ma kazda z vas moznost svojim dielom prispiet k dobremu chodu vsetkych siestich stranok upozornovanim na porusovanie pravidiel a presmerovavanim duplicitnych tem.
takze namiesto lizania treba cvicit objektivnost a posilovat nervovu sustavu... :wink: :sweat_smile:
26. okt 2008 o 20:54  • Odpovedz
bubba, akoze nechapem tvoje myslenie :astonished:
ja tu tiez nie som novacik, som registrovna dost dlho, zacala som na mojasvadba, o konikovi sa este ani nechyrovalo
ale nikdy by ma nenapadlo, ze by som robila adminku, na to fakt nemam ani cas, ani nervy, a som vdacna vsetkym, ktori sa na tychto dvoch strankach akokolvek podielaju, pretoze to co mi davaju, z toho cerpam vela, predovsetkym teraz ked mam malu dcerku (ale ved maminy poznate to)
takze len cumim, ako vedie byt niektore "uzivatelky" namosurene, vlastne ale na co ??????
26. okt 2008 o 20:58  • Odpovedz
dadulik, ale bubba nie je namosúrená, len si robí srandu :wink:
26. okt 2008 o 22:21  • Odpovedz
bubba,tak to som ta ani ja nepochopila?! :rolling_eyes:
27. okt 2008 o 07:43  • Odpovedz
27. okt 2008 o 10:49  • Odpovedz
jej killi dakujem za vysvetlenie :grinning: :grinning: ostatnym co ma tu uz kamenuju za maly pokus o zart :sweat_smile: :sweat_smile:

emjee halooooo ja som to mala precitane cele tazke sorry uz budem len na vaznu notu ja som len odcitovala versiky ktore som sa docitala v danej diskusii.to by som si nedovolila zartovat na temu ktoru nemam dobre obkuknutu....na rozdiel od bab ktore to fakt necitali a kritizuju ma ani nevedeia zaco.

daduli,ja a adminka?nehorzi :grinning: :grinning: :grinning: nato nemam nervy diky
27. okt 2008 o 15:08  • Odpovedz
tak ,t oja adminka nebudem... za porušovanie pravidela, neodbáčaj od pôvodnej témy... :pensive: :pensive: :sweat_smile: :grinning:
27. okt 2008 o 18:30  • Odpovedz
tak sorry bubba, treba napisat, ze ide o zart :grinning:
27. okt 2008 o 19:01  • Odpovedz
dadulik, však to tam napísala, a má tam aj milión vyškerených smajlov :confused:
27. okt 2008 o 19:07  • Odpovedz
mne to teda vobec smiesne neprislo napriek x vyskerenym smajlom :pensive: ale nie som ziadna netykavka, takze bubba viem, ze si to tak nemyslela
howgh k tejto teme je to vsetko
27. okt 2008 o 19:24  • Odpovedz
jezis baby co to riesite???emjee tak to zmaz jasne ze som to tak nemyslela ale tym co si napisala si presne vyjadrila svoj postoj.no inac.....dik :confounded:
27. okt 2008 o 21:29  • Odpovedz
Asi odbocim od temy :sweat_smile: ale zaujimali by ma pohnutky adminiek ze sa na to dali... ako napisala exp.. je to nevdacna funkcia... :wink:
20. jan 2009 o 07:26  • Odpovedz
moja pohnutka? nepamatam :grinning:
20. jan 2009 o 12:27  • Odpovedz
dakujeme adminkam za ochotu,a ich muzom za toleranciu... :slight_smile: :grinning:
20. jan 2009 o 13:53  • Odpovedz
roasha len dufaj, ze ked budem v porodnici neprihlasi sa sem moj muz a nezacne adminovat :grinning: to by temy len tak padali :grinning:
20. jan 2009 o 14:16  • Odpovedz
emjee,tak si musis zmenit heslo... :grinning:
20. jan 2009 o 14:32  • Odpovedz
vikykiss • 2d • Dnes o 19:38
Ahojte neviem či to neni trošku blbá téma ale veľmi by ma zaujímalo ako ste sa vy admini vlastne stali adminom kdo všetko sa môže stať adminom?Ďakujem za odpoveď

matima100 • Dnes o 19:44
tak toto by zaujimalo aj mna

vikykiss • 2d • Dnes o 19:44
Tak to ma teší,že niesom sama len či sa nám niaka tá adminka-admin ozvú

matima100 • Dnes o 19:46
su tu teraz,ale kto vie,ci sa priznaju
9. feb 2009 o 19:47  • Odpovedz
emjee,este vsetkym admino-slintajucim si mala napisat,ze to robite v ramci vasho volneho casu a zadara,rychlo ich prejde chut... :grinning:
9. feb 2009 o 20:44  • Odpovedz
vidis, dik za doplnenie :grinning:
9. feb 2009 o 20:51  • Odpovedz
1. nov 2009 o 12:22  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.