• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktorý mobilný operátor je najlepší?

(zamknutá)
19. apríla 2009 
ktorý je najlepší a fakt najlacnejší? už mi ten orange lezie riadne krkom, tak zvažujem, že kam sa prehodiť

u O2 sa bojím, že nemajú dobré pokrytie, s T mobilom nemám skúsenosti... orange je prúser sám o sebe... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2008 o 20:25  • Odpovedz
Hmm, no neviem tilly, ci ti tuto temu neuzamknu z hladiska propagacie, atd..., ved vies....

No ja som tiez mala nervy na O...., tak som presla k ruzovym a som spokojna, akurat mi konci dvojrocna viazanost, takze uz cakam, s akou akciou priletia :wink:
12. nov 2008 o 20:28  • Odpovedz
autor
jaaaj, tak sa môžme baviť o oranžových, ružových a modrých :grinning:
12. nov 2008 o 20:33  • Odpovedz
autor
a máš u ružových menšie účty?
12. nov 2008 o 20:34  • Odpovedz
no, to ti je tak, raz mam mensie ucty, raz vacsie...ale do tych cca 800,- sa zmestim. ja som pred dvomi rokmi zobrala pausal, ktory mi uz konci v podstate, mala som 50minut na mesiac do vsetkych sieti od 8:00-18:00 a neobmedzene od 8:00-18:00 do ruzovych, kolko som chcela. takze preto som mala aj daco navyse, ale aj preto som sa tak rozhodla, ze viacerych, teda vacsinu znamych mam v ruzovom.

Akurat to obmedzenie vecerne ma stvalo. No lenze manzel ma tiez pausal fajn, minuly rok totiz bola akcia, ze bude zasa neobmedzene hovory, alebo dvojnasobok minut za cenu vlastne jedneho pausalu. Takze on mal nejakych 55 minut a tak ma 110 minut do vsetkych svieti a dvojnasobok aj vikendoviek po prevolani tych 110minut za cenu 399,- /mesiac.

Som ale zvedava, ze aku akciu daju teraz.
12. nov 2008 o 20:44  • Odpovedz
tilly, ja som cez leto odisla od ruzovych, bola som tam 10 rokov a uz mi liezli na nervy, pokrytie tiez nic moc, tak som si preniesla cislo ku oranzovym a tiez nic moc, ale aspon to pokrytie je vacsie :slight_smile:

a podla mna je jedno ci su to ruzovy alebo oranzovy / modrych nepoznam :wink: / aj tak vcetci chcu len zarobit a zakaznik je na poslednom mieste
12. nov 2008 o 20:49  • Odpovedz
ja som u oranžových a som spokojná...Ak sa to preráta, tak to vždy vychádza najlepšie-finančne aj výhody a akcie... :wink:
12. nov 2008 o 20:56  • Odpovedz
tak ja som bola u ružových a prešla som k modrým... niet nad nich... u ružových som mávala tisicove účty, čo nemali presiahnuť 500sk, niekedy som minuty ani neprevolala, mala som 55 a viac, teraz mam 70min, za 420sk + nejake tie sms... a mam každý druhý mesiac za 1sk a aj každu druhu minutu po prevolani za 1sk. jeden mesiac mavam fakturu do 500sk a druhy, tak do 200sk.
a nedávno som si dala ešte jednu kartu o2 fer, tam ked neprevolate, tak nezaplatite nič... o2fer ma 4sk za min. do všetkých sieti a 2sk za sms do všetkých sieti...
a čo sa týka siete, tak nemám zatiaľ žiadny problém... to už budem modra skoro pol roka...
12. nov 2008 o 20:58  • Odpovedz
ja som po 6 rokoch zrušila zmluvu u oranžových-strašne ma nahnevali ked som pred 2rokmi brala letefon a chcela som 60 paušal a nahuckali mi 90 paušal a telefon za 390 (pri P60 by stal asi 1300) s tým,že po roku možem ponížiť paušal na 60tku. A po roku mi zahlasili,že pokial som brala telefon drahší ako 1sk,musím mať cele 2roky ten paušal,alebo ho možem povýšiť.
Ja som toho n´vela nenavolala,cele tehu som bola PN a po porode nebolo duplom na vykecávanie po telefone,každy mesiac mi nejake minuty aj sms prepadli ale platila som stale cca 730sk.

zrušila som a prešla som na program FER, nakoniec som si vzala aj nove čislo -lebo ak by som si nechala svoje oranžove,tak ak by niekto z velkej nudy u oranžových chcel mínať nekonečne minuty na mna tak by ani nevedel že som už fer a nie oranž,tak som teda bez zmluv a faktur

signál mam eňo ňuňo, to skor pomaranč posledne mesiace vynechával a každa minuta ma stoji len 4sk a nemusim sa obmedzovať hlavne v posielani sms-a študovať,kto je pomaranč a kto nie

takže ja Fer vrelo odporučam

PS: za mesiac som prevolala cca 240sk-a to som sa vobec neobmedzovala a volala som kde mi trebalo,jasne že žiadne dlhe talafatky som neuskutočnovala,na vykecávanuie mám internet
12. nov 2008 o 20:59  • Odpovedz
denisočka, presne... modry su dobry :wink:
ja som si číslo od ružových nechala, ono to tým oranžovým a ružovým ohlási, že volajú modrému :wink:
12. nov 2008 o 21:04  • Odpovedz
ja som u oranzovych, maju svoje muchy, ale to ma kazdy. a tam aj ostanem.
a ze oranzovi operatori nepoznaju podmienky a narozpravaju blbosti, to je skusenost mnohych. ja som preto chodila na jedno forum o mobilocha tam som sa dozvedela presne informacie :wink:
12. nov 2008 o 21:09  • Odpovedz
ahojte :slight_smile:
aj ja som u oranzovych a som spokojna..cislo mam od nich uz 6-ty rok :wink: a teraz sa nam podarilo chytit aj super akciu,ze si platim pausal ale bez dph cele dva roky co je celko fajn,teraz mavame aj s mangelom dokopy fakturu aku sme predtym mavali za dva pausali :slight_smile: :wink:
12. nov 2008 o 21:10  • Odpovedz
ja som aj rada že mám nove čislo,aspon ho nemá kadekto :grinning: a teta za pultom mi dala na ýber asi z 200 čísel a ja som tam vyšmejdila take,že skoro padli na zadok ,že to už jednoduchšie od mojho je len 09XY 100 200 :grinning:
12. nov 2008 o 21:12  • Odpovedz
moje stare cislo bolo 0902 201 200 - bola som na neho hrda, ale padlo .........nedovolate sa uz.
12. nov 2008 o 21:15  • Odpovedz
ja mam velmi zle cislo :grinning: :zipper_mouth:
12. nov 2008 o 21:18  • Odpovedz
kto prenasal cislo, co treba urobit? kolko to stoji?
12. nov 2008 o 21:27  • Odpovedz
ja som u oranzovych, uz 9 rokov a som spokojna...u jednych je to drahsie, u druhych zas to..., podla mna velmi zalezi aj od toho, do akej farby najcastejsie volate...teda kde je vasa rodina a znami... :wink:
12. nov 2008 o 21:30  • Odpovedz
Som spokojna s O2 lebo este medzi prvymi sme si objednali karty a teraz si telefonujeme za 2 sk min.
Este som spokojna aj s T-mob.mam sice izi kartu ale pausaly su tiez vyhodne,najme teraz pred Vianocami. :slight_smile:
12. nov 2008 o 21:36  • Odpovedz
valka - ja som prenasal od ružových, nemusiš urobiť nič, modrý spravili všetko za mňa...
12. nov 2008 o 21:40  • Odpovedz
ja mam vsetky tri
chvalabohu mi teraz u modrych konci v decembri
u ruzovych v marci

ostanem u oranzovych len najviac sa mi osvedcili
a na materskej viac neutiahnem

modry ma riadne nastavali mala som ten P ktory je kazdy druhy mesiac za 1,- Skk a raz som to zabudla uhradit tu korunku
uhradila som ju o den neskor cez internetbanking nebol to ani cely den
a dosla mi pokuta za omeskanie cez 100 Sk
12. nov 2008 o 21:45  • Odpovedz
Ja odporucam pockat az do decembra, vtedy vrcholia akcie. Minuly rok, ked som isla na matersku a vracala som sluzobny telefon mi chlapik od ruzovych poradil pockat. Pritom uz bezala vianocna akcia - dvojnasobny pausal za cenu jedneho. Ale pockala som a zrazu v decembri vysli s akciou cely den a cely vecer a mam 2000 minut mesacne do siete ruzovych a 50 minut do akychkolvek sieti. Parada! Mavam uplne horuce ucho :wink: , takze uz radsej pouzivam hands free :grinning:
12. nov 2008 o 21:47  • Odpovedz
autor
OK, takže počkám do decembra a potom uvidím, ale stále uvažujem nad tými modrými, keď ste ich tak vychválili, teraz sa tam prehodila aj mamka, tak som zvedavá, aký bude mať účet, lebo u oranžových mala strašné účty...
12. nov 2008 o 21:56  • Odpovedz
a ešte k modrým...
ked si nezoberieš mobil, tak si viazaná iba rok a pri fer nie si viazana vôbec...
a ešte k tomu feru, nikde to nie je, to vam povedia na predajni.
plati sa tam depozit 605sk, ktorý sa vám po roku vráti, alebo ked by ste rušili skôr zmluvu...
12. nov 2008 o 22:03  • Odpovedz
ja mam orange,manzel ma eurotel.ja frflem na jeho spolocnost,on na moju.v podstate su uuuuuuplne rovnaki akurat orindzaci mavaju v akciach lepsie telefony.mame rovnaky pausal na 2 spolocnostiach a mesacne platime rovnako takze je to jedno.akurat on mal dlhe opletacky s vybavovanim smsiek /stav ban.uctu behal okolo toho asi 2 mesiace ja som to mala u oranzovych za 5 minut :wink:
O2 sice vyzera lakavo ale naco mi bude spolocnost,ked nikto z mojich znamych to nema,pre mna by to sice mozno vyhodne bolo ale pre tych co by volali by to asi take vyhodne nebolo :wink:
12. nov 2008 o 22:04  • Odpovedz
zabudla som napisat, ze mesacne platim 600 Sk a nejake drobne, v pausale nie su sms. Moj muz bol jeden cas u modrych a nebol spokojny, i ked nebol viazany. Vsetci naokolo totiz mali hlavne ruzoveho a aj oranzoveho operatora
12. nov 2008 o 22:20  • Odpovedz
ja som mala obidve spolocnosti a stoja za prd :angry: a teraz mam modrych a som spokojna stale su najlecnejsi :wink:
12. nov 2008 o 22:57  • Odpovedz
mam pomaranc uz od vzniku - myslim ze zalezi na tom kam clovek najcastejsie vola a hlavne ako dlho :slight_smile:
v zozname mam 90% pomarancovych - volat potrebujem hlavne cez den a hlavne pomarancovych - mam akciu od 8:00 do 18:00 zadara tak nie je co riesit. a MOMENTALNE ODPORUCAT TIEŽ POCKAT NA VIANOCNU AKCIU
12. nov 2008 o 22:57  • Odpovedz
Super téma, padla vhod, lebo tiež mi končí viazanosť u oranžových. Taktiež dumám nad zmenou, ísť k ružovým alebo k modrým, alebo ostať...??? No najviac ma teraz láka ten modrý fér, len ja by som rada aj nový hendy, takže uvidíme, čo ponúknu všetci, ja si počkám do konca roka a uvidím... :unamused: :slight_smile:
12. nov 2008 o 23:29  • Odpovedz
ahojte ja som u oranzovych uz 9 rokov a som veeelmi spokojna mam tu istu akciu ako skuska takze volam do nemoty a platim len ten zaklad v podstate,SMS moc uz neposielam radsej zavolam....MM ma 100 volnych minut cez den do vsetkych sieti a po 18-ej ma zadarmo....takze cez den volam z mojho vecer z jeho :wink:

spolu platime tak do 1400,-.....pred tym sme mali klasiku 60 min. a platili sme tak cez 1000 a viac za jedneho...

mam este kartu u modrych tam mam dozivotne sms za 1,-,ale moc to nevyuzivam-skor ked mne chce niekto volat od modrych a to iste u ruzovych...raz za rok doplnim kredit-teraz som doma,takze moc tie 2 karty nevyuzijem ,ale ked som robila tak som doplnala castejsie....
ale fakt je ,ze najviac cisiel mam na orazovych :wink:

a este som k pausalu dostala ja, aj MM karty so 100,-kreditom na kazdy mesiac a plati sa za to 1,-
tie sme darovali tym co oranzove telefoniky nemali a casto sme im volali,takze je po probleme :wink:

mam taky pocit,ze uz je zase ta akcia-2000 minut mesacne--fakt to stoji za to :wink:
12. nov 2008 o 23:34  • Odpovedz
ruzovy, oranzovy ci modry - kazdy ma svoje plusy a minusy - pokym prevolas predplateny pausal a zaplatis zan relativne podobnu cenu ako u konkurencie, tak ti to moze byt sumafuk
ked sa s niektorym zacnes natahovat (ako ja napr. o nepravom vyuctovane prachy, mrznuci mobil, zablokovanu kartu a pod.) tak ti to uz sumafuk nebude a potom si precitas takuto diskusiu a zistis, ze konkurencia toho tvojho operatora stoji tiez za 2 veci :grinning:

jo btw. strasne ma rozculuje, ze operator, teda ten moj, povazuje za rovnocenne informovanie postou, mailom a sms - v praxi to znamena, ze vselijake hluposti ti poslu domov na farebnych papierikoch, ale o zmene vseobecnych sa mas informovat sama cez web (pripadne navstivit pobocku) a o zmene poplatkov ta informuju smskou (ktora nepride - sa mi stalo uz viackrat) :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tebe ako zakaznikovi nezarucuju, ze tvoja sms bude aj dorucena tomu, komu ju posielas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. nov 2008 o 07:17  • Odpovedz
co sa pokrytia tyka, kedysi mali oranzovi lepsie pokrytie, ale posledne roky sa uz ruzovi vyrovnali, straaasne dlho som nezaznamenala, ze by som niekde nemala signal u ruzovych :wink:

tilly: kup si ruzovy, aj oranzovy.. tak to dnes robia a treba chodit s dvomi mobilmi, aby si bola IN :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2008 o 07:49  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.