• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktorý mobilný operátor je najlepší?

(zamknutá)
19. apríla 2009 
emjee a to máš akých? rúžových?? :grinning:
13. nov 2008 o 07:59  • Odpovedz
my s muzom mame oranzovych a ja som v podstate spokojna. :slight_smile:
muz ma este sluzobny ruzovy s neobmedzenymi minutami, takze svoj oranzovy chce zrusit a preniest si cislo k modrym na fer. neviem ako to prepocitaval, ale vraj to bude ovela lacnejsie. :slight_smile: (aby nebolo, ked vola len z ruzoveho :grinning: )
13. nov 2008 o 08:06  • Odpovedz
ja som si kupila telefon na 2 sim aby som uz nemusela behat s 2 telefonmi :grinning: ale pruser je, ze ked sa vybije, tak nemam nahradny :grinning: co sa tyka modrych dost som na nich nastvana- mama ma od nich pausal a ked si kupovala tel. tak davala zalohu 2000sk z ktorej sa po 3 mesiacoch mali automaticky zacat uhradzat jej faktury. potom to zmenili na 6 mesiacov a teraz ked preslo 6 mesiacov, tak jej zase neodpocitali tak tam ide dnes volat. som zvedava k comu sa dopracuje. inak minuly mesiac mama zaplatila o nieco neskor ucet (ziadne sialene omeskanie) a oni jej zablokovali odchadzajuce hovory aj napriek tomu ze drzia jej 2000sk :angry: takze sice som nad modrymi povodne uvazovala ked mi teraz skonci viazanost u oranzovych, ale teraz isto nepojdem. hlavne po tom ako ked volala mama na ich infolinku aby zistila preco jej zablokovali hovory a jeden mily pracovnik jej telefon polozil !!! :angry: tak tomu sa vravi pristup k zakaznikovi.

nevravim ze su uplne zli, len som teda dala na znamost ze aj taketo veci sa mozu stat. len dufam, ze vam sa nestanu.
13. nov 2008 o 08:07  • Odpovedz
denisocka: myslim, ze tvoj problem nebol ani tak so samotnym oranzovym :grinning: pretoze to u nich tak funguje... dva roky min., ale skor ta pracovnicka by mala absolvovat skolenie, pretoze evidentne nevie co ponuka.... :rolling_eyes:

My sme mali s oranzovymi takisto problemy... vdaka pracovnickam... trepu niektore dve na tri bez toho, aby mali dostatocne vedomosti... ale v konecnom dosledku sa aj Orange zachoval ako absolutny kreten :grinning: takze pausal vyprsi a koncim s nimi...
13. nov 2008 o 08:11  • Odpovedz
to, ze nevedia, co ponukaju je typicke :grinning: nam pravidelne volavali z nemobilneho operatora, ze nech si dame dsl a na odpoved, ze nedame, lebo u nas to nebude fungovat, prisla zacudovana otazka, ze ako je to mozne? :grinning:
13. nov 2008 o 08:26  • Odpovedz
myslim si, ze naozaj tazko povedat, ktory je "najlepsi".
Mam kamaratov zamestnanych u ruzovych aj oranzovych :grinning: a ti modri ma v poslednej dobe pravidelne zastavuju v BA v centre pred Tescom a nukaju mi lepsie podmienky, ak k nim prejdem. Ale ja som zasadova, takze maju smolu :grinning:
chcem vas len upozornit na to, ze niekedy ludia platia vysoke ucty, lebo si zle vyberu pausal, neodhadnu svoj profil...napr. jedna kamoska ani nevedela, kedy najcastejsie telefonuje, do akych sieti, kolko sms priemerne zvykne posielat a tak. Potom sa vzdy triafala do casov, ktore boli v jej pausali najdrahsie - no a ucty stupali...takze pred akoukolvek zmenou vam odporucam par dni si odsledovat, vsetky vase zvyky ako telefonujucich a potom pozriet, kto ma program najlepsie splnajuci vas profil.
13. nov 2008 o 08:55  • Odpovedz
my mame oranzovych/aj sme stale mali len ich/,vcelku spokojnost...........aaaale,nieje pobocka -ako pobocka! :rolling_eyes: :sweat_smile:
v BB vzdy vsetko vybavime za par min,kdesto v LC ma stale"driape"!bud nemaju telefon taky ako prave chcem brat na dalsi pausal :confused: ,alebo stale cosi... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: -ked uz je nejaky problem,volam pridelenemu operatorovi. :confused:
teraz mali dobru akciu,90min vysla lacnejsie ako 50min,...nemam problem si u nich vybrat"usity"program. :slight_smile:
13. nov 2008 o 10:20  • Odpovedz
to sa da kupit si telefon pre dve SIM karty? :confused:
13. nov 2008 o 10:28  • Odpovedz
evita da. :slight_smile:
13. nov 2008 o 10:30  • Odpovedz
ja som s oranzovym spokojná mám super paušal 70 a mesačne ma to stojí vždy do 400sk, ale to som vytihla dobru akciu...mám 70 minut do všetkych sieti a 140 na orandzovych každy den od 22 do 06.. a cez vikendy....som spokojná.....
manžel má 90 a chcel by prejsť na modrych na FER len teraz sa to nedá lebo tu 90 si bral v juni...takže tak...
myslim si že ka´ždy operator má svoje plusy a minusy...
13. nov 2008 o 10:31  • Odpovedz
roasha a ako? to by ma zaujimalo? priamo v predajni,alebo u nejakych ludi,ktori sa venuju mobilom
13. nov 2008 o 10:36  • Odpovedz
Ja som bola desat rokov u oranzovych, potom ma uz velmi stvali, tak som presla k ruzovym. U tych mi bude koncit viazanost o pol roka, a tak som si povedala, ze mozem prdiet na vsetky tie ich vernostne talafatky, lebo z nich aj tak nic nemam. Ked to bude aktualne, zistim, kto mi co ponuka, vyberiem si najlepsie, a hotovo. :grinning: Akurat som si chcela ponechat svoje cislo, lebo som si ho vymyslela sama a rada by som pri nom ostala, ale neviem, kolko problemov to so sebou este prinesie. Lebo som pocula, ze sa to sice da, ale vraj si za to potom ruzovi vypytaju nejake dve tisicky. A obavam sa, ze aj potom s tym budem mat trosku problem, lebo vela ludi je este zvyknutych pozerat na predvolbu, aby vedeli k akemu operatorovi vlastne volaju, a poznam vela takych, ktori k cudziemu operatorovi len tak volat nebudu...a pritom by mozno mohli, lebo moja predvolba neznamena, ze som naozaj tam, kde vyzeram, ze som... :sweat_smile: Takze sa zrejme potom len u noveho operatora budem snazit dopracovat k mojmu cislu, akurat s ich predvolbou. :slight_smile:
Ja by som mala najradsej taky pausal, s ktorym by som mohla aj volat aj pisat, lebo niekedy mam mesiac, ze ani neprevolam tych 55 minut, co mam, ale napisem vela SMS, a niekedy uplne naopak. Takze by mi dost vyhovoval nejaky kreditny pausal, zrejme sa potom budem pozerat po niecom takom.
Modri sa mi zdaju celkom v poho, akurat ma niekedy hneva ich ponuka telefonov, lebo som si predbezne vybrala fon, ktory chcem, a modri ho vobec nemaju. Ruzovi ho maju za dost vysoku cenu, oranzovi lacnejsie... No, ved uvidime. :slight_smile:
13. nov 2008 o 10:44  • Odpovedz
Evit, su telefony na dualnu SIM, ze tam mozes mat obe naraz. V praxi som este nevidela, ako to funguje, ale mozno by sa mi celkom pacilo mat taku vecicku. Lebo ja neznasam, ked mam nosit so sebou viac ako jeden fon. Keby som mala na dualnu SIM, tak som schopna pouzivat aj dve cisla...mozno. :wink: :slight_smile:
13. nov 2008 o 10:46  • Odpovedz
mexx praveze ja som pocula,ze sa dalo kedysi mozno tak pred dvomi rokmi,ale teraz to uz nie je mozne,tak som sa asi mylila,alebo som mala mylne informacie a ani som sa o to viac nezaujimala,az teraz ma to zaujalo,ze to existuje :wink:
13. nov 2008 o 10:50  • Odpovedz
ja som u ruzovych asi 7 rokov a som spokojna... momentalne mam pausal 100 (do vsetkych sieti), 200 do ruzovych cez vikendy a sviatky a 20 sms a platim 398sk s DPH. v pohode mi to vyhovuje, kedze nerada pisem sms, len sem tam, cize aj tych 20 je mi niekedy vela...
13. nov 2008 o 10:50  • Odpovedz
evita,v takomto telefone mas vedla seba vlozene obe sim-ky na display ti zobrazuje obe sluzby,signal...
pri volani pouzijes prave toho operatora,ktoreho uznas "za vhodne"...
ja som to "zachytila v ktoromsi casaku/nemam taky telefon/
blizsie info ti da baba co o nom pisala. :wink:
13. nov 2008 o 10:51  • Odpovedz
ja som u ruzovych uz sest rokov, a som velmi spokojna...mam uz druhy rok pausal donekonecna do ruzovych a 55 minut do ostatnych sieti a nejaek tie sms, a tento rok uz je znova ta akcia tak som si pausal predlzila, len je tam vyhoda ze uz tam neni 55 do ostatnych ale 110....takze neni o com....a este vsetky tie nove akcie ze 75% zlava na pausal to je super.za 100 minut plati moj otec len 199sk...tak si mylsim ze je to fajn.ale teraz ma kazdy operator fajn akcie len si fakt treba dobre vybrat...
13. nov 2008 o 10:55  • Odpovedz
ja som 8 rokov u oranzovych, ale nie som s nimi spokojna, uz 100 krat som chcela deaktivovat urcite sluzby, ale nechce sa im to, a platim za nevyuzite sluzby zbytocne, a z toho orange world som ani nechcela, len mi zenska tvrdila, ze prve tri mesiace je zadarmo, a potom som sa cudovala, ked mi to zauctovali.
druhy je ten roaming dovolenkovy, co sme uz 2 krat chceli deaktivovat, ale teraz to mam zase na ucte, takze ideme zase ich navstivit, jaj a nehovoriac o tom, ze raz mi deaktivovali roaming sam od seba, neviem ako je to mozne, a ja som pracovala som v zahranici, a volala som kludne tych 60 minut, a potom som si skoro skolabovala, ked som dostala 3500 -skk-ovy ucet.
teraz stale mame oranzovych, on ma firmu, a volame si medzi sebou zadarmo, inak by som uz davno bola u modrych.
13. nov 2008 o 11:07  • Odpovedz
autor
ja som u onaržových tiež od začiatku, ešte keď to bol globtel, muž tiež, ale už nám tak strašne lezú na nervy...
13. nov 2008 o 11:16  • Odpovedz
zda sa, ze sa tu zisla celkom slusna vzorka slovenskeho spotrebitela - ziadna statistika by to tak krasne nevyzistila, vdaka za benchmark :wink:
13. nov 2008 o 11:25  • Odpovedz
k tej dualnej SIM-ke - znamy ma telefon, ale ked bol myslim u oranzovych :wink: - tak myslim ze spominal ze by musel za nim dlhsie cakat ale okrem toho bol ten telefon na pausal drahsi ako ked si ho kupil za hotove
13. nov 2008 o 11:27  • Odpovedz
ale nie u operatora
13. nov 2008 o 11:27  • Odpovedz
Ja som t-mobile a nemenila by som...!!! Až je nejaký problém, zavolám a oni sa ho snažia vybaviť a tak... Zato na orange mám nervy :angry:
Máme od nich internet a máme slabý signál... Už dva roky za tým chodíme a nič... tak že s nimi rozviažeme zmluvu... a oni mi zapília, že ma to bude stáť 30.000,-?!?!?!?! (aby bolo jasné aký silný...!!! pripojenie od 1,6kb/s až po 6kb/s...!!!) Kupujem si od nich antény, čo vydržia veľké hovno...!!! a signál žiadny a že "no... to už je na vás ako si to vyriešite...!!!" :angry: :angry: :angry:
Písali sme pred vyše mesiacom sťažnosť a volám tam, že kde je odpoveď...!!! a ona múdra... "ale veď my sme vám 3.11. už posielali odpoveď. Počkajte kedy príde...!!!" Je 13.11.
Som z nich sklamaná...!!! Môžu sa hanbiť...!!!
13. nov 2008 o 11:40  • Odpovedz
a to grciame za net skoro 900,-
13. nov 2008 o 11:42  • Odpovedz
A môj chlap je u nich od začiatku a má tri tel. čísla... serú oni na svojich zákazníkov...!!! Motúziky popod nos a potom sa na vás kašľú...!!!
13. nov 2008 o 11:43  • Odpovedz
som sa normálne rozčúlila :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2008 o 11:44  • Odpovedz
evita, ten telefon je samsung D880 ma ho v ponuke bud modry operator alebo sa da kupit priamo v samsungu. funguje tak ze prijimas z oboch simiek hovory podla toho na ktory ti volaju. ale ked chces volat tak prepinas medzi hlavnou a druhou kartou. mne maximalne vyhovuje stal cosi okolo 7tis. u modrych ho mali za polovicu ale s 2 rocnou viazanostou a pausalom a ja som treti pausal nechcela. ak mas este nejake otazky rada ti odpoviem
13. nov 2008 o 11:49  • Odpovedz
zuzkafuny :grinning: :grinning:
13. nov 2008 o 11:50  • Odpovedz
ja som modrá :slight_smile: každá minúta do všetkých sietí za 1,-Sk :wink:
13. nov 2008 o 11:50  • Odpovedz
Ahojte, ja som 10r ruzova, som dost lojalna, nerada menim znacky... ale priznavam, ze som dost namotana na modrych fer,je to fakt uplne bez viazanosti? lebo maju super ceny a bojim sa, ze po vianociach sa ceny za volania zdvihnu... :unamused:
13. nov 2008 o 11:51  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.