• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktorý mobilný operátor je najlepší?

(zamknutá)
19. apríla 2009 
olinka a to nemusis ,prepinat,ze mas najskor len oranzovych a ked vypnes a zapnes telefon mas potom ruzovych :fearful: ,dufam,ze som to napisala zrozumitelne :slight_smile:
13. nov 2008 o 11:53  • Odpovedz
nie na prijimanie hovorov funguju obe karty sucasne. len ked ides volat prepinas medzi operatormi podla toho cez ktoru kartu chces volat.
13. nov 2008 o 11:58  • Odpovedz
autor
zuzkafuny, presne takto to vidím ja, sme dlhodobí zákazníci a oni sa takto správajú...
13. nov 2008 o 11:59  • Odpovedz
oli dakujem :wink:
13. nov 2008 o 12:05  • Odpovedz
ja som uz 7 rokov oranzova a dokonca tam aj pracujem :grinning:
13. nov 2008 o 12:42  • Odpovedz
chasencha... vrrrrrrrrrrrrrrr
:wink:
13. nov 2008 o 12:45  • Odpovedz
evita - chodila taka reklama na dualny telefon, ako pan moci do pisoara, v jednej ruke tlf, v druhej ... :slight_smile: a vo vacku mu zvoni dalsi fon, tak ten prvy vyhadzuje do vzduchu a snazi sa najst druhy. :slight_smile:
13. nov 2008 o 13:00  • Odpovedz
jo, tá reklama je dobrá blbosť, však vložím ten telefón do vrecka a vyberem z neho druhý, nebudem predsa s nimi žonglovať. čo by spravil s tým vyhodeným telefónom keby aj stihol vytiahnúť ten druhý? :confused: no proste hovadina :rolling_eyes:
13. nov 2008 o 13:09  • Odpovedz
ja som uz 6 rokov oranzova a som spokojna, ani neuvazujem o zmene, mam pausal 100, od 18,00 do 6,00 volania zadarmo, aj vikendy zadarmo, sms za 1,5, a mesacne ucty mi neprevysia 850.- :slight_smile:
13. nov 2008 o 13:13  • Odpovedz
Aj drahý bol spokojný... s oranžovými... kým sa nevyskytol problém a bolo ho treba riešiť :frowning2: :angry:
len toľko... lebo mi zas tlak zdvihne :sweat_smile:
13. nov 2008 o 15:15  • Odpovedz
zuzkafunny nerozculuj sa si zlata, som sa zasmiala, ale mas pravdu, a mne uz lezu na nervy :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2008 o 15:59  • Odpovedz
napriek tomu ze nie som s nimi spokojna, aj ja som sa tam parkrat dala ziadost, ale ma neprijali. :pensive:
13. nov 2008 o 16:01  • Odpovedz
ked nieco fachci ako ma tak je dobre akonahle sa ukaze problem su to najvacsi dementi na svete :unamused:
13. nov 2008 o 16:09  • Odpovedz
ešte pikoška :grinning:
môj švagor robil s orange roky... mal predajňu... pred dvomi rokmi skončil a vybral sa minulý týždeň do orange, že ako verný zákazník či by mu niečo neponúkli...
A oni mu povedali, že je len dva roky ich zákazníkom a na žiadne výhody nemá nárok... :grinning: :grinning: :grinning:
aa to, že pre nich robil, neplatí :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2008 o 20:22  • Odpovedz
no hnusna banda pfuj :grinning:
13. nov 2008 o 20:23  • Odpovedz
Gabii :grinning:
veru pfuj! :angry:
13. nov 2008 o 20:28  • Odpovedz
ja som ružová ,ale kjeĎ sa spúštalo O, ta ksme sa zaregistrovali, a dostali sme za Sk, Sim kartu, kredit a možnosť do konca života volať v sieti O2 za dve koruny ,čo je teda super, keĎže najviac volám MM, ten má O2 tiež a aj sestra má..... Ale teraz mi volá na ružové číslo, pretože je jzdarma dobíjajú kredit, tak ich míňa tak, že mi volá, zlatá... :dizzy_face:
13. nov 2008 o 20:30  • Odpovedz
ja som bola dlho u ružových, číslo som si nechala ako easy kartu a paušál som si dala u modrých..nemôžem povedať na nich nič, len jedna vec mi vadila - nemali roamingového partnera v holandsku :unamused: a keďže tam mám sestru a chodím k nej pomerne často, tak to bol dosť problém, musela som to riešiť cez tú easy, no veľa ľudí pozná práve len to číslo od modrých..
už to majú poriešené, aj v NL by som mala chytať signál :slight_smile: takže absolútna spokojnosť..

a napr. za dosť veľké + považujem to,že majú bezplatnú zákaznícku linku
číslo som si vybrala krásne, bezplatne :wink: - prístup veľmi dobrý..
aj mama chce ku nim prejsť, aj drahý..a paušál mám tiež po prevolaní voľných minút 1,-Sk za minútu do akejkoľvek siete..

absolútna spokojnosť, odporúčam
21. nov 2008 o 23:38  • Odpovedz
Nanyka, aky to mas presne pausal u modrych ?
22. nov 2008 o 13:35  • Odpovedz
volá sa "Pre mňa", brala som ho v septembri 2007
22. nov 2008 o 16:26  • Odpovedz
katka - a to čo máš za AKCIU že 1minuta 1sk?????? do všetkých sieti? to som teda nepošula -a to som už toho počula teda dosť

ja možem bilancovať po 6 týždnoch,že som prevolala 90 minut x 4sk a 12sms x 2sk - takže v pomaranči by som za tento čas zplatila 1050sk a tu ma to vyšlo na nejakých 350sk , a to som sa neobmedzovala a nič navyše mi neprepadlo ako v pomaranči
22. nov 2008 o 18:17  • Odpovedz
denisocka, to má asi ako mám ja, program "pre mňa", po prevolaní predplatených minút je 1,- Sk za 1 minútu do akejkoľvek siete, aj na pevnú linku.
22. nov 2008 o 19:36  • Odpovedz
aha,a kolko máš predplatených mesačne a za aky poplatok?
22. nov 2008 o 20:15  • Odpovedz
ja som oranzova, ale maximalne ma oranzovi vytocili, ked som bola vybavovat so segrou prechod od ruzovych k nim. prisli sme tam, samozrejme casenka, tak sme si vzali, isli do jednej z dvoch miestnosti, kde vybavovali zakaznikov a cakali na nase cislo. neprislo ani po polhodine cakania, uz aj ti predajcovia na nas divne pozerali, co tam tak dlho stojime /nie aby sa, truby, opytali/,tak sme presli do tej druhej miestnosti a tam sme zistili, ze presne tam vybavuju to, co potrebujeme a mili traja predajcovia mali vypnute casenky, vobec podla toho nebrali ludi :frowning2: tak sme cakali dalej, vybavovali dvoch ludi a dvaja boli pred nami. keby ste vedeli, aku vecnost trvalo, kym tam vybavili jednu tetku... a veselo sa medzi sebou bavili a kazdy pohyb im trval nekonecno... asi po dalsej polhodine cakania konecne prisla na rad slecna pred nami, ked jej oranzova povedala, ze jej konci sichta... a vobec ich netankovalo, ze tam caka zo sest ludi a ze dalsi isto cakaju v tej druhej miestnosti a nevedia o tom, ze maju prejst sem, ak chcu byt vybaveni. po takmer dvoch hodinach sme odtial vysli... ja uz som nemala ani silu ist sa stazovat a kedze mi konci viazanost, mam sto chuti kaslat na oranzovych... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2008 o 20:47  • Odpovedz
vivere...pls...kde to bolo? :wink:
22. nov 2008 o 21:34  • Odpovedz
23. nov 2008 o 09:21  • Odpovedz
Ja už som sa na oranžových rozčuľovala :angry: a dokonca na sťažnosť, ktorú sme im písali pred skoro 2mesiacmi sa ani neunúvali odpovedať...!!! Tak sme boli písať druhú...!!! No som zvedavá...!!! A už ma začínajú tak srať... ale tak srať, že keď napíšem 100krát srať! Tak je to ešte malé sranie :angry: :angry: :angry:
Na! A už mám zas tlak v prdeli :angry: :angry: :angry:
no jemi toto treba
:sweat_smile: :grinning:
23. nov 2008 o 11:27  • Odpovedz
bugs bunnny :grinning:
23. nov 2008 o 11:49  • Odpovedz
ja mam ruzovych a aj modrych - jednotka, no modrych moc nepouzivam. ja skor sms-kujem, tak rozmyslam prejst na sms pausal k ruzovym, teraz som u ruzovych FIX... a u modrych planujem ist na FER, cela nasa rodina prechadza na fer, tak som rada
23. nov 2008 o 11:52  • Odpovedz
Ahojte....no ja mam oranzovych...ale zijem v Rakusku a tu su fakt super akcie.....mam pausal za ktory platim 25 Eur....1000 minut volnych do vsetkych sieti vratane celej EU...cize na SR volam kazdy den :slight_smile: k tomu 1000 sms do vsetkych sieti a celej EU a po prevolani mam este 4000 minut ku oranzovym.......hoci vyvolavm cele hodiny :grinning: vzdy sa zmestim a nepreplacam nic. A ak by som aj vsetko prevolala...minuta ma stoji 10 centov cca 3 koruny....do vsetkych sieti v Rakusku a aj do celej EU :sunglasses: A aby som nezabudla prvych 6 mesiacov...neplatim nic...... :wink: Samozrejme mam aj internet na mobile zadara.....Som maximalne spokojna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja som len zvedava kedy taketo akcie pridu aj ku nam na Slovensko...ja som mala na SR vzdy ruzovych,ale bola som nespokojna s pausalom od nich...na zaciatku naslubovali a potom som len pozerala po roku,co vsetko k tomu este pribudlo :unamused:
23. nov 2008 o 12:02  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.