• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktorý mobilný operátor je najlepší?

(zamknutá)
19. apríla 2009 
dominika, taketo akcie na sk nebudu NIKDY!!! :rolling_eyes:
23. nov 2008 o 12:13  • Odpovedz
bohuzial.......je tu vela veci lacnejsich nielen co sa mobilnych operatorov tyka... :angry:
23. nov 2008 o 12:14  • Odpovedz
dominika - preto všetci, ktorí máme možnosť, tak tankujeme a nakupujeme výhradne v zahraničí ..

a keby nebol problém si dať paušál v zahr.,tak aj ten si tam dám..no v minulosti to bol problém, kvôli trvalému bydlisku..
23. nov 2008 o 15:59  • Odpovedz
denisocka, mám paušál Pre mňa 130, čiže 130 voľných minút a platím 650 Sk.. + teda po prevolaní 1,- za minútu do akejkoľvek siete..(slovenskej..).
23. nov 2008 o 16:01  • Odpovedz
ja som oranzova a som spokojna mam pausal 499sk-kamaratov ma tiez oranzovych tak sek malokedy presiahne 800sk :grinning: -deti su na kartu :grinning: mesacne 200sk
24. nov 2008 o 10:12  • Odpovedz
no, ja tieto vianoce ruším aj oranžových aj ružových.nech sa majú radi.Idem k modrým. :wink:
24. nov 2008 o 10:29  • Odpovedz
ja nemam nikoho modrych,ale reklami maju fajn :slight_smile:
24. nov 2008 o 10:30  • Odpovedz
ja som u oranžových a neviem sa dočkať, kedy mi skončí viazanosť :angry: už ma naštvali viackrát - najprv, že akcia - internet za 1 skk..ale to som nevedela, že všetky dáta sú spoplatňované (to mi nikto nepovedal), ale to by bolo v pohode, keby som nedostala účet len za net v mobile 1400 skk :angry: :angry: :angry: a to som si prezrela len zopár stránok, spolu asi 1,5 h som bola na nete za celý mesiac :angry:
a vraj to je normálna cena :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže internet v mobile - nikdy viac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak čo sa týka predplatených minút tak fajn, ale všetko nad rámec - do iných sietí, do zahraničia atď..neskutočne drahééééé
manžel teraz ide k modrým a neskôr aj ja :wink:
presne - nech sa majú ružoví aj oranžoví radi - čert ako diabol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2008 o 12:01  • Odpovedz
autor
moja mama si dala teraz prvý krát modrých, som zvedavá, aký bude mať účet, lebo nikomu od modrých nevolá, tatko je ružový a my ostatní sme oranžoví...

nanyka, je to des, tankujeme, nakupujeme vonku, ešte aj telefóny budeme mať zahraničné??? :angry:
24. nov 2008 o 13:33  • Odpovedz
páči sa mi tá výstižná reklama na modrých - že v iných sieťach sú najvýhodnejšie volania, keď všetci spia, keď raz nastúpite, 2 roky nemôžete vystúpiť... :angry: samé výhody :stuck_out_tongue_closed_eyes:
keď som bola v zahraničí, tiež bolo všetko oveľa výhodnejšie..
24. nov 2008 o 14:19  • Odpovedz
orange na Slovensku: 43Eur za 250min.
orange v Rakúsku : 25Eur za 1000 min. do vsetkych sieti v EU.
Bohatsia krajina - Rakusko, telefonuje 7 krat lacnejsie ako Slovensko!! A u toho isteho operatora...

http://www.orange.at/Content.Node/tarife/hallo_europa/hallo_europa_0/

http://www.orange.sk/web/prevas/pausaly/nova_ponuka.html
24. mar 2009 o 12:27  • Odpovedz
skoda slov... :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. mar 2009 o 12:55  • Odpovedz
Livi... ja som tiež na oranžových alergická... som aj pomaranče jesť prestala...!!!
My máme slabý signál... a vraj nedostatočné pokrytie signálom nedáva právo zákazníkovi odstúpiť od zmluvy... Už aby bol november...!!! Banda...!!! Serú na zákazníka... Mobil mám od tmobile a klobúk dole... akýkoľvek problém a hneď sa rieši...!!! A ani nikam inam sa od nich nechystám...
Na! Tlak zas v prdeli :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2009 o 13:12  • Odpovedz
zuzi :grinning:
24. mar 2009 o 13:14  • Odpovedz
ahojte tak mna ruzovi nas...li a to poriadne, skoncila mi akcia tak som zrusila u nich pausal, podla predajcu v obchode, to zrusenie malo prebehnut hned na druhy den, takze ja som sim kartu vypla a viac nepouzivala, o mesiac mi prisla faktura , a na druhy mesiac zas dalsia, mobil som nepouzivala, slecna na infolinke mi povedala, ze tieto pausaly musim zaplatit, podala som staznost, myslite, ze mam nejaku sancu to nezaplatit, naratali mi tam aj platbu za nehlasove sluzby, neriesili ste niekedy nieco take? :confounded: :angry:
19. apr 2009 o 19:33  • Odpovedz
jonatanka tak to vobec nechapem teraz...
1.skoncila ti zmluva
2.odisla si od nich
3.ti prisli faktury na uhradu?

mne osobne keby prisla faktura tak by som necakala a utekala hned reklamovat.podla mna to budes musiet zaplatit a dodatocne si peniaze od nich vymahat.taky je zakon.ale preco ti tie faktury poslali...nechapem.
19. apr 2009 o 20:10  • Odpovedz
ja som sa zasa chcela bab opytat moj svokor chce telefon na kartu a nevieme k akej spolocnosti sa priklonit kedze eutorel a orange maju kredity len na 3 mesiace a musite ich vycerpat.podla mna on nevyuzije ani polovicu z najnizsieho pausalu a preto sa pytam ze ako je to v O 2 .ked si zaplatite kredit ako dlho ho mozete vyuzivat?
19. apr 2009 o 20:12  • Odpovedz
no tu prvu fakturu som brala ako ze poslali posledy pausal co bolo treba zaplatit ale v piatok mi dosla dalsia a nauctovali tam aj smsky a dalsie hluposti a ja tu kartu ozaj nepouzivam
19. apr 2009 o 20:49  • Odpovedz
bubba ved nech si zobere pausal neviazany tolko co prevola zaplati hotovo alebo najnizzsi pausal cca 100sk 3,333333e
to nie je az take zle :wink:

jonatanka akke sms ti nauctovali?? ked si ho nepouzivala,?
19. apr 2009 o 21:01  • Odpovedz
no to prave neviem co tam nauctovali a hlavne preco , podala som staznost a maju 30 dni aby sa vyjadrili len mam strach ako to dopadne
19. apr 2009 o 21:06  • Odpovedz
tak ja mam pausal u oranzovych :wink: uz celych 6 rokov :wink:
doteraz sa mi nikdy nepodarilo vychytit ziadnu dobru akciu ked mi koncil pausal az tento rok.a to som uz bola pripravena odist :grinning:
mam 2000 min. do oranzovych siete po 18 hod a 100 min cely den do vsetkych sieti + pevne siete EU / volam segre/ a cez vikendy este 300 min. do oranzovych siete :wink:
volam vecer kade-tade kedze 90% mojho zoznamu su oranzovi a tak som max. spokojna/ a keby len ja, hlavne manzel vyvolava furt z mojho mobilu :grinning: :grinning: :grinning: /
nijako sa neobmedzujem a za pol roka co mam tento pausal som neprevolala viac ako 25 - 27 eur :wink:
konecne som aj ja spokojna ako staly zakaznik :grinning:
a este mi kazdy mesiac par minut prenesu do noveho mesiaca co to nestiham minat :wink:
19. apr 2009 o 21:07  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.