• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kurz cchi-kung v Bratislave

(zamknutá)
21. augusta 2009 
ktore mamicky by sa pridali na kurz cchi-kung? pre svoje zdravie,aj zdravie svojej rodinky?velmi chcem ist,ale sama som na to "leniva".
termin by sme si vybrali,aby vyhovoval vsetkym ktore maju zaujem,no,je tu niekto taky? :slight_smile:
23. júl 2008 o 18:54  • Odpovedz
autor
:grinning: ja by som uprednostnila nieco taketo,kde maju mamicky na MD zlavu - http://www.cchi-kung.sk/images/stories/pozvanky/stehlikova-16-08-08.pdf
23. júl 2008 o 19:00  • Odpovedz
bibula, ja rozmyslam....:slight_smile: vies mi blizsie popisat ake je to umenie? aky druh?
23. júl 2008 o 21:19  • Odpovedz
autor
jej,to by bolo superne- no ono to je cvicenie viac menej s energiou,existuju aj knihy,ale je lepsie,ked ta uci majster,lebo cvikmi sa da lahko aj ublizit si.
takze aspon nieco-uci nas ako mame kultivovat svoje cchi-zivotnu energiu,aby sme zlepsili svoje zdravie a predlzili si zivot.-vie vyliecit choroby,obnovit vitalitu a vylepsit vzhlad-chudy priberie na normalnu vahu a silnejsi schudne,zvysi mimozmyslove vnimanie....
ked sa naucis energiu prijimat-mozes liecit "nou" aj inych.
/reiki ,alebo praca s aurou su podobne-tym sa venujem aj ja/,ale chcem si svoje cakry poriadne upravit-teda okrem inych veci.-)sex a pod :grinning:
23. júl 2008 o 21:41  • Odpovedz
bibula, lebo napr taky aerobik pre mna vobec nie je, take moc pohybove cvicenie, ja som drevo, tak preto som sa pytala, aby som sa tam netrapila :slight_smile: a nehanbila :slight_smile:
23. júl 2008 o 21:46  • Odpovedz
autor
no na nejake hophop by som ani ja nesla-po prve este kojim a po druhe,nemam vydrz :grinning: toto je skor uplne jednoduche cvicenie,aspon mne to tak pripada,no ako to zistit,je to vyskusat.vsak pockame,co dalsie mamule,ci sa niekto este pripoji a mozme postupit k vyberu terminu:slight_smile: :wink:
23. júl 2008 o 22:02  • Odpovedz
jasne a ja si to rozmyslim....aj ked, stravit vikend trosku inac, uz len na to by som sa tesila :slight_smile:
23. júl 2008 o 22:15  • Odpovedz
bibula, vypada to super, ale v tom termine ja nemozem :frowning2: Ale ako som nasla, robia nieco aj v septembri, ale uz to vedie ina cvicitelka
27. júl 2008 o 21:18  • Odpovedz
autor
ani ja este teraz nejdem,chystam sa niekedy v septembri,mozno az v oktobri. :slight_smile: inac som rada,ze som ta tiez zaujala:slight_smile:
28. júl 2008 o 16:36  • Odpovedz
tak ak sa bude konat nieco aj neskor, mozno sa pridam. totiz, zatial mam krpca takmer stale na cecku :grinning: , uvidime, co bude dalej :grinning:
28. júl 2008 o 16:55  • Odpovedz
autor
joj certi,aj ja to mam mat hlavne ako oducanie od cecku,chudak "mucino" :grinning: ked nas bude viac,mozno si ziskame este nejaku zlavu,okrem MD:slight_smile:
28. júl 2008 o 18:16  • Odpovedz
autor
oprasujeeem

pisala som im,ci by nespravili nieco pre nas mamicky na MD,aby sme sa my dohodli na datumoch a casoch.co vy na to? cim viac nas bude,tym lacnejsie nas to vijde a este aj mamickovsku zlavu snad dostaneme :wink:
11. nov 2008 o 17:24  • Odpovedz
11. nov 2008 o 21:48  • Odpovedz
autor
maminky fakt nikto nechce ist? som im pisala,by sa nam prispodsobili,keby sme boli aspon 4-5....no taaaak,ved je to super.
mieto si mozme aj same vybavoit,ale aj oni su ochotni-oni maju svoje totiz-poskytnut-a casovo sa nam prispodsobia,nemusime len cele dva dni alebo raz do tyzdna.... :unamused:
19. nov 2008 o 16:01  • Odpovedz
autor
ahojte,obnovujem temu,deti su uz odrastenejsie,tak preco nevypadnut? a zdravo si to uzit?zatial som nepozerala terminy....najde sa niektooo???
21. aug 2009 o 12:28  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.