• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kurz o zaobchádzaní s bábätkom

(zamknutá)
22. októbra 2009 
Neviete mi poradit dobry kurz v Ba, kde ucia, ako zaobchadzat s babatkom? Prebalovanie, kupanie, nosenie a podobne? Je strasny kopec predporodnych kurzov a potom som nasla len take velmi uzko orientovane, ako masaze babatiek alebo viazanie baby satiek, ale nic take vseobecne.
15. okt 2009 o 23:41  • Odpovedz
sixti..neviem ti povedat kusr, ale vsetko ta naucia v porodnici naostro :wink: , ukazu ti ako babatko prebalovat, kupat, ako ho kojit. a potom tam mavaju pripravu na porod a vramci toho rozpravaju ako sa o babatko starat.
uz mas vybratu porodnicu? urcite predporodny kurz robia na Kramaroch, myslim ze aj v ruzinove a aj na antolskej.
drzim ti palce aby si to vsetko dobre zvladla. :wink:
15. okt 2009 o 23:55  • Odpovedz
sixtine - podla mna v tych predporodnych sa venuju aj prave tomuto, co pises, idem na taky v ruzinove, zacina 2.11 o 13.00 hod. ked chces, dam vediet viac.
16. okt 2009 o 02:57  • Odpovedz
sixti, presne ako hovori emily, v nemocnici ta vsetko dolezite naucia, nemaj strachy zbytocne, do toho sa dostanes za chvilu :slight_smile: :grinning:
16. okt 2009 o 07:34  • Odpovedz
Sixti, nie je treba ziadne kurzy.. najlepsia je skusenost na ostro. A v kazdej nemocnici na novorodeneckom su sestricky ktore sa venuju hlavne prvorodickam a ucia ako zaobchadzat s babetkom... ako prebalovat, ako kojit. U mojho gynekologa sa da kupit aj DVD o technike kojenia a staranie sa o babo. Myslim ze kazdy dobry gynekolog ma toto DVD a ak nie gynekolog tak v porodnici je urcite. Ja si pametam ze nam to pustali v porodnici po porode.
Mne pri prvom pomohla aj moja mamka, ktora bola mesiac doma u nas ked sa nam mala narodila.
16. okt 2009 o 08:31  • Odpovedz
sixtine, ziadny kurz nepotrebujes, v porodnici budes mat "rychlokurz" prebalovania a kupania. Ja som sa toho tiez velmi bala, a po prvom prebaleni to islo ako sa hovori " aj so zavretymi ocami o polnoci" :wink:
22. okt 2009 o 22:57  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.