• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Laparoskopia

(zamknutá)
18. apríla 2008 
ahojte.. poprečitovala som si čo obnáša laparoskopia a snád to nie je až také hrozné.. síce ešte neviem presne či pojdem na laparokospiu s operáciou pretože mám nízsky vek a gyne. uvažuje ešte aj nad tým či mi nedá hormony na to aby som to dostávala len raz za 3 mesiace.. moj problém diagnizovali asi takto-rudimentárny roh vpravo,silným výrazom sa to dá aj nazvať nádor na maternici..ale kvôli mojmu veku sa zvažuje čo dalej.. najradšej by som to už mala za sebou,ale kedže sa stále vyvíjam a maternica tiež tak to nechcú riskovať.. na druhej strane mi nechcú dať ani hormony,takže sa čaká čo bude dalej..mali ste niekto podobný problém? prípadné reakcie potešia.. :slight_smile:
14. apr 2008 o 15:30  • Odpovedz
tak toto nie....to je vážne asi...
ja som išla na laparku, lebo mi nevedeli zistiť čo mi je, lebo som mala krv v brušnej dutine a zistili cystu...držím ti palce....
16. apr 2008 o 14:55  • Odpovedz
ahoj myslím že laparkou by asi nič nepokazili ved to len pozrú čo tam vlastne je a lepšie by ta vedeli liečit
vela štastia
16. apr 2008 o 16:40  • Odpovedz
vevus...myslím, že laparoskopiou nič nepokazíš. Aspoň budeš vedieť ako sa vlastne veci majú. A doktor bude vedieť ako má pripadný problém riešiť. Zákroku sa nemusíš báť a v nemocnici budeš len tri dni, prvý deň Ťa príjmu, druhý deň ťa zoperujú a na tretí Ťa pustia domkov. Neodkladaj to.
Držím Ti palce.
16. apr 2008 o 19:32  • Odpovedz
vevus, rudimentárny roh nie je určite nádor, to si asi zle pochopila, je to vývojová porucha maternice,akýsi zakrpatený okraj maternice, takže pokoj, :slight_smile:
18. apr 2008 o 21:12  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.