• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Letecká spoločnosť Skyeurope

(zamknutá)
18. septembra 2009 
Leteli ste niekto v blizkej minulosti touto spolocnostou? Vraj maju problemy, ako je to s lietanim? nerusia niektore linky?
29. máj 2009 o 09:50  • Odpovedz
maju problemy hlavne s dodrzanim casov odletov a priletov .... :angry:
29. máj 2009 o 09:58  • Odpovedz
autor
tak ak bude trochu meskat, to hadam prezijeme, horsie ak nepoletime vobec :frowning2:
29. máj 2009 o 10:07  • Odpovedz
odletiet odletite ale meskanie byva tak 3-4 hodky
29. máj 2009 o 10:35  • Odpovedz
autor
no, hadam to preziejeme nejako, dakujem za info
29. máj 2009 o 10:39  • Odpovedz
Nie že by to bola moja najmilšia letecká spoločnosť, ale o ich finančných problémoch a rušení letov "najneskôr o mesiac" sa hovorí už roky (a nič). Okrem castého meškania treba ešte dať pozor, že väčšinou nalietavajú menšie a málo používané letiská, takže môže vyvstať problém s ďalšou dopravou....
29. máj 2009 o 10:48  • Odpovedz
autor
my sme nimi leteli uz niekolkokrat, klop klop bolo vsetko ok, ale teraz som citala viac sprav,ze neplatia pilotom, ani letuskam, ze nemaju na vyplaty a tak podobne a uz mame kupene letenky
29. máj 2009 o 10:52  • Odpovedz
Ja som s nimi tiez letela asi 3 krat a v pohode. Ani sme nemeskali. Ale teraz lietam inou spolocnostou a som s nimi uplne spokojna. Nemeskaju, letusky milunke a maju super ceny leteniek.
29. máj 2009 o 10:56  • Odpovedz
my tiez pouzivame skyeurope a doteraz sme nemali s nimi ziadne problemy. a ani meskania neboli. akurat nam zmenili let bratislava-amsterdam na vieden-amsterdam, ale aj to sa da prezit. :slight_smile:
29. máj 2009 o 11:18  • Odpovedz
letela som s nimi vo februari do londyna /Ba-londyn/a spat a pohoda, v maji som isla vieden-larnaca a spat, cestou tam mali 2,5hod. meskanie, to bolo hnusne-isla som s malou, v noci...no :rolling_eyes: - vraj im meskalo lietadlo z rumunska, ktore potom islo na nasu linku.. :zipper_mouth:
viem ze si vela poziciavaju teraz lietadla, aj od bulharov.. :unamused:
v juli sa chystam zase na cyprus, tak uvidime/letenky uz mam kupene/
a v septembri by som chcela ist do manchestru, no bojim sa uz tak dopredu letenky kupit - aj kvoli medializovanym info.. :unamused:
29. máj 2009 o 11:33  • Odpovedz
autor
danona, dik za info, aj my uz mame letenky na jul kupene
29. máj 2009 o 11:35  • Odpovedz
zabudla som napisat...
v minulych rokoch som ziadne problemy nemala-meskanie,zrusenie letu..
kamoska s nimi cestovala na velku noc do londyna, let vobec nezrealizovali, dali ich spat do hotela na jednu noc v Ba a odleteli az druhy den.. bolo to v stredu a stvrtok pred velkou nocou..cestu spat mali uz ok.. :wink:
29. máj 2009 o 11:36  • Odpovedz
Nemeskali sme este ani raz. Akurat nam pravidelne menili casy letov. A viem, ze niekedy davaju aj mensie lietadla ked nemaju dost ludi.
29. máj 2009 o 19:03  • Odpovedz
Ahoj, my sme leteli teraz 13.5 do londyna a 18.5. z londyna do Ke..nebol ziaden problem.........akurat to ze som kupovala letenky v septembri a do maja nam zmenili 2x odlet........ale dali mi vcas vediet...cca mesiac pred odletom
29. máj 2009 o 19:14  • Odpovedz
moja sestra letela 10/5 a meskali 6,5 hodiny a san priletel vcera a meskal 3,5 hodiny na linke bratislava luton :frowning2: a stava sa im to v pslednej dobe dost casto :angry: uz sa obzeram po inej spolocnosti
29. máj 2009 o 19:29  • Odpovedz
Ahojte, aj ja sa pridavam.leteli sme vlani v aprili za manzelom do Uk...letela som s 2 a pol rocnym synom, najskor sme meskali 2 hod...(potom sme nestihli uz zaplateny bus do Londyna z letiska),ale najhorsie na tom bolo, ze sme vystupili...cakali na batozinu... a z 2 kufrov nam dosiel len jeden...potom sme prevolali kopec penazi, nakoniec sa zistilo, ze v Bratislave mi ostala batozina..poslali mi ju najblizsim letom...Nechapem ako sa to moze stat, lebo som odovzdavala oba kufre naraz...
Z Londyna nam volali, ze si mozme dost po batozinu, lenze do Londyna sme to mali 5 hodin cesty...byvali sme v Cardiffe..do Cardiffu nam ju dorucili az po 10 dnoch.Najhorsie na tom bolo, ze akurat v tom kufri sme mali pre manzela fajnotky..(kobasy, slaninku) po 10 dnoch to slo do kosa...ale na nieco to bolo dobre...v kufri som mala aj antikoncepcne tabletky...vysledok prave buva v posielke...
Len sa obcas smejeme, ze Skyeurope by nam mali prispievat na maleho, lebo koli ich spolocnosti je nas maly Samko tu...
Odvtedy sme uz neleteli ich spolocnostou...
Inac let bol super, mile letusky, malemu dali pocas letu omalovanku, odfotili sme sa s pilotom...a dali nam aj nafukovacie velke lietadlo..
29. máj 2009 o 21:24  • Odpovedz
Ja som s nimi letela do Splitu a späť pred 7 rokmi. Meškanie tam 3 hodiny, naspäť dvanásť. Plánovaný odlet 12.30, a odleteli sme tesne po polnoci. A to som letela s 2 ročnou dcérou a ročným synom. :angry: Ten 12 hodinový pobyt na letisku v Splite ozaj stál za to :angry: :angry: Na otázku, že kedy približne odletíme nám nik nevedel odpovedať, až okolo 17 tej mi povedali, že môžem sa ísť okúpať na pláž, že tak skoro neodletíme. Že lietadlo, čo nás malo doviezť do Ba ibe z Ba odchádzalo do Zurichu.
29. máj 2009 o 21:47  • Odpovedz
ja sa tiez pridam, je to jedina spolocnost co lieta z popradu do uk, tak aj tie letenky si daju patricne zaplatit. tiez nam zmenili par krat let, ale vediet daju len emailom (tyzden dopredu), takze ak mail neprejde alebo si ho nepozres na cas, tak smola. odporucala by som im tam pre istotu aspon tyzden pred odletom zavolat a potvrdit let. a lietadla maju pozicane od roznych spolocnosti - made in rosyp se a velmi malo miesta medzi sedackami. letusky boli mile a ustretove. a pozor na nadvahu, za kilo si uctuju 12 libier!
30. máj 2009 o 10:26  • Odpovedz
uknima , no tak aspom jedno velikanske pozitivum z vasho letu.............. :wink:
30. máj 2009 o 14:14  • Odpovedz
ahojte ja viem ze maju problemy ale viete o tom ze podla eu prava su nutene letecke spolocnisti pri 2 hidinovim meskani a viac zacat podavat obcerstvenie a podobne a pri viac ako 5 hodinovom meskani uz vas musia odskodnit pri zruseni letu su oovinny vam zabezpecit aj ubytovanie + odskodnenie plati pre vsetky eu soilocnisti ako aj low cost
30. máj 2009 o 14:28  • Odpovedz
lucaska-my sa tesime, ze doma nam "lieta" skyeurope...
30. máj 2009 o 15:02  • Odpovedz
erikasadek, vieme :wink:

zuzi, a vy letite do spanielska? my letime 29. na slovensko, ako sa ma sestra?
31. máj 2009 o 11:18  • Odpovedz
autor
ukmina, takze sa celkom vyplatilo letiet skyeuropom a ich strata kufra :wink:

lumi, mas IP
31. máj 2009 o 11:43  • Odpovedz
Ja som rada, že som s nimi tento rok letieť nemusela.. spoločnosť má dosť veľké fin. problémy, z ktorých sa už pár rokov snažia vyhrabať, mnohým známym zrušili, presmerovali lety, meškanie nie je vždy problémom spoločnosti. Toto by som na nich nehádzala hlavne pri odletoch z veľkých letísk - tam stačí jeden nedisciplinovaný cestujúci a lietadlo bude mať meškanie, lebo sa nevprace do odletového harmonogramu.
31. máj 2009 o 12:01  • Odpovedz
autor
bihan, ak zrusili lety, tak aj vratili peniaze?
31. máj 2009 o 13:09  • Odpovedz
no ani nestraste, letim z BA do Lutonu o par dni a neviem si predstavit, ze by meskalo lietadlo, idem s 2 detmi
:sweat_smile: tak dufam, ze nebudu problemy. raz tak meskalo dve hodky, no bola to ina let. spol. to som bola tehotna a cely cas som presedela so spiacou dcerou na kolenach. no poviem vam v tom horku, nic-moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2009 o 13:42  • Odpovedz
Vo Svajciarsku uz zrusili vsetky lety na Slovensko co je velka skoda, zrejme nemaju financie... :unamused:
31. máj 2009 o 13:49  • Odpovedz
My sme mali zlu skusenost koncom marca, let Nice-Vieden, planovy odlet o 15.45 sa posunul az na 1.00 hod, no o 19.OO som uz poziadala o prebookovanie na dalsi den. Nieco bolo s lietadlom, ktore malo doletiet po nas z Viedne, o 18.00 aj odleteli, ale museli sa pre poruchu vratit spat do Viedne a v noci potom zohnali dalsie lietadlo. Im je vyhodnejsie pockat na lietadlo, ktore uz nema naplanovany let a to dat ako nahradu ineho letu ako uplne zrusit let, to by ich vyslo drahsie voci cestujucim. Preto to tak lataju-plataju.
Vela liniek uz zrusili, skoda.
31. máj 2009 o 15:24  • Odpovedz
Je to s nimi divne, skoro kazdy den mi chodia od nich maily s ponukami lacnych leteniek, pritom aj samotne lietadlo je vzdy obsadene min. na 80%, tak ktovie ako to je.
31. máj 2009 o 15:26  • Odpovedz
my mame velmi zle skusenosti so sky. najskor mi poskodili kocik, a to moj maly mal este len 3 mesiace a ako nahradu mi ponukli staru latkovu ruzovu buginu pre 2rocne dieta. Po 8 mesiacoch som velkeho vypisovania staznosti mi preplatili jednu tretinu z kocika, ktory bol skoro ako nova. No chapete to? A v londyne som bola sama, predstavte si ze idete niekam na vylet a dodrbkaju vam kocar.

Manzel letel v january s nimi a z 2 hodinoveho meskania bolo 12 hodinove, nechali ich cakat na letisku celych 12 hodin, a potom leteli cez prahu.

Takze nikdy viac. Ak keby malo letenky za 1euro.

Ak chcete ist do londyna, tak chodte ryanairom, tem aj super letenky = zajtra idem domov a mam len prirucnu batozinu a listok ma stal iba 5 euro, super nie?
2. jún 2009 o 01:12  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 6
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.