• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Letecká spoločnosť Skyeurope

(zamknutá)
18. septembra 2009 
Ahojte,Ja som letela s malou z Viedne na Cyprus 24.4. uplne bez problemov,meskali sme asi 10 minut ,ale pristali sme na minutu presne.Chceme ist v septembri na navstevu na Slovensko,ale po tom co sa deje sa tiez bojim kupit letenky vopred. :unamused:
27. jún 2009 o 19:41  • Odpovedz
martinka ja som lietala z cypru z Air Slovakia Larnaka-BA alebo z CSA Larnaka.Praha -BA
27. jún 2009 o 20:07  • Odpovedz
Air Slovakia?Nevies ci tam este lietaju?Lebo ja som dala vyhladavanie aj cez pelikan a take tam nic nebolo. :confounded:
27. jún 2009 o 20:12  • Odpovedz
myslim, ze lietaju to byvalo Bratislava-Kuvajt, medzipristatie v Larnake.
27. jún 2009 o 20:21  • Odpovedz
ahojte. ja dufam, ze sky neskoncia. maju najlepsie ceny na letenky a aj normalne pohodlne lietadla. :slight_smile: maju krizu, ale ja im verim. koncom septembra sa chystame s nimi do londyna a este si chceme rezervovat letenky na august do nice.
mame s nimi aj dobre aj zle skusenosti, ale tie zle nas neodradili, lebo vselico sa moze stat aj tej naj leteckej spolocnosti. :slight_smile:
30. jún 2009 o 11:13  • Odpovedz
Ahojte. Ja mam so sky aj dobre aj zle skusenosti (niekolkohodinove meskania, zniceny kufor...), ale to sa moze stat aj v tej naj leteckej spolocnosti. Zatial kupujeme od nich letenky v pohode. Na september mame kupeny londyn a bud august alebo septemer chceme ist s nimi do nice. A ak neskoncia tak planujeme ist cez nich este do pariza, amsterdamu a mozno taku malagu. Skoncit by nemuseli. Ja nemam rada lietadla, ale s nimi sa mi dobre leti. :slight_smile:
1. júl 2009 o 15:18  • Odpovedz
jeeej a mne sa to tu predsa len vcera pridalo. :grinning: az teraz sa mi to zobrazilo :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 15:20  • Odpovedz
moja mama letela pred Vianocami so skyeurope - a teda veľké sklamanie..na amsterdamskom letisku tie najhoršie gate-y - úplne mimo shopping zóny, na check-in mala 4 kg naviac - účtovali si 10 € za kg :angry: ..
ja keď som s nimi naposledy letela - tuším v januári, tak mi nedovolili kabelku aj ruxak do lietadla, že môže byť len jedna batožina :angry: - tak mi ju zobral MP, svoju malú taštičku napchal do tej mojej a bolo :grinning:
jednoducho - už vtedy som sa zapovedala, že nikdy s nimi už nepôjdem..okrem toho - aj tak lety z Bratislavy dosť porušili - do Amsterdamu zmenili z Viedne..Kolín zrušili úplne..

je x iných lacných a fajn spoločností - my sme spokojní veľmi s AirBerlin, občas lietame aj s GermanWings..
AirBerlin je pecka - tiež lacné lety, milé letušky, čistučké a pohodlné lietadlo.. :slight_smile:

minule letel MP s Danube Wings - nová letecká spoločnosť - majú však vrtuľové lietadlá, takže sa odporúča vziať si so sebou riadne štuple do uší :grinning: a trochu dlhšie to trvá..no ale letel BA - Basel, letenku si rezervoval pár dní pred odletom narýchlo a stála len 33,- € , takže špica :wink:
1. júl 2009 o 15:54  • Odpovedz
ten airberlin aj german wings som uz pozerala, ale nejak nemam stastie, lebo co sledujem nejake terminy, tak maju drahe letenky :(
1. júl 2009 o 16:01  • Odpovedz
ja som letela presne pred tyzdnom a veru, lietadlo meskalo najprv povedali, ze len hodinku ale dalsiu pol hodinu sme cakali v tom malinkom priestore, z ktoreho sa ide na lietadlo :wink: cele to trvalo dve hodiny...ale nevadi, isla som z Ba do Londyna-Luton :slight_smile:
1. júl 2009 o 19:59  • Odpovedz
ahojte. tak sme to po 2x riskli a kupili letenky do nice. Ideme 19.8. tak drzte palec. :grinning: a mozte aj na 24.9. to ideme s nimi do londyna. :grinning:
15. júl 2009 o 12:15  • Odpovedz
Ahojte. Prosiiiiim poradte mi.
Idem tuto nedelu so skyeurope. Prosim vas kolko minut treba byt pred odlettom na letisku???? A Kolko kilov moze byt batozina do lietadla a kolko kilov prirucna???????A teba si tam vytlacit checking online????? Lebo na raynairu som to potrebovala ked som si bukovala letenky cez internet. Doteraz som lietala stale Ryanairom, tak vobec neviem ako to ma skyeurope. Na ich stranke to neviem najst.
31. júl 2009 o 18:34  • Odpovedz
31. júl 2009 o 18:48  • Odpovedz
Ahojte

tak na skyeurope uz asi nezabudnem....letela som pred mesiacom s nimi z manchestru a meskalo nam to nieco okolo 7ich hodin...riadna fuska..dospelaci sme mali dost, a ja so synkom letela.. :angry:
este len co sme prili na checking uz nam davali 4 libry vouchery na jedlo a pitie, pretoze uz bolo zname, ze 4 hodiny budeme meskat...no pretiahlo sa to...
spat ked sme leteli nemali sme ziadne meskanie, v pohode... :slight_smile:
31. júl 2009 o 19:00  • Odpovedz
zalezi odkial letis... najneskor myslim 50 min pred odletom sa musis check in...inac ta nepustia...
batozina max 20 kg... a na prirucnu tam su urcene rozmery..pozri si na stranke skyeurope.sk
31. júl 2009 o 19:03  • Odpovedz
jankando: No dufam,ze mi meskat nebudeme. A keby aj ano tak dufam,ze nie dlho.
31. júl 2009 o 19:03  • Odpovedz
je to pod informacie a sluzby... ;)
31. júl 2009 o 19:04  • Odpovedz
tasmin dakujem , idem to hned pozriet :slight_smile:
31. júl 2009 o 19:07  • Odpovedz
Sumienka...
tak vam prajem, aby ste nemeskali..
my sme leteli prave v tom case, ked tie kauzy mala skyeurope..co im zadrziavali lietadla...
31. júl 2009 o 19:24  • Odpovedz
jankando: Dakujem. No dufam ze budem mat so skyeurope len dobre skusenosti. :grinning: Ako aj s Raynairom, ten je super aj za dobre ceny len nelieta priamo na Sardiniu, skoda. Ale co uz.
31. júl 2009 o 19:33  • Odpovedz
Baby poradte mi . Bukovala som si akurat letenky cez internet a nedosiel mi ziadny mail s kodom ani nic. Kedy vam to prislo na mail. Cez Ryanair ked sme bukovali mail nam vzdy prisiel hned. Teraz neviem co mam robit. A volali sme do skyeurope a nedvihaju telefon
1. aug 2009 o 12:25  • Odpovedz
a videla si ze to mas booknute? kod si si asi neopisala ze?
1. aug 2009 o 14:29  • Odpovedz
krasuliak: Dakujem. No vypisali sme to , vsetko v pohode a mali nam poslat kod letenky mailom a nic nechodilo asi hodinu. Ale uz to mame. Na 7-mi krat sme sa do skyeurope konecne dovolali a kontrolovali nam to, ze nezaznamenavaju ziadnu platbu tak sme to bukli este raz a uz nam to islo. No ale nam poradili nech to bukneme prevodom z banky a nie kartou. A prevodom nam to ani tych 10 eur nestiahlo,lebo keby sme to cez tu kartu tak to platime na viac tych 10 eur. Tak som rada, ze to mame uz vsetko ok lebo dnes letime.
1. aug 2009 o 14:55  • Odpovedz
a kam letite?
1. aug 2009 o 15:42  • Odpovedz
na Sardiniu.
1. aug 2009 o 16:04  • Odpovedz
Baby vo Viedni je len jedno letisko? Este som z tadial neletela a kamoska mi povedala ze jej sa zda ze tam su dve letiska, tak teraz som z toho mimo.
1. aug 2009 o 16:07  • Odpovedz
vieden ma len jedno medzinarodne letisko vo Schwechat-e

o kolkej letite?
1. aug 2009 o 16:17  • Odpovedz
krasuliak: Letime o 6:30 z Viedne
1. aug 2009 o 17:02  • Odpovedz
krasuliak: No a chvalabohu ze ma len jedno letisko. Dakujeeem
1. aug 2009 o 17:04  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.