• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Letecká spoločnosť Skyeurope

(zamknutá)
18. septembra 2009 
sky europe, poculi ste nieco o vyhlaseni krachu v sobotu?
14. aug 2009 o 17:01  • Odpovedz
14. aug 2009 o 17:04  • Odpovedz
ahojte, mozno mi budete vediet poradit.
mame v stredu letiet so skyeurope do RIma. Lenze teraz maju vsetky ich lety hrozneeee meskania :frowning2: .
nas let by mal byt o 12:40, uz tyzden kukam stranku letiska v BA, ze vacsinou sa odletelo az o 17tej. neviete mi poradit, ze check in musim stihnut podla planovaneho letu, alebo mozem dat malu spinkat doma ako zvycajne cez obed a podla toho co budu pisat na stranke letiska, ze kolko ma let meskanie, tak vtedy sa tam az dostavime... lebo neviem si rpedstavit co by sme tam 4hodky robili s malou..
tak mi je luto, ze mame tieto blbe listky, nedaju sa ani zrusit, nikto mi to nedviha, nikto neodpisuje....lenze my sme letenky kupovali uz v januari, kto to vtedy mohol vediet.... :angry: :angry:
21. aug 2009 o 11:51  • Odpovedz
Pamatam si ako v roku 2007 bol .tyzden uvedeny rozhovor s majitelom Skyeurope. Opisovali ju tam aj v komentari ako megauspesnu letecku splocnost, unikat v strednej Europe. Nestacila som sa potom cudovat, ked som sa inde tohto roku docitala, ze od zaciatku svojho posobenia spolocnost nevykazala zisk. Takze takato je sila medii a PR.
21. aug 2009 o 12:45  • Odpovedz
trpezliva a malá má svoj pas ? Lebo pri check ine musia byť aj deti...na overenie totožnosti...Ale nemusíte po check ine trčať na letisku až do odletu, môžete ísť domov zatiaľ. Dokonca pri meškaní viachodinovom vám Skyeurope preplatia taxi...
Vieš, odkiaľ to viem ? Suseda letela do toho Turecka, čo bolo aj v správach...ako meškali, že sa vrátilo lietadlo pre poruchu...
Tak oni museli ísť v noci na check in aj s deťmi, ale potom išli domov spať...a taxi z letiska domov, aj späť im skyeurope zaplatili...
21. aug 2009 o 12:46  • Odpovedz
inak najhoršia je tá neistota...veď zasa tí, čo sa vracali z Turecka z dovolenky, prišli s 24 hod. omeškaním...
Suseda je nahnevaná, lebo netušia, kedy sa odtiaľ vrátia, kedy pre nich príde lietadlo...
A jej deti sú z toho celého úplne vystresované - aj z tej poruchy lietadla, pre ktorú sa chvíľu po vzlietnutí vrátili naspäť do BA na letisko...deti plakali a nechceli ísť už na žiadnu dovolenku...

Takže ak si nejakí pracujúci ľudia vzali dovolenku "na knap" - návrat v nedeľu a v pondelok už majú byť v práci, budú mať smolu... :angry:
21. aug 2009 o 12:51  • Odpovedz
ahojte, ako to tu tak citam normalne mam paniku, prvy krat idem letecky a este aj taketo trampoty so skyeurope...........som zvedava ako to zvladneme mi................. :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
21. aug 2009 o 18:48  • Odpovedz
ahojte. my sme sa prave dnes vratili z nice. let sme mali posunuty. meskania vacsinou niesu, len posuvaju lety (kvoli tomu, ze sa lety z viedne presunuli do ba) a je to vzdy vypisane aspon den dopredu na ich stranke a na strankach letiska, odkial maju odlietat. my sme mali povodne dnes odletiet z nice o 16:10 ale isli sme az 18:10 - boli sme vopred upozorneni konkretne od 19.08. (v skutocnosti sme odleteli az o 19:20 nakolko na letisku v nice nevedeli nastartovat nase lietadlo, tak zhanali nejakeho cloveka, co to vediet bude, tak sme si tu hodinku posedeli v lietadle :grinning: ale to nebola chyba sky, ale personalu na letisku)
vela ludi robi chybu, ze si aspon den pred odletom neoveri u spolocnosti, ci letia tak, ako mali povodne informaciu... ja som si konkretne toto overovala niekolko krat a nikdy nebol poblem, ze by som sa k nim nedovolala alebo, ze by mi nevedeli podat nejaku informaciu. na maili neodpovedaju, len tusim na reklamacie a podobne a to tiez s niekolkodnovym alebo tyzdnovym omeskanim, takze mailom to na nich ani neskusam.
26. aug 2009 o 01:44  • Odpovedz
Ja som sa teraz v utorok vratila zo Sardinie. Tam sme odlietali este z Viedne a meskanie sme mali asi len 20 minut. A naspät nam presunuli let do Blavy - co mna osobne potesilo, kedze som nemusela ist z Viedne do BA busom. A let nam posunuli z povodnych 8:45 na 10:15. Ale v pohodke. Ja som s nimi spokojna zatial. :slight_smile:
27. aug 2009 o 16:30  • Odpovedz
ooo prosim ta a kde na ich stranke alebo stranke letiska vidis, ze ci je let posunuty, pretoze ja to tiez sledujem (9.9. letim do Pariza) a nic take som nenasla. Iba na stranke letiska vidim uz aktualny odlet-prilet aky je ocakavany a planovany.... a to mi moc nepomoze par hodin pre odletom, pretoze sa musim presunut z Nr do Ba.
Takze naozaj treba prist na check in na povodnu hodinu?? viete mi toto niekto povtrdit.... neverim, ze by mi skyeurope dala vediet o zmene letu alebo posune odletu :unamused:
idem s 2 malymi detmi, tak to bude zabava, ked tam budem trcat niekolko hodin :confounded: :angry:
ak viete niekto ako si to naozaj overit budem vdacna za kazdu radu.
31. aug 2009 o 11:48  • Odpovedz
ZUZHIM, AHOJ, JA SOM TIEZ LETELA PRED DVOMA TYZDNAMI DO PARIZA moje nervy kosice, bratislava a bratislava kosice..
na checkingu bud , ako mas napisane, nemozes im, verit my sme mali dva krat meskanie, ani raz nebolo upozornenie, dokonca, v blave ked sme voilali ci bude ten spoj , na cas, s balvy do pariza, tak ze vraj , ano, to bolo 2 hodiny pred letom dokonca ta tava nas na telefone, uistila ze lietadlo je uz na letisku..
prd bol sprepacenim, to lietadlo meskalo , 1 hodinu takze aj do telefonu nas klamali

cokolvek sa deje, bud casovo podla letenky na check in...
takto mas aspon narok na odskodne, pretoze sa zaregistrujes podla casoveho , harmonogramu..
aspon ja by som sa , nato vzdy spoliehala, inak nemas narok na nic.. :slight_smile:

drzim palce ja som letela s dvoma detmi, tiez, o 4 rano sme vstavali, aby sme dosli o 22 hodine domov...
to som mophla brat , aj eurolines.. :grinning:

strasne, ....
31. aug 2009 o 12:10  • Odpovedz
zuzhim: No odomna si pitali v cestovke telefonne cislo, ze keby bola nejaka zmena tak mi zavolaju. Nikto nevolal, tak sme isli na lestisko okolo 7:OO hod. a tam som sa docitala na tabuli ze letime nie 8:45 do Viedne ale 10:15 do Bratislavy. Takze ma nik neupozornil. Ale som to chapala, lebo co sa tam ludia vypravali tak tie meskania maju koli tomu ( aspon to nase meskanie) ze im Vieden zakazala pristavat vo Viedni a lety sa presunuli do BA.
Ona najlepsie si je telefonicky este overit ci leti lietadlo ako ma a ci sa nic nezmenilo.
A ako pise Erika vzdy sa treba drzat toho casu co mas na letenke pokial ti nik nezavola ze sa let presuva.
31. aug 2009 o 12:31  • Odpovedz
ludia nestraste, letime v piatok z Kosic do Londyna... uz som z toho taka vystresovana ze az ... a este po dnesnych vecernych spravach....
erika podobnu skusenost mala aj maminka so synovcom, ked leteli k nam do Londyna, mali mat odlet o 12,30 poobede, nakoniec do Londyna prileteli nieco po pol jednej po polnoci.... to mohli ist aj autobusom.... :fearful:
no ja fakt len dufam, ze v ten piatok odletime.... :sweat_smile:
31. aug 2009 o 20:04  • Odpovedz
noo,tak ja ked som pocuvala dnesne spravy mam paniku...my mame letet v sobotu do dubrovnika, tak som zvedava co, len ja uz mam strees aj z toho ze tam odletime ale naspat bdu problemy....aaaaaaaach
31. aug 2009 o 20:13  • Odpovedz
certica, velmi si ma tym clankom nepotesila.... a teraz treba plan B.... dovolenka mi totiz konci, v pondelok musim byt v praci a maly v skole... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
31. aug 2009 o 20:54  • Odpovedz
bluebell my sme so sky prileteli v sobotu z londyna do popradu, lietadlo vobec nemeskalo, dokonca sme prileteli 20 minut skor, takze dnesne spravy ma velmi prekvapili. urcite by som radsej zavolala na centralu, pripadne bookla let s inou spolocnostou na nasledujuci den, ak by nahodou to vase v piatok zrusili... daj vediet ako ste dopadli, drzim palce!!!
31. aug 2009 o 20:58  • Odpovedz
tictactoe, my sme tiez minuly tyzden prileteli so sky, do popradu, bez problemov, vlastne co sa deje so sky som ani netusila....ale po dnesnych spravach mi dost stupol krvny tlak... ono to keby som sa nikam neponahlala, nemusela do prace, a maly do skoly.... tak si predlzim dovolenku... ale takto mi momentalne vobec nie je do smiechu... ved rozumies...
:frowning2:
31. aug 2009 o 21:04  • Odpovedz
no nemám na to slov je to úbohé bohvie čo je za tým :frowning2:
31. aug 2009 o 22:59  • Odpovedz
no baby, teraz neviem co.... pozerala som letenky cez prahu vyjde nas to s malym cez 600 libier... tusim, ze to je jedna z najdrahsich dovoleniek na slovensku ake som za poslednych 15 rokov mala... ma buduci rok kalsem na SK a letime na kanarske ostrovy....
ale vyzne... dnes mi nie je do smiechu... este niektora ste mali letiet v piatok spat do londyna...????
1. sep 2009 o 08:43  • Odpovedz
autor
bluebell, nezavidim, my sme chceli ist za sestrou do malagy este teraz v sept., ale mali sme s muzom nejake divne tusenie, ze radsej nie, tak som rada, ze sme nic neobjednali
1. sep 2009 o 08:46  • Odpovedz
Offf... Strasne.... Som z toho hrozne zaskocena.
Ja som stale letela len so SkyEurope. Na Vianoce sa chystam na SVK, teraz neviem ako poletim. S 2 detmi prestupovat niekde vo Viedni alebo inde. Brutal... :angry:
1. sep 2009 o 08:50  • Odpovedz
blebell to mi je luto................. :frowning2:

mas pravdu slovenska dovolenka zacina byt velmi draha.................
1. sep 2009 o 08:55  • Odpovedz
jedine csa su drahy, ale aspon kvaliktny..............;;
1. sep 2009 o 08:56  • Odpovedz
uf.. klebety o tom, že bankrotujú, sa šíria už dobré 3r a tento rok som s nimi naschvál neletela, lebo som si nemohla dovoliť zrušenie letu a pod.

Viedenské letisko je relatívne blízko, bohužiaľ hodina navyše z BA, ale myslím, že niektorá let. spoločnosť "prevezme" aspoň časť liniek. Ešte stále žije v zahraničí dosť Slovákov na to, aby z toho mohli let. spoločnosti profitovať.

Bluebell, nemôžeš to o pár dní odložiť a pozrieť sa po nejakých iných spojeniach? 600libier ne nehorázna suma, ja som dávala asi 3t pred odletom za Viedeň-Paríž aj s malou asi 80€ za jednosmerný. V júli.
1. sep 2009 o 09:01  • Odpovedz
No sakra,ja som sa spoliehala,ze v decembri s nimi poletime na dovcu na svk :frowning2: Tak ideme popozerat ine spolocnosti,snad natrafim na nejaku dobru cenu....
1. sep 2009 o 09:04  • Odpovedz
Bluebell, AerLingus 15:30 z Viedne na Gatwick za 280€/2osoby aj so všetkými poplatkami pri príde rozumnejšie ako 600libier cez Prahu :wink:
1. sep 2009 o 09:06  • Odpovedz
bihan, este sa musi s kosic dostat do vioedne, takze dalsie euro na vrch.. ale stale menej , ako , 600 to je pravda.. lne ta cesta.....treba sa terigat, do viedne;

ked je clovek sam , est ev pohode ale s detmi je to blbe;;;
1. sep 2009 o 09:10  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.