• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Majka a Bob v dennej tlači

(zamknutá)
29. marca 2008 
majka a bob chcela by som vám povedať že som čítala dnešné sme a videla som vašu fotku, písalo sa tam o stránke moja svadba :wink: vyzeráte super na foto a držím Vám palce aby sa tieto stránky aj koník aj strecha aj svcadba stali dobrými pomocníkmi pre nás všetkých :wink:
ešte že vás tu máme, mne osobne veľmi pomáha koník, prežila som tehotenstvo aj výchovu malého v prvom roku spolu s maminami ktoré rodili v rovnakom mesiaci ako ja a stretla som tu úžasných ľudí vďaka Vám. :dizzy_face: :wink: :slight_smile:
9. jan 2008 o 22:14  • Odpovedz
aj ja drzim palce nech ste super ako vzdy a nech sa nam to tu ekne rozrasta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som naozaj uprimne stastna ze konik existuje pretoze by som nemala ziadne kamaratky s detmi v mojom okoli,ste supeeeeeer :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2008 o 22:18  • Odpovedz
bob,majka,dakujeme. :dizzy_face: :slight_smile:
10. jan 2008 o 18:00  • Odpovedz
...Vazeni Veresovci...tlieskam Vam :pensive: :grinning:
...P.S.moj pocet prispevkov hovori za vsetko :grinning:
...dakujem :dizzy_face:
11. jan 2008 o 15:48  • Odpovedz
ja len tak ... ze "emjee" je ta Majka Veresova a Bob je jej manzel ? alebo v tom mam mišung :grinning:
13. jan 2008 o 23:13  • Odpovedz
nieee :grinning: emjee je niekto iny
Majka Veresova ma nick majka, Bob je jej manzel a ma nick bob, viac kuk tu http://www.mojasvadba.sk/aboutus/team.php
14. jan 2008 o 07:39  • Odpovedz
ja uz som na to tiez prisla :grinning:
emjee, ale som ta hned vydala za Boba, vsak ? :wink:
15. jan 2008 o 23:09  • Odpovedz
mňa by zaujímala aj história modrého koníka a prečo práve MODRÝ koník? Neviem to tu nájsť a som taká zvedavá.... :slight_smile:
27. mar 2008 o 23:29  • Odpovedz
zlatí ste a vyslovene dobrosrdeční, to sa dnes už moc nevidí :dizzy_face:
27. mar 2008 o 23:36  • Odpovedz
takze priamo od Boba:
lebo sme chceli mat nazov ktory na prvy pohlad nema nic spolocne s detmi a materstvom. Je tu kopec babetko.sk, mamatata, mamaaja a podobne tak sme dali nieco co je uplne odveci :wink:
29. mar 2008 o 22:52  • Odpovedz
aj ja velmi pekne dakujem :wink:
kedze priatel /teraz manzel :sunglasses: / pracoval od rana do vecera, musela som si s vybavovanim svadby pomoct sama.....mojasvadba mi veeeeeeelmi pomohla
29. mar 2008 o 22:59  • Odpovedz
....aj ja sa pripájam. Zažila som "moju svadbu" na téme vydaté tehulky. Bolo to veľmi fajn obdobie, kecali sme o všeličom možnom aj nemožnom, prežila som s kočkami tehotenstvo, boli sme fajn partia, len škoda že to už išlo "dole vodou" všetky sa niekam rozutekali.
29. mar 2008 o 23:07  • Odpovedz
29. mar 2008 o 23:36  • Odpovedz
zuz, ani nie, ´čo sa mňa týka, tak mojasvadba sa "pretransformovala" lepšie povedané vyčlenila na "MK", ktorý je o deťoch a vtedy už bola malá na svete, keď sa založil MK. Takže tá vďaka patrí aj tam aj sem :wink: .
29. mar 2008 o 23:44  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.