• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Majú v Zlatých Moravciach inkubátor?

(zamknutá)
4. februára 2008 
...ahojte vsetky...ja mam teraz 5 tyzdnov pred terminom,myslim,si vsak,ze keby nedodrziavam kludovy rezim male by sa pytalo uz davno...ale chcem sa spytat ako je to v Zlatomoraveckej nemocnici s dietatkom,ked potrebuje nahodou kyslik,alebo sa narodi predcasne...ved preboha,musia tam mat hadam aspon jeden inkubator...niekde som pocula,ze prevazaju deti do NR...co Vy na to?Dakujem...papa
25. jan 2008 o 13:35  • Odpovedz
sesternica rodila asi pred 2 rokmi a dieta brali do NR :angry:
30. jan 2008 o 11:39  • Odpovedz
Kyslik babetku urcite daju, ale inkubator tam nemaju. Deticky idu do NR. A Ty chces rodit v ZM???? :astonished:
30. jan 2008 o 22:14  • Odpovedz
autor
...ano chcem rodit v ZM...pretoye sa chzstam s epiduralkou a v NR ju nedavaju...a bey nej to urcite nechcem preyit....Preco?
31. jan 2008 o 11:33  • Odpovedz
Ahoj dominiccka, v ZM inkubator asi nemaju.. :sweat_smile: Ja chcem tiez rodit v ZM, dnes som si bola pozriet porodnicu, je to tam malinke, ale take utulne. Vsetko m poukazovali, na co som sa pytala odpovedali. Sestricky boli velmi mile... tak ma to potesilo... mozno sa aj stretneme.. :wink:
4. feb 2008 o 23:00  • Odpovedz
No dievcence, to je tam o tom, ze su tam len sestricky mile, ale poriadne Vas ani nema kto odrodit. Ja pochadzam priamo zo ZM,ale rodila som v TO. Ale chodila som tam na tie pripravne kurzy, tie boli dobre a aj velmi prijemna sestricka
Je tam velmi malo doktorov a aj ti nie su boh vie co
4. feb 2008 o 23:03  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.