• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mala novinka v bazari

(zamknutá)
21. marca 2013 
Ahojte,

dostal som zaujimavu IPcku od jednej nasej stalej inzerentky v bazare. mala pripomienku k tomu, ze sa nechce dostat na ciernu listinu lebo od nej potom nechcu nakupovat. Uvedomil som si to az po tejto IPcke, ze nazov tejto temy moze byt pre navstevnicky nasich stranok zavadzajuci. Mozu sa od takejto inzerentky bat nakupovat. Co je voci nasim inzerentkam velmi nespravodlive. Kedze v tejto teme ide len o to, aby spravne zadavali inzerat a aby sa dozvedeli dovod preco im tento inzerat bol stopnuty.

Na zaklade tohto sme sa zhodli, ze tuto temu premenujeme na nieco ako - Preco sme Ti stopli inzerat v bazare? Tak ked budete pridavat info o stopnutych inzeratoch a tema - čierna listina stopnutých inzerátov tam uz nebude, hladajte vyssie zmieneny nazov temy.

Prajem Vam vsetkym pekny den!
27. okt 2009 o 17:26  • Odpovedz
Prave mi ikarkulka napisala. Ma dobry napad. Nazvime to Zoznam stopnutych inzeratov v bazare a dovody.
27. okt 2009 o 17:30  • Odpovedz
moze byt :slight_smile:
...a uz neodpisujte vsetky na tu IP od kuka, lebo som potom v strese, co zas po mne kto chce :grinning: :sunglasses: :wink:
27. okt 2009 o 18:25  • Odpovedz
dobry napad. :slight_smile:
27. okt 2009 o 18:26  • Odpovedz
kuko, taky gratuluju k nastavajícímu synovi :dizzy_face:
27. okt 2009 o 21:51  • Odpovedz
ja len, ze na MK mame teraz klokanky v dvoch kategoriach - pri satkach a nosicoch a este furt aj pri autosedackach... :stuck_out_tongue_closed_eyes: myslim, ze tie pri autosedackach treba zmazat (z nazvu + inzeraty presunut... :wink: )
28. okt 2009 o 10:16  • Odpovedz
a ked uz budete menit nadpisy v bazari, trosku poslovencte ak tie kategorie pre muzov a zeny na
Oblecenie a obuv pre zeny
Oblecenie a obuv pre muzov
:wink:
28. okt 2009 o 10:24  • Odpovedz
ikke to je zaujimave, pred par dnami bola ta kategoria len autosedacky :sweat_smile:
28. okt 2009 o 10:26  • Odpovedz
len 1 vec: temy som trosicku premenovala: ..... v bazare...... som zmenila na: .....v bazari..... aby aspon temy, kt. vytvaraju admini boli bez chyby v nazve :grinning: :sweat_smile:
2. nov 2009 o 17:11  • Odpovedz
Chcela by som poprosit aby sa v kategorii Autosedacky , klokanky zmazalo Klokanky, kedze tu mame zvlast kategoriu Satky, nosice,klokanky
3. nov 2009 o 12:56  • Odpovedz
danu, to som si nevsimla..... posielam kukovi, tak ked sa k tomu dostane, urcite to spravi :wink:
3. nov 2009 o 14:45  • Odpovedz
janocka diky :wink:
3. nov 2009 o 14:58  • Odpovedz
par uzivateliek mi pisalo, ci by sa nemohla do bazaru pridat kategoria s detskou vyzivou.... tak je to pridane, vola sa to Detska a dojcenska vyziva..... tam sa mozu davat vsetky tie Sunare, Nutrilony, Beby a asi aj caje.....
5. nov 2009 o 16:53  • Odpovedz
ak sa da poprosila by som dopisat do kategorie Dupacky, overaly, BODY
12. nov 2009 o 14:00  • Odpovedz
zabudla som dopisat ze to treba na mk.cz, na sk to je
12. nov 2009 o 14:01  • Odpovedz
Dalo by sa v Bazari k pyzamam, dopisat Spacie vaky?
30. dec 2009 o 13:09  • Odpovedz
posunula som tento navrh kukovi (skor nebol cas) a doplni to :wink:
11. jan 2010 o 15:07  • Odpovedz
ok, diky :wink:
11. jan 2010 o 16:00  • Odpovedz
dakujem za doplnenie :slight_smile:
14. jan 2010 o 23:48  • Odpovedz
Chcela by som poprosit, ci by neslo doplnit do zoznamu v Bazari sekciu LEHATKA, myslim tie polohovatelne napriklad taketo, lebo sa davaju do jedalenskych stoliciek, dojcenskych potrieb, detskej izby, choditok, ine detske atd... a lehatok sa predava velmi vela, myslim, ze by takuto sekciu uzivatelky ocenili.
http://www.modrykonik.sk/bazar/dojcenske-potreby-flasky-cumliky/vqzk/polohovatelne-lehatko-hauck-s-hrazdickou/
3. jún 2010 o 16:37  • Odpovedz
ok dani, poviem kolegovi Viktorovi, no ma dovolenku, takze az buduci tyzden niekedy.... poviem nech rovno prida aj kategoriu Baliky oblecenia
3. jún 2010 o 16:56  • Odpovedz
Dakujem Jani :slight_smile: , baliky oblecenia je dobry napad, tych je tam tiez dost :wink:
3. jún 2010 o 20:35  • Odpovedz
Jani, este by som chcela poprosit o pridanie sekcie Postelne navliecky
8. jún 2010 o 10:38  • Odpovedz
dani, a obliecky nemozu byt v kategorii detska postielka? lebo ja tomu rozumiem tak, ze tam mozu byt postele, baldachyny, matrace a pod. postielkove veci :sweat_smile:
8. jún 2010 o 11:43  • Odpovedz
jani mozu, ale ludia ich davaju vsade, ine detske, dojcenske potreby, detska izba, takto by to bolo pod jednym
8. jún 2010 o 12:15  • Odpovedz
Jani, ak bude trochu casu, chcela by som pripomenut pridat sekciu Lehatka a druhu sekciu Postelne obliecky,plachty-Vybava do postielok
8. júl 2010 o 14:35  • Odpovedz
dani, ja som to uz viackrat hovorila, aj si to vitkor zapisal, no asi zabudol :confounded: potom sme s bobom riesili, ze ak by boli iba lehatka, ci by to nebolo malo - ako malo inzeratov... ci by sa ta kategoria mohla nejako rozsirit... napr. Lehatka a? ako su odrazdla, bicykle, motorky..- ze je tam toho viac
8. júl 2010 o 14:46  • Odpovedz
jani tak by sa to mohlo dat do Choditka, odrazadla atd..to by bolo fajn. :wink: Ale tie postelne by fakt bodli, lebo ich davaju vsade :unamused:
8. júl 2010 o 15:10  • Odpovedz
potom tie Choditka, odrazadla a pod. bude velmi dlhe.... a co tak to dat k detskemu nabytku? ze detsky nabytok + lehatka? :sweat_smile:
8. júl 2010 o 16:09  • Odpovedz
jani este lepsie, ok :wink:
8. júl 2010 o 16:21  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.