• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy azet-áčky

(zamknutá)
24. februára 2009 
Ahojte,
dnes som dostala na azete zvláštny mail od petris.p@azet.sk :astonished:
To je ale dežo... ževraj som vyhrala Iphone 8gb a písal po česky, tak som zo zvedavosti klikla na zde (kde som akože mala vyplniť svoje údaje, aby mi ho mohli poslať).
A tam mi zrazu Ďakovali za môj hlas v súťaži. :sweat_smile:
Bolo to: http://www.toprecepty.cz/soutez-hlasovani.php?mes=2

Tak vás jednoznačne poprosím nehlasovať! :grinning: :grinning: :grinning:
Hneď sa mi to nezdalo, lebo o žiadny iphone som nesúťažila a ešte k tomu aj adresa z azet???

Stalo sa to aj vám?

Ale inak sranda, som mu napísala, že ako to urobil a či už je taký zúfalý, no zatiaľ mi neodpísal :grinning:

A manžel, keď prišiel z práce, tak mal ten istý mail, tak ho hneď zmazal. :sweat_smile:
20. feb 2009 o 20:12  • Odpovedz
dik za upozornenie,ja som tiez na azete :astonished:
20. feb 2009 o 20:22  • Odpovedz
dik, aj ja som na azetku ale zatial som nemala ziaden taky mail :wink:
20. feb 2009 o 20:26  • Odpovedz
ani ja som nic nedostala :wink:
20. feb 2009 o 20:38  • Odpovedz
mne tiez nic neprislo-zatial :wink:
20. feb 2009 o 21:05  • Odpovedz
ani ja :o))) vdaka bohu....ja inak vsetko mazem, co je nezname :o)))
20. feb 2009 o 21:05  • Odpovedz
autor
hm, tak nechápem, ja som písala kamoškám na azete a štyri+piaty MM mali ten istý mail ako ja, to bude asi bydliskom :grinning: lebo inak neviem
20. feb 2009 o 21:07  • Odpovedz
aj ja som na azete, nic takehoto mi nastastie neprislo.. alebo si to ani nevsimam a posielam to hned do SPAMu, pokial to nie je reklama platena azet-om... to sa potom za spam neda povazovat. takze moja rada, nabuduce nikam neklikat, a radsej hodit do SPAMu alebo vymazat. osobne udaje navyse nikde nepis, nevies co za tym moze byt
20. feb 2009 o 21:09  • Odpovedz
ja mažem všetko. čo nepoznám.chodí mi vela kadejakých zahraničných mailov, ani neviem, čo to všetk je.nečítam.teraz mi prišiel aj jeden zaujívaý, že sa zasa šíri nejaký výrus...invitation, od jedného človek,a neviem už si nepamätám meno. nejaký Peter...
22. feb 2009 o 14:39  • Odpovedz
no idem to hned aj aj skontrolovať ... ale ja zvyknem všetky cudzie maili vymazávať hned
22. feb 2009 o 18:29  • Odpovedz
u mna vsetky vyhry putuju do kosa :grinning: jedina vyhra v mojom zivote je dcerka a manzel.a mazem aj kadejake ine oznamenia a pod.veci.
22. feb 2009 o 18:31  • Odpovedz
u mna tak isto vsetky taketo a podobne maily idu hned do kosa, aj retazove a spol.
22. feb 2009 o 18:42  • Odpovedz
tak ja som pozerala na azet a nič tam nemám.
22. feb 2009 o 19:18  • Odpovedz
ani ja na azete nič nemam,ale dakujem za upozornenie.. :wink:
22. feb 2009 o 19:21  • Odpovedz
maily od cudzích hneď vymazujem
22. feb 2009 o 21:00  • Odpovedz
autor
múdro máte, aj ja to začnem mazať hneď ako zbadám slovko vyhrali ste, lebo minulý týždeň som vyhrala 1.000.000 dolárov, lebo som sa registrovala na nejakú stránku a bola som 100. v ten deň, neviem vôbec o akú stránku išlo, ani tam nič iné nebolo napísané, dokonca ani moje meno či nick (čo píšu všade) a už úplne ma dojalo, keď si vypýtali číslo účtu, na ktoré mi výhru pošlú a aj heslo k účtu. Zas si niekto myslí, že som spadla z čerešne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak som to preposlala kamoška, tá mi hneď odpísala číslo účtu a heslo... tak som sa aspoň dobre nasmiala, že na to vôbec niekto skočí :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2009 o 21:04  • Odpovedz
mna tam to pisanie....velmi sklamalo :confounded:
obcas si kliknem pozriem si spravy od priatelov....
:zipper_mouth:
23. feb 2009 o 11:27  • Odpovedz
len od znamych
tak ako pise lenici,nezname mazem :wink:
ale taku sumu??? ti prajem vyhrat...napr.v sportke :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2009 o 11:33  • Odpovedz
ja som pred casom dostala odkaz na azet ze ak neposlem email dalej tak znamena ze som necinna a bude moj ucet zatvoreny, to malo byt od azet vedenia. Tak som im hned pisala a poslala ten odkaz a oni potvrdili ze oni taketo odkazy neposielaju a ze je to spam. Jedine ako si to viem vysvetlit je to ze niekto zbiera emailove adresy, kedze to ludia maju vzdy poslat aspon 15 ludom zo svojej schranky a ti to poslu 15 atd atd. Taketo odkazy vzdy ignorujem a nikdy neposielam...alebo ked mi pride ze ak neurobim to a to tak sa nieco stane alebo nestane...ak vidim ze je to :FF bla bla bla...tak to hned mazem aj ked je to od znamych.....niekedy je to aj na podporenie niekoho choreho kde ked ludia poslu email tak za kazde poslanie dostane osoba neviem kolko na svoj ucet na podporu v jeho chorobe.....hlupost..taketo tiez ignorujte...a nikdy nedavajte svoje detaily na hocijaku stranku lebo sa daju potom pouzit na vselico.....
23. feb 2009 o 17:57  • Odpovedz
dobre vediet.. ten mail s tou necinnostou som dostala aj ja, ale vykaslala sa na neho.. takych chodi :grinning:
23. feb 2009 o 21:38  • Odpovedz
autor
máte pravdu, mne prišli tieto emaily tiež, tak isto som ich ignorovala, je to blbosť, keď niečo posiela azet, tak je to v správach a nie mailoch

adrianamickova... no bodaj by sme vyhrali, aj menej núl by stačilo :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2009 o 21:47  • Odpovedz
Ani mne este nic nedoslo ...
a tiez sa snazim odignorovat retazcove maily...ale sem tam sa chytim, to pravda.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
co uz.....
24. feb 2009 o 05:53  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.