• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Masters of rock 2008

(zamknutá)
12. mája 2008 
ahojte kocenky trosku hard a blaznivy napad:slight_smile: ale nechystate sa tam nahodne???
11. máj 2008 o 19:28  • Odpovedz
ja tam budu na zahrade asi par metru od tama u strejdy ,ale primo tam nejdu :grinning:
11. máj 2008 o 19:37  • Odpovedz
autor
ja by som sla asi aj priamo..len neni s kym..
11. máj 2008 o 19:40  • Odpovedz
no ja bych sla jen nevim co tam je za kapely
11. máj 2008 o 19:47  • Odpovedz
11. máj 2008 o 19:55  • Odpovedz
No jeste uvidim, hlavne se musim podivat, co tam vsechno bude. :slight_smile:
11. máj 2008 o 20:00  • Odpovedz
autor
len to je na to mhrozne ta cena:-/ 990Kč...kočky neviete koľko je to v prepočte na Sk?
11. máj 2008 o 20:02  • Odpovedz
okolo 1300 Sk
11. máj 2008 o 21:00  • Odpovedz
hmm tak ja bych chtela z te nabidky asi videt jen 3az4kapely a za to ten litr nedam ani nahodou navic vim jake tot am je kazdej rok davy lidi vsecko silene drahe i blba voda tam stoji kolem 50kc a strejda uz rikal,ze to zacne z garaze prodavat pac to je silene..je to moc komercni na muj vkus..driv v tom arealu nic nebylo ani Trnkobrani to bylo puvodne nahore na hristi a co to presunuli dolu je to horsi a hdrazsi kazdej rok a program?no comment ,ale jako na Hedus Vondrackovou a Sulakovou a par prezranych jedliku knedli za nekolik stovek kc :astonished: sedime na zahrade a grilujeme a slysime vsecko a tam jsem byla dvakrat a dekuji nechci neni to uz ono jak pred par lety :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2008 o 21:07  • Odpovedz
ahojte, ja som sa chystala, ale na moj vkus je slaba zostava kapiel......az na niektore vynimky
aponchie, svata pravda, nie je to uz ono
11. máj 2008 o 21:11  • Odpovedz
jj ja bych radsi zasla na nejakou vesnickou zabavu,ale to je uz je taky o nicem :stuck_out_tongue_closed_eyes: jeste par let zpatky na hristi u rybnika vecer v lete,pohoda,cuco za par kacek,frajeri v dzinovejch bundach okovani a proste super nalada ted uz me to nebavi takhle ne.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2008 o 21:15  • Odpovedz
viete čo? ja už slintám akoby som šla. najprv tu niekto založí tému Metallica v Prahe koncert teraz toto. ja by som teda šla ale mám milšie starosti :slight_smile: :dizzy_face: .
12. máj 2008 o 11:09  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.