• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte chuť pohrýzť niekoho?

(zamknutá)
13. augusta 2008 
Ahojte...ja viem trochu blazniva tema trochu od veci ( pochopim ked ma adminky poslu kade lahsie kravky past) ale nemate nahodne niekedy chut ked do vas niekto vyryva ked vas niekto provokuje sa do nho tak s chutou zahryznuzt a nepustit?? :grinning:
12. aug 2008 o 16:31  • Odpovedz
fakt blbá téma :sweat_smile:
12. aug 2008 o 16:33  • Odpovedz
autor
ja viem :grinning: len ked cloveku zdravo preskakuje :grinning: aj take nieco z niektorych ludi vyjdE:grinning:
12. aug 2008 o 16:34  • Odpovedz
A aby som ti odpovedala... nemám :grinning:
12. aug 2008 o 16:34  • Odpovedz
mňa akurát uhryzla Chiarka ,asi mala chuť :grinning: :grinning:
12. aug 2008 o 16:39  • Odpovedz
ja mam :grinning: ale nie ked niekto vyryva, skor tak zo srandy. aj ked som sa hravala so psom, ked bol este stena, tak ja som nieco drzala v zuboch z jednej strany, on z druhej a tak sme sa "pretahovali" celou silou zubov.
a tiez ked sa salim s detmi, ale to sa musim kontrolovat. my to mame v rodine. Mirko ked bol maly, stale kusal. a teraz tiez akoze naznacuje, ale nekusne. onedlho urcite zacne aj Zina. a nebudem prekvapena.
12. aug 2008 o 16:43  • Odpovedz
myslis uhryznut naozaj alebo slovne ?
12. aug 2008 o 16:45  • Odpovedz
mozno je to normalne,ved aj nase deti kusu :wink: mozno sa nemas inac ako vyventilovat,tak preco nie_?/dufam,ze si zdaleka:slight_smile:)) :grinning: /
13. aug 2008 o 08:17  • Odpovedz
je ked vidim, ako ma niekedy nase male levica uhryzne, tak jej zavidim :grinning:
13. aug 2008 o 09:25  • Odpovedz
nie uhryznúť,ale dať takú parádnu facku..ale to fakt iba raz za 20 rokov,lebo ja som flegmatik :grinning: :grinning: :grinning: skôr asi tak slovne-vyvrieskať sa na niekoho,ale na to som v živote odvahu nemala-ale som vždy po tom túžila :grinning:
13. aug 2008 o 11:16  • Odpovedz
hej,ja by som tiez radsej poriadnu strelila ako kusla,ale ved proti gustu ziaden disputat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. aug 2008 o 16:09  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.