• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Materské jasle Kľúčik v Petržalke

(zamknutá)
15. augusta 2008 
Ahojte maminky. Sú tu nejaké mamičky ktoré majú svoje ratolesti umiestnené v detských súkromných jasliach Kľúčik v Petržalke? Rada by som sa s nejakými spojila a vymieňala si rôzne informácie a názory. Mám tam syna Matúška, ktorý má 16 mesiacov a tieto jasle navštevuje už skoro mesiac. Som zatiaľ spokojná, i keď už prekonal bronchitídu, ale čo sa týka majiteľky a jej asistentky, nemám námietky. Su milé a ochotné a myslím si,že aj Maťkovi sa páčia. Takže ak ste toto zariadenie niektorá z vás navštevovala, alebo navštevujete, prihláste sa, rada poklebetím. Aj maminky, ktoré nenavštevujete tieto jasle, ale máte zaújem sú vítané.
26. jún 2007 o 12:02  • Odpovedz
Ahoj majtika,z jaslickami klucik,nemam nijaku skusenost,ale chcem sa ta opytat,ako to Matusko zvlada,v tych jaslickach? Zmenilo sa nejak jeho spravanie?
26. jún 2007 o 13:11  • Odpovedz
autor
Ahoj Sulamith....Matko je uuuplne v pohode. Ale to je samozrejme individualne, alebo kazde dieta je samosebou ine. Pani vychovavatelky si oblubil a co sa ja dozvedam od nich, takMatko patri medzi najlepsie deticky, ktore tam chodia. Vraj velmi poslusne ide spinkat, aj papat. A oni tam ucia aj deticky na nocnicek aine socialne naviky, co je fajn, lebo tym padom mne dost odpada nejaka ta starost. Kedze je v sukromnej skolke, teda jasli, takja stale dostavam od statu prispevok, co je fajn. Nie su drahe, su najlacnejsie v BA a maju kapacitu 15-tich deti. Su sice len dve na vychovu, ale deti sa vedia zahrat a postarat sa same o seba, na to vychovavatelky nepotrebuju. Inac som zatial spokojna.
26. jún 2007 o 13:27  • Odpovedz
:slight_smile: Ahojky maminy, z jasličkami klučik nemám skúsenosti, ale som veľmi spokojná
z jasličkami v našom meste. V tomto objekte je aj škôlka do ktorej chodí
naša 4 ročná Klárka od svojich 2 rokov. Náš synček 22 mesačný Tomáško odkedy
navštevuje toto zariadenie ( od svojho 1 roka ) je kľudnejší a adaptuje sa
lepšie v kolektíve. Deti sa majú možnosť tam aj spolu stretnúť keď im smutno
alebo majú zlý deň . Zhrniem to, celá rodinka sme spokojná.
:wink:
27. jún 2007 o 12:06  • Odpovedz
autor
Jasle su fajn,ale je pravda,ze odkedy je tam nas Matko,takma problemy so zdravym,lebo je v kolektíve a tak kadeco nachyta. Ale zase je pravda, ze sa kadeco nauci a nema problemy s detickami. Ked bude moct ist do normalnej skolky, tak pojde do normalnej,len musi prestat nosit plienky na den. Je to sice financne narocne,ale ked robis,sa to da. Ja som kolko krat ani nemala chut ist von a nieco riesit,teraz maly je s detickami, hra sa a ked pride domov, je taky unaveny,ze ho len prezleciem a hajde do vane a do postele....super vec,take jasle.
28. jún 2007 o 15:06  • Odpovedz
no my sa tam s Natalkou (18 nesiacov) chystame od aprila uz mame aj schvalenu prihlasku tak potom sa s Vami podelim o skusenosti zatial mozem len cerpat z tych Vasich
18. jan 2008 o 20:18  • Odpovedz
mozete mi hodit do IP link na tie jasle ? ja chcem da Mareka od septembra, tak hladam kam
7. feb 2008 o 18:00  • Odpovedz
ak tam mate este niekto deticky, chcem sa opytat, ci su tam aj take uplne malinke. pisu, ze beru od pol roka, ale neviem si predstavit mat v jednej triede pol rocne deti spolu s dvojrocnymi....

a este ci nie je problem sa tam dostat, popr. ako dlho dopredu treba podat prihlasku???
15. aug 2008 o 15:42  •  snaží sa  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.