• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Megastretko Apríloviek 2008

(zamknutá)
6. mája 2009 
Ahooojte :slight_smile:
Založila som túto tému kvôli lepšej prehľadnosti. Takže myslím si, že nápad so stretnutím naberá na obrátkach a preto, dávajte ešte svoje nápady, návrhy, termíny, koľko dní a miesto, ale asi ste sa zhodli na tých Bojniciach, a keďže ich mám na skok, tak to vybavím, ponúknem alternatívy ubytovania a dohodneme sa.
Ako spomínala Tess, tak ak sa už dohodneme na termíne a mieste, tak treba zarezervovať chatu, alebo penzión, podľa toho čo si vyberieme a nahlásiť približný počet osôb a potom pred stretnutím upresniť počet osôb.
A pridávam sa do klubu "nadšených" manželov na takéto stretnutia :grinning:
Takže píšte, teším sa, keď sa stretneme. :wink:
11. jan 2009 o 19:37  • Odpovedz
Ahoj almi, môžme sa zúčastniť aj my aj keď s vami nepišeme ?
11. jan 2009 o 19:52  • Odpovedz
autor
ahoj javara, samozrejme že áno :wink:
11. jan 2009 o 20:41  • Odpovedz
ahoj ahoj,

tess si sa pýtala či nie je problém pre nás z KE do Bojníc , takže nieeee, myslím, že to zvládneme. Mne sa páči máj. A tiež "prihlasujem" aj manžela. :wink:

ja navrhujem príchod v piatok / každý podľa svojích možností/ , sobota a nedeľa :slight_smile: , keď už pôjdeme takú diaľku :grinning: , nech si to užijeme :slight_smile: . Ak kratšie i tak dobre, aspoń bude trocha zmeny a vzrúúúša. :slight_smile: Toľko drobcov pokope...už sa normálne teším.

javara , ja myslím, že v pohode :wink:
11. jan 2009 o 20:42  • Odpovedz
Keď východ nemá problém prísť do Bojníc, tak potom ok :wink:
11. jan 2009 o 20:46  • Odpovedz
autor
babyyyyyyyyyyy, ja sa normálne už teraz tešííím, to aby som sa už začala obzerať po nejakom ubytovaní :wink:
11. jan 2009 o 20:48  • Odpovedz
tak Bojnice su super, ZOO, zamok, pekne prostredie, ja som tiez za

neviem ako vy, ale ja by som bola za, keby tam bol aj nejaky wellnes pre nas dospelakov, alebo aspon bazen pre deticky a samozrejme aj strava nech si oddychneme poriadne...ale ak nie, neva, ja sa prisposobim :wink:
11. jan 2009 o 21:05  • Odpovedz
mimik, ja som skôr myslela, že to bude taká "chatovica" to naše megastretko...veď na wellnes môžeš ísť aj inokedy...
Tu ide skôr o to, aby sme sa konečne stretli, posedeli spolu, zabavili sa :wink:
11. jan 2009 o 21:12  • Odpovedz
autor
mimik, záleží to od toho, na akom ubytovaní sa dohodneme, čo budeme preferovať.. ale každopádne v Bojniciach nájdeš aj wellnes napr. v kúpeľoch, aj bazén vonku s teplou vodou :wink:
11. jan 2009 o 21:13  • Odpovedz
ahojte :slight_smile:
tak môj manžel je nadšený z nášho stretka :dizzy_face: dnes som mu to spomínala a on hned že jasné pôjde :sunglasses:
mne je to v podstate jedno či tam bude wellnes alebo nie ked niekto bude chcieť ísť tam tak pôjde a ked nebude chcieť tak nepôjde ale ako napisala almika že v Bojniciach su wellnesi a bazény :wink:
11. jan 2009 o 21:19  • Odpovedz
tess, almi, kludne moze byt aj "chatovica" , len nech tam aspon varia :grinning:
vsak nech kazdy napise co chce, co ocakava od ubytovania a podla toho sa dohodneme
11. jan 2009 o 21:23  • Odpovedz
autor
manželia nech varia vonku guláš a my budeme "kvákať" :grinning: :grinning: :grinning:
a samozrejme aj ja som za to, aby tam bola strava :wink: a hodím vám nejaké linky na ubytka, tak si kuknite a ja by som to potom omrkla :wink:
11. jan 2009 o 21:25  • Odpovedz
almi, beriem to "kvákanie" a varenie mužské :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2009 o 21:35  • Odpovedz
almi s tým "kvákaním" plne súhlasím :grinning:

Ja som tiež viac za chatu - drobcov s manželmi vypustíme do prírody a je to :grinning: :grinning: :grinning:

čo sa týka stravy, je lepšie keď tam bude, ale ak nie určite si poradíme :wink:
11. jan 2009 o 21:36  • Odpovedz
jj, strava by mohla byť...nech nemusíme ešte aj okolo hrncov chodiť a zabíjať s tým čas... :grinning:
11. jan 2009 o 21:39  • Odpovedz
bry vecer...tak sa aj my pridavame k nadšencom megastretka Aprilovciat :dizzy_face: ...manzel najprv nebol nadseny, ale ked som povedala, ze aj ostatni oteckovia idu, tak potom to zobral v pohode...

tiez by som si asi predstavovala viac styl "chata - penzion" , ale samozrejme so stravou...ten gulas tak na spestrenie...

no a na mieste mi extra nezalezi...takze Bojnice su ok... :wink:
11. jan 2009 o 21:40  • Odpovedz
autor
dobre baby, študujte, píšte, dávajte návrhy, čo sa vám páči, čo nie :wink: a treba zistiť predbežný počet záujemcov :wink: ahojte zajtra :slight_smile:
11. jan 2009 o 22:02  • Odpovedz
ahojte, tak my sme to tu prave studovali s muzom - inak dnes akosi frfle, ze co tam on bude robit, ze tam nikoho nepozna :angry: :grinning:

nam sa najviac Maxim a Lipa,
Maxim je blizko pri zamku aj ZOO co by bolo skvele a Lipa ma krasne okolie aj ked nic blizsie na stranke neviem najst, neviem ci som nejaka lava :grinning:
11. jan 2009 o 22:13  • Odpovedz
chyba slovicko "pacia" :sweat_smile:
11. jan 2009 o 22:15  • Odpovedz
Mne sa pozdáva ten Maxim :wink:
Ešte som to neukazovala mužovi...to len prvý dojem :grinning:
11. jan 2009 o 22:26  • Odpovedz
baby mne je to jedno kde ..vyberajte vy ja sa prisposobiim :grinning:
11. jan 2009 o 22:57  • Odpovedz
12. jan 2009 o 07:06  • Odpovedz
almi,
ale tá limba je malá kapacita nie? len 5x2lôžk.izba...
12. jan 2009 o 08:35  • Odpovedz
autor
tess, píše sa tam, že max. 26 ôsob, ale je menšia.. no ťažko povedať, keďže momentálne nevieme ani približný počet ľudí..
12. jan 2009 o 08:45  • Odpovedz
autor
hej, hej tess máš pravdu, potom sú tam už apartmány, a to už asi nie :wink:
12. jan 2009 o 08:47  • Odpovedz
ahojte maminy, dufam, ze budem stihat aj tuto temu

takze nam je to jedno kam, len nie datum 8-10.5. .... dakujeme :slight_smile:
12. jan 2009 o 09:05  • Odpovedz
autor
takže ostávajú tieto termíny na máj 1.-3.5.
15.-17.5.
29.-31.5.
12. jan 2009 o 09:10  • Odpovedz
Dobre ránko :slight_smile:
ten Maxim je dobrý a nebolo by od veci asi urobiť tabuľku alebo zoznam kto (počet) približne idú aby sme mali predstavu koľko ľudí tak sa bude almi lepšie hľadať pre koľko ľudí :sweat_smile:
12. jan 2009 o 09:20  • Odpovedz
autor
emily, super nápad :wink: urobím tabuľku a vy píšte kto má predbežne záujem o stretnutie a v koľkom počte, ďakujem :wink:
12. jan 2009 o 09:35  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.