• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Megastretko Apríloviek 2008

(zamknutá)
6. mája 2009 
autor
jasnééééé tess ja sa už na vás tešíííím :wink:
7. feb 2009 o 07:40  • Odpovedz
aj ja na vaaaaaaaaaaaaaaaaas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

almi: oki doki, zistim ako to so zlavou :wink: :slight_smile: mozes mi prosim ta do IP hodit presny pocet detvakov? z konecneho zoznamu? :wink:
7. feb 2009 o 12:04  • Odpovedz
7. feb 2009 o 12:24  • Odpovedz
autor
fialka, ok :wink:
7. feb 2009 o 14:52  • Odpovedz
fialka prosim Ta ked budes zistovat pocet tych triciek tak nas vynechaj, ja si pockam co si vyberiete a ja si potom doobjednam body, aj ked so slnieckom nemaju, ale skusim tam napisat ci by mi ho nevedeli urobit - neberte to ako nejake vymyslanie ale natalka len teraz zacala nosit 68 a to tricko je najmensie 80 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. feb 2009 o 19:54  • Odpovedz
viol: jasne :wink:

almi: diky :wink:
tessa: :grinning:
7. feb 2009 o 20:43  • Odpovedz
fiall,
tvoje odpovede nemajú chybu :grinning: :grinning: :grinning:
7. feb 2009 o 21:04  • Odpovedz
tessa: to je moja odpoved po tom, co som si precitala almikinu IP o pocte triciek :grinning:
7. feb 2009 o 21:33  • Odpovedz
a precoooo nikto nechce tricko s logom kona? ved to bude stretko konickarok. a kebyze ho budeme nosit neskor na ihrisku a tak, aspon sa nam maminy z konika prihovoria.
no ale dobre, ked chcete slniecko, tak kupime.
a torta bude aka? cokoladovaaaaaa???? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2009 o 13:29  • Odpovedz
inac, ja by som tiez bola asi za konikove tricko, keby sa teda cirou nahodou hlasovalo :grinning:
a 1 torta sa obavam bude maaaalo ... a rybanka sa stavim, ze dofrci aj s babovkou :grinning:
8. feb 2009 o 18:44  • Odpovedz
ja tiez chcem konika na trickuuuu :sunglasses:
8. feb 2009 o 19:24  • Odpovedz
autor
kika, ty máš dobré otázky :wink: ešte som ani neobjednávala tú tortu :sunglasses: :wink:

aj ja chcem koníka :wink:
8. feb 2009 o 20:05  • Odpovedz
tak aj báboviek viac treba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
8. feb 2009 o 21:48  • Odpovedz
hen, najprv tortu nechcela, že sme tučné a včul už aj vyberá, že akú :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2009 o 21:49  • Odpovedz
hahaha :slight_smile: . ale cokoladova je dobra nie? alebo aj bananova?
sa tesim, ze chcete viacere tie tricka s logom MK. ved slniecko ma hocikto..ale takeho konika nie... :sweat_smile:
almi, dosli ti moje peniazky..som pisala tak skaredo, lili mi do toho na poste furt drgala.
9. feb 2009 o 10:12  • Odpovedz
takže vyhráva slniečko a koník :grinning:

v podstate na tom nezáleží, tak sa dohodnite a ja sa pridám k väčšine .... :wink:

a čo sa týka torty , aj karamelová je mňam :slight_smile: , ale myslím, že pri takom počte sa po nej len tak zapráši , takže je to jedno :grinning:
9. feb 2009 o 10:25  • Odpovedz
babenky

info ohladom konika ... tie tricka su len tu v ponuke
http://www.nipa.sk/e-shop/product_info.php?products_id=472

a od velkosti 98 :confounded:

na bess ich nerobia ... tam su ine a od velkosti uz 80 .... a pochybujem, ze niekto bude mat v maji uz velkost 98 ... asi ani nasi valibukovia Dominko a Viktorko :dizzy_face:
9. feb 2009 o 10:49  • Odpovedz
http://www.nipa.sk/e-shop/product_info.php?cPath=91&products_id=1024
mne sa paci aj body...velkost 86 maju...to by mohlo byt dobre,nie? ci uz sme jediny kto tu nosi body? ved nam drzi plienku.my tricka nosime minimalne, to sa vzdy vyhrnie.
9. feb 2009 o 10:55  • Odpovedz
9. feb 2009 o 11:14  • Odpovedz
aj my bodynka nosime - a pre nas moze body 86 modry konik moze byt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. feb 2009 o 13:25  • Odpovedz
tiez este nosime hlavne bodynka ...takze sa pridavam a konik sa nam veľmi páči :dizzy_face:
9. feb 2009 o 13:33  • Odpovedz
autor
čauko baby

dnes prišla záloha od mimik a violetky.. ďakujem :wink:

kika, od teba mi ešte neprišla záloha.. ale ty si posielala v piatok, tak príde zajtra, alebo v stredu..

baby a neviete čo je so samikou a tucikou? nemáte na ne telefónne číslo niektorá? neprišla mi od nich záloha, takže neviem, či si to nerozmysleli.. tento týždeň musím zaplatiť zálohu.. ak viete na nich kontakt, hoďte mi do IP, ďakujem :wink:

milienka nejde na stretko..

aj my bodynkujeme, takže môže byť :wink: ale chcete aj tam mať napísane modrý koník? mne by sa páčil iba koník :wink:
9. feb 2009 o 14:42  • Odpovedz
almi ...myslim že obrazok MK hovori už sam za seba...kto vie o čom to je - ten vie... :dizzy_face: :dizzy_face: ...ale pridam sa k vačšine, vadit mi tam ten nazov nebude :wink:
9. feb 2009 o 16:25  • Odpovedz
autor
lus, ja by som chcela iba obrázok koníka :wink: asi som to zle napísala.. :sweat_smile:
9. feb 2009 o 17:17  • Odpovedz
almi - ja som to pochopila, ze ho tam nechces, len pišem, že ak to tam vačšina bude chciet mat aj napisane, tak neni probleeeeeeeeem :wink: :wink:
9. feb 2009 o 17:38  • Odpovedz
Cafte,
almi ja som posielala peniazky az dnes. Skor som sa na postu nedostala :frowning2:
No a ja som za tortu aj za bodynka, ale podobne ako violetka my take velke budeme nosit asi az buducu zimu...tak by sme si to pripadne sami objednali... Teraz nosime 68/74 ako od ktorej znacky...
9. feb 2009 o 19:42  • Odpovedz
my tiez bodynka pouzivamee :slight_smile:)
9. feb 2009 o 19:42  • Odpovedz
autor
lus :grinning: oki :wink:

tucika, to je ok, len som nemala, žiadne infošky o tebe, tak som nevedela, že čo a ako.. :wink:
9. feb 2009 o 19:58  • Odpovedz
pre nas body tiez ok ale velkost 86 teraz nosine 74/80

mne je jedno ci konik alebo slniecko :slight_smile: moze byt aj aj. :slight_smile:
9. feb 2009 o 20:13  • Odpovedz
my tiež stále nosíme body, takže v pohode. Teraz nosíme 80 tak dúfam, že mu 86 bude stačiť :grinning:
9. feb 2009 o 20:29  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.