• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Megastretko Apríloviek 2008

(zamknutá)
6. mája 2009 
my v mikrovlnke ano..takze super ze tam bude.
12. feb 2009 o 09:33  • Odpovedz
poradovník na mikrovlnku podľa toho, kto kedy zaplatil zálohu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2009 o 10:07  • Odpovedz
ty koki, aku hrubku som urobila ....
:sweat_smile: samozrejme malo byt my a nie mi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak ja si zajednavam ako prva rychlovarnu kanvicu :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2009 o 10:39  • Odpovedz
to nieee, tess....ja som bola tusim posledna. skor podla toho, ktore dieta musi skor papat...od najmensich po najvacsie. :sunglasses:
12. feb 2009 o 11:07  • Odpovedz
autor
ahojte

tucika, prišla od teba záloha :wink:

kika, bola si predposledná :wink:
12. feb 2009 o 13:51  • Odpovedz
no parada, tak my papame medzi poslednymi - ak podla velkosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. feb 2009 o 21:29  • Odpovedz
autor
ahojte, ja len tak, že sa to tu už dlho nepohlo.. tak čo? tešííííííííííííííte sa na stretko???? čo??? ako veľmi??? :grinning: :wink:
16. feb 2009 o 20:24  • Odpovedz
almiii..nikto nereagoval na tvoj prispevok tak sa vsetky tesime :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. feb 2009 o 12:35  • Odpovedz
ale tešíííííííííme saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :dizzy_face:

kto další??????? :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2009 o 18:03  • Odpovedz
aj my sa tešíme, ale iba trošku aby nám to vyšlo :wink:
18. feb 2009 o 19:19  • Odpovedz
baby, práve teraz sedím na MMB a kukám Domčovi bodynká, lebo 80tku už zapne "naknap" :confused: Takže musím už 86ku objednať a to je ešte len február...
Pochybujem, že v máji ešte vôbec zapne 86tku body... Takže ak body objednať, tak pre nás ee...Určite len tričko, lebo to je už vo veľ.92 :wink:
19. feb 2009 o 08:35  • Odpovedz
autor
to je super :wink:

a kto má na starosti objednávku tričiek či bodyniek?? :confused:
19. feb 2009 o 13:55  • Odpovedz
no tess aj ja som nad tým rozmýšľala, ale ak objednáme toho koníka myslím, že majú tričká len od 96 a v tom by sa zatiaľ "utopili" - teda aspoň Jakubko. My teraz nosíme 80/86 podľa výrobcu, tak neviem. ...

vidíš almi to sme sa ešte nedohodli :sweat_smile:
19. feb 2009 o 20:52  • Odpovedz
tess, martin nosi uz teraz body c. 92
19. feb 2009 o 20:54  • Odpovedz
ale myslím, že aj keby bola 96 - rukávy vyhrnieme, dlžka nevadí - budú mať na chvíľu šatočky a neskôr ich v pohode vynosia :wink:
19. feb 2009 o 21:10  • Odpovedz
ohladom ubytka...my jednoznacne vedla tichsej rodinky by sme chceli byvat, lebo Lili sa zobudi na vsetko. takze tess, prepac...
a co sa tyka triciek, tak kazdy objednava indivindi, kedze nedostaneme zlavu. my objedname body. este nam bude.
19. feb 2009 o 21:52  • Odpovedz
teraz som ťa nepochopila, Kika :confused:
Akože my sme hlučná rodina, či čo??? :confused: Som nepochopila, ani z čoho to usudzuješ?? :confounded: Navyše, keď ani Mati nejde s nami, len Domka berieme na stretko... :confounded:
19. feb 2009 o 22:34  • Odpovedz
teda, mám chuť sa normálne teraz uraziť :angry:

Ma tá tvoja poznámka, Kika, teraz normálne nasr...lebo netuším, k čomu patrí ten tvoj príspevok...z čoho si vydedukovala, že my nie sme "tichá" rodinka... :confounded:

Ale neva, kľudne budeme bývať, kde sa nám ujde... :pensive:
19. feb 2009 o 22:38  • Odpovedz
teeessss...to som nemyslela v zlom, ale ty tu vacsinou pises, ze mate s muzikom bujare noci. :slight_smile:
nebola to uraaazka.
19. feb 2009 o 22:46  • Odpovedz
praskanie postele som myslela :wink:
19. feb 2009 o 22:46  • Odpovedz
občas si treba dávať pozor, na to, čo napíšeš...príp.formulovať inak svoj príspevok
19. feb 2009 o 22:48  • Odpovedz
dobre, tess, prepac.
a co ty tu tak neskoro?
ja cakam na muzika, este je furt prec :angry:
19. feb 2009 o 22:51  • Odpovedz
kočky a zisťovalo sa aj v besse či by nám koníka neurobili poprípade nedali zľavu ? Ak nie môžem tam napísať :dizzy_face:
20. feb 2009 o 08:33  • Odpovedz
mirka skús napísať
20. feb 2009 o 14:57  • Odpovedz
autor
čaute babule, no ako vidím tu bolo dosť rušno včera.. bývať budete tak, ako dostanete izby.. :wink:

miri, zisti a daj nám prosím ťa vedieť.. :wink:
20. feb 2009 o 16:03  • Odpovedz
ok zistím v pondelok a dám vedieť :wink:
21. feb 2009 o 11:13  • Odpovedz
kočky tak odpovedali mi toto:

Vyrobit tricka, resp. body s logom Modrykonik.sk Vam vieme, ale
potrebovali by sme:

- suhlas majitela loga na pouzitie,
- logo vo vektorovej podobe (skuste poziadat majitela).

Cena po zlave pre jednofarebnu potlac od 15 ks by bola nasledovna:

- body kratky rukav - 6,47 EUR/ks
- body dlhy rukav - 6,8 EUR/ks
- tricko kratky rukav - 6,14 EUR/ks
- natelnik - 6,8 EUR/ks

Termin dodania je 10 pracovnych dni od ukutocnenia objednavky (zavazne
objednat mozete e-mailom na kamila@bess.sk).
Postovne pri dobierke 2,49 EUR, pri platbe vopred 1,33 EUR.

:slight_smile:
23. feb 2009 o 13:27  • Odpovedz
je to o nejakých tých pár koruniek lacnejšie, tak neviem či požiadame admina či nám to vie poslať alebo sa na to vykašleme a obj. z mamina... :sunglasses:

poprípade niekto kto vie a má trochen času môže vyrobiťí nejakého koníka /nie takého istého,aby nebol problém :sweat_smile: / a dáme to urobiť.
:wink:
23. feb 2009 o 13:31  • Odpovedz
miri, dik ze si sa popytala. no ja osobne by som objednala z tej predoslej stranky...mozno nam ani admin neda suhlas na pouziie loga. ale ked chcete, mozme aj odtialto.
almi, nahodou nemate dva kociky?? lebo nas niekto mozno odvezie s lili, ale pochybujem ze bude mat na dva kociky miesto v kufri. a my bez kocika nevydrzime. a chodi do bojnic aj vlak, keby daco??
23. feb 2009 o 14:30  • Odpovedz
autor
ahojte, miri ja si myslím, že by sme si trička resp. bodynka mali objednať z mamina :wink:

kika, mala som dva kočiare, ale už jeden som požičala sesternici.. a vlak nechodí do Bojníc, z Hlbokého priamo do Bojníc sa dostaneš jedine autobusom..
23. feb 2009 o 19:54  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.