• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Megastretko Apríloviek 2008

(zamknutá)
6. mája 2009 
aj ja si myslím, že by to z bessu bolo komplikovanejšie :wink:

len som práve pozerala, že z mamina posielajú zásielky len kuriérom a chcú za to pri platbe šekom 150,- a prevodom 70,- Sk čo je dosť na to že objednáme 1 ks trika, tak či to radšej neobjednáme hromadne :wink: /kika ty si myslím písala že každý zvlášť :slight_smile: / . Kľudne to môžem objednať aj ja. Ale keď chcete samostatne , bude samostatne :dizzy_face:
26. feb 2009 o 11:19  • Odpovedz
miri...pri takom poplatku sa mi to zda naozaj hluposť objednavať to zvlášť...ale nech sa vyjadria aj ostatní :wink:
26. feb 2009 o 11:54  • Odpovedz
nieee, ja som nemyslela ze kazda sama si objedname, ale ze tu zlavu nad 20ks asi nevyuzijeme...tie tri percenta.
26. feb 2009 o 15:28  • Odpovedz
baby tak tie co mame zaujem o tricko alebo body tak napisme mirke IP a nech to do konca marca stihne aj objednat :slight_smile:
28. feb 2009 o 19:07  • Odpovedz
no ja si tiez myslim ze hromadne objednat je lepsie :slight_smile:)
2. mar 2009 o 18:07  • Odpovedz
baby mám pre nás tip...dajte si stránku : http://www.nipa.sk/e-shop/index.php?cPath=91
majú tam trička s potlačou modrý konik...pokukajte stránku...
Finta je v tom, že sídlo spoločnosti je hneď v dedine vedľa nás (ja som z Vajnor, a toto je z Čiernej Vody), čiže, ak by sme si to hromadne objednali, tak ja by som to všetko išla vyzdvíhnúť a ušetrili by sme poštovne :wink:

Pokukajte a dajte mi vedieť, keď budem v Ba, tak by sme to mohli dať nejako dokopy a ja by som to objednala všetko osobne v tej predajni...vraj výroba trvá tak 3-4dni, kamoške tam teraz robili body na objednávku... :wink:

nemam však čas pokukať tú stránku celú, len mi dala tip, že aby som sa na tu stránku kukla...netusím, či to je lacnejšie alebo drahšie, len by som to išla osobne vybaviť a usetrili by sme postovne :wink:
3. mar 2009 o 12:45  • Odpovedz
ok, páaadim, pa pa :wink:
3. mar 2009 o 12:46  • Odpovedz
jéééj veď práve od nich to chceme objednať :wink: , takže by to bolo super.
3. mar 2009 o 16:19  • Odpovedz
baby, kedže som už online, chcem vás poprosiť, aby sme sa teda ujednotili na tých bodynkách, či tričenkách, pre našich drobcov, ja by som to rada už vyriešila a pôjdem tam objednať to osobne...
Takže čakám od každej maminky, aby mi napísala o aké body, či tričko pre drobca má záujem, či dáme urobiť niečo, čo už majú na svojich stránkach http://www.nipa.sk/e-shop/index.php?cPath=91
alebo či niečo iné??

Inak mne sa vcelku pozdáva biele body(tričko) s nápisom Modrý konik pre chlapcov
a ružové body (tričko) s nápisom Modrý koník pre dievčatká :wink:

Čo vy na to?? pls, vyjadrite sa a dajte mi všetky vedieť, nech viem, o čo sa mám vlastne informovať :wink:
16. mar 2009 o 15:41  • Odpovedz
autor
tess, super, že to vybavíš :wink: a ja by som tam chcela mať nakresleného iba koníka :wink:
16. mar 2009 o 16:31  • Odpovedz
tiez by som bola za konika, ako almi
16. mar 2009 o 21:11  • Odpovedz
Baby, prosim napiste aj ostatne, o ake body, ci tricko mate vlastne zaujem, nech to mozem zacat vybavovat :wink:
17. mar 2009 o 08:04  • Odpovedz
tessa: diky za IP a ze to vybavis, uplne som vcera na to zabudla sem kuki, si mi to IP-ckou pripomenula

no ja ked tak, tak chcem biele s modrym konikom, lebo ta ruzova s modrym konikom mi nereze ...

ale mam problem, tricka su od velkosti 96 a body nemaju 80-tku ... a 86 nam bude isto este velka, lebo nosime teraz 74 a aj 80tky body ....
17. mar 2009 o 08:39  • Odpovedz
fialllka, aj my máme problém...pretože, Domi mi nosí 86ku body a tričko majú až od 96ky ako si napísala...a nám by bodla práve tá 92ka veľkost...

Podľa mňa tá 86ka pre Terezku by mohla byť..trošku vačšie nevadí, ve´d bude dlhšie nosiť :wink:
17. mar 2009 o 08:58  • Odpovedz
Fiall Samko tiez nosi 74- 80 beriem mu 86 Tak ako pisla Tess ved dorastie a na stretku mu ked tak rukavky vyhnes. Tess info poslem do IP.Vdaka za vybavovanie :wink:
17. mar 2009 o 09:31  • Odpovedz
baby ja som objednala tiež 86 a to teraz nosime 68 -74, bude nám to obrovské ale tak budeme nosit neskor :slight_smile:
17. mar 2009 o 09:40  • Odpovedz
poslala som vám IPčko ohľadom veľkosti bodyniek a tričiek...volala som tam a mám nové info, kuk IP :wink:
17. mar 2009 o 09:45  • Odpovedz
tess: krasna fotka :dizzy_face:
17. mar 2009 o 10:05  • Odpovedz
fialll, som prišla čerstvo od kaderníka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: no neodfoť sa :grinning: :grinning:
17. mar 2009 o 10:07  • Odpovedz
tess: :wink: :wink: ... jasna vec ... ja som uz davno u kadernika nebola :confounded: ale tiez sa fotim, ked od neho pridem :grinning:
17. mar 2009 o 10:35  • Odpovedz
tess, ake nove info? ja som nedostala IP :frowning2:
17. mar 2009 o 14:00  • Odpovedz
mimik,už som ti poslala Ip, prepáč :pensive:
17. mar 2009 o 14:18  • Odpovedz
tess, v pohode, staci ked posles cokoladu a ja sa nebudem hnevat :grinning: :grinning: :sunglasses:
17. mar 2009 o 15:18  • Odpovedz
Ešte mi chýba info o bodynkách od Tuciky, Rybaanky, a Lenko...
Babuleeee, dajte vedieť, aké chcete, nech to môžeme objednať :wink:
18. mar 2009 o 20:30  • Odpovedz
tu je zoznam mien báb, čo sa vyjadrili k bodynkám:

Lusya - body 86tku, biele s koníkom, dlhý rukáv
Čertica- body 92ka, biele s koníkom, krátky rukáv
Tessa- body 92ka, biele s koníkom, krátky rukáv
Samika - body 86tka, biele s koníkom, dlhý rukáv
Ivkab - body 86tka, biele s koníkom, dlhý rukáv
Violetka - body 86tka, biele s koníkom, dlhý rukáv
Emily - body 86tka, biele s koníkom, krátky rukáv
Fialllka - body 86tka, biele s koníkom, dlhý rukáv
Mirininu - body 92tka, biele, s koníkom, krátky rukáv
Trpezlivá - body 86tka, biele s koníkom, krátky rukáv
Mimik9911 - body 86tka, biele s koníkom, krátky rukáv
Almika - body 92tka, biele s koníkom, krátky rukáv
Radulka77 - body 86tka, biele s koníkom, dlhý rukáv
Mirka8429 - body 86tka, biele s koníkom, krátky rukáv
Nattie - body 86tka, biele s koníkom, krátky rukáv
Rybaanka - body 86tka, biele s koníkom, krátky rukáv

Ešte Tucika, tá nechce, a Lenko mi nedala ešte vedieť...
19. mar 2009 o 11:00  • Odpovedz
baby, skontrolujte ci to vsetko sedi!!! a ak by ste vedeli o niekom, kto ma este zaujem o tricko, body, tak dajte vediet..susedka, kamoska..atd. :sweat_smile:
19. mar 2009 o 21:51  • Odpovedz
kika super..nam to sedii :slight_smile:) dakujeme :slight_smile:
19. mar 2009 o 21:52  • Odpovedz
este tri kusy nam chybajuuuu..usetrili by sme asi 200 SK.
neviete ako to je s prevodom, ked mi budete posielat peniazky, ci mi vsetky dojdu, alebo nieco aj ztrhavaju banky? :confused:
kukala som, ze kurier mi to donesie vsetko domov za 70sk, tak potom by som do toho chorvatskeho grobu ani nesla. za benzim precestujem viac a komu sa to chce vlacit, kurier by mi to pekne vyniesol az do bytu :dizzy_face: .
suhlasite? ved tu zlavu ktoru pripadne dostaneme, tak na to pouzijem. a za zvysok doniesiem bonbonieru. :sweat_smile:
takze vsetky co ste v zozname suhlasite? nie ze my potom zostane 5bodyniek na krku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. mar 2009 o 14:32  • Odpovedz
nie my..ale mI :slight_smile:
21. mar 2009 o 14:33  • Odpovedz
Kika, 70 sk ked sa rozdeli medzi 16 ludi myslim ze to kazdy prezije. Banka vecsinou strhava nejake korunky za obrat neviem ako je to tusim tri koruny alebo tak nejako. Zisti si to u svojej banky a prirataj to k cene, 70 sk rozdel medzi nas a napis kolko ti mame poslat. Tu zlavu prezijeme ked ju nedostaneme. Ja nebudem nikoho nahanat aby si kupil to tricko (keby som nesla na streko by som to tricko nekupila predpokladam ze nikto zo namych by ho ani nechcel).
U nas velkost sedi.
24. mar 2009 o 16:16  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.