• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Megastretko Apríloviek 2008

(zamknutá)
6. mája 2009 
A este ja by som to na tvojom mieste urobila tak ze do konca tyzdna nech ti vsetci poslu peniaze a potom to objednaj (neviem aka je dodacia doba prever to aby do stretka vobec prisli). Tak ti nezostane nic na krku.
24. mar 2009 o 16:18  • Odpovedz
Body 86-kratky rukav - 6kusov

Body 86-dlhy rukav - 6 kusov

Body 92 - kratky rukav - 4 kusy

napisala som im, ze si objednavam tento tovar..inac uz ho neponukaju na svojej stranke, mozno ich uz vypredali..ale ved nam vyrobia. spytala som sa, ako dlho to potrva, kym nam vyhotovia objednavku. neviem kolko si strhava Istrobanka, skusim kuknut stary vypis, ale ked su to len 3 SK a pod. tak to je jedno.
v kazdom pripade vam dam vediet ked mi zajtra odpisu.
24. mar 2009 o 21:27  • Odpovedz
tak toto mi dnes odpisali, aj vypocitali sumu. takze baby, este raz, prosim kuknite vyssie, ci to sedi, ci naozaj tie bodynka chcete. zajrta vam poslem aj cislo uctu. to postovne rozdelim medzi vas a vy si sami vyratate, ci platite za body s dlhym alebo kratkym rukavom. a to body zadarmo by som navrhovala, aby dostala Certica..resp. jej druhy synator. len im napisem ze namiesto 16kusov nech poslu 17 a ten by bol zadara.

Ceny uvedene na stranke su uz so zlavou oproti ostatnym trickam v nasej ponuke.

BODY DR - 7.94Eur
BODY KR - 7.27Eur

Pri objednavke 16 ks mate jedno body zdarma, celkova suma objednavky je 113.07Eur + 2.32Eur doprava

Dodanie bude zrealizovane po pripisani platby na nas ucet.
25. mar 2009 o 20:51  • Odpovedz
teda som mimo asik...ale o akom postovnom sa tu bavime??? :confused:
Ved to malo byt gratis, nie?? Preto som tam chcela ist preto osobne, aby sme usetrili na postovnom... :sweat_smile:
25. mar 2009 o 21:09  • Odpovedz
ok, už som si prečítala spätne...
25. mar 2009 o 21:19  • Odpovedz
tess, tych 70 sk by som dala aj zo svojho, len aby sme ta usetrili navyse starosti :slight_smile: . ale to je fakt nic, 4sk na osobu, to myslim ze kazda prezije. musim este zistit, kolko mi strhne banka za prichadzajuce peniazky, len sa mi tam nechce volat a vo vypisoch to nemam, kedze mi este nikto peniaze neposlal :grinning: . nemate skusenosti? tak to asi necham na tie tri koruny co tu niekto pisal.
ceti, ty si chcela dalsie s dhym rukavom c.92, vsak?
26. mar 2009 o 11:01  • Odpovedz
no, esteze som sem kukla...
kika, preco by som mala dostat prave ja body zadara? :sweat_smile: s tym nemozem suhlasit :wink:
26. mar 2009 o 22:05  • Odpovedz
certi,preto ty, lebo aj tak si chcela body pre Vikiho, tak sa vam to zide. :wink: a baby nic nepisali, tak asi suhlasia :dizzy_face:.
ako to je s vasim autom? nenaslo sa?? :unamused:
27. mar 2009 o 21:38  • Odpovedz
pre vikiho som body nechcela, sak on uz ma 4 roky. to malo byt pre M. dlhy r.
neviem, ako to teda bude dohodnute, hlavne daj info, kam ti poslat peniaze a tu dopravu teda zaplatim ja, nech sa to nerozratava.
auto mame zatial nahradne z pozicovne, kym dostaneme nove.
28. mar 2009 o 10:14  • Odpovedz
jeziiiis, certi, fakt sibe mi, neviem preco som myslela ze pre druheho syna chces to body...
ta pani nam zaratala ze zadarmo ma byt body s krakym rukavom. tak ako to spravit?
postovne na osobu vychadza na 14.5 centov
tak tie co chcete kratkorukavove, poslite mi 7.27 plus 14.5centov
a tie co dlhorukavove tak 7.94 plus 14.5 centov
to s bankou som si nezistila. ale myslim ze 10centov/3koruny bude ok. ak nie, tak vam vratim.
:dizzy_face: v IP mate cislo uctu. napisem tej pani, ci by nam dala zadarmo to 17te body pre Matka c.92 dlhorukavove. dufam, ze bdue suhlasit,ved jej zaplatime viac ako 113.07.
28. mar 2009 o 16:32  • Odpovedz
Akože budem za debila...ale nemohla by si Kika napísať presnú sumu, čo treba zaplatiť...bez tých plusiek a centíkov...proste napíš sumu na krátky rukáv a sumu n a dlhý rukáv so všetkým, čo treba k tomu zarátať :wink:
28. mar 2009 o 17:11  • Odpovedz
Almi, vieš mi prosím Ťa povedať, koľko treba ešte doplatiť na stretko? :wink:

A keďže asi najčastejšie chodíš k nám na východ.... koľko asi trvá cesta :dizzy_face: , aby sme sa vedeli nejako načasovať :wink: ?
31. mar 2009 o 12:08  • Odpovedz
Miri aj ja som sa to chcela opýtať :wink: tak dufam že almi odpovie :dizzy_face:
1. apr 2009 o 13:55  • Odpovedz
tu cestu aspoň približne :wink:
1. apr 2009 o 13:56  • Odpovedz
autor
baby, čaute

no čo sa týka cesty, tak nám z PD do Spišskej Novej Vsi cesta trvá 2,5 hod a zo Spišskej až ku Vám, tak snáď ešte nejaká hodinka, až hodinka a pol navyše, nie?

miri, a idem kuki, že koľko treba doplatiť a dám vám vedieť :wink:
1. apr 2009 o 15:14  • Odpovedz
jééj a vaši bývajú v SNV ? /asi mi niečo uniklo :grinning: haha/ Môj otec je zo SNV, takže viem presne koľko trvá cesta :wink: :grinning: je to cca 1.15 - 1.30 podľa toho aké sú cesty, ale dá sa zmáknuť aj skôr, no keďže budeme mať drobcov pôjdeme pekne pomaličky - veď ideme na mini dovolenku :sunglasses: :dizzy_face:
1. apr 2009 o 20:00  • Odpovedz
autor
miri, naši bývajú v Odoríne, určite poznáš :wink:

a doplatiť treba, pre 2+1, na dve noci: 37,38 €
2. apr 2009 o 13:59  • Odpovedz
autor
babulky, volala som do Hlbokého, lebo máme zmeny v počte ľudí, nie je nás už 32 dospelých osôb, ale 26.. plus detičky..

ďalšia vec je, že pri nástupe, tzn. v piatok budeme musieť zaplatiť zvyšnú časť peňazí, tak budeme to musieť dohodnúť, tak, aby som tie peniažky už mala pri sebe.. :wink:
2. apr 2009 o 14:18  • Odpovedz
almi, tak pošleme teda aj ten zvyšok peniažkov?? daj vediet a už aj bežím na poštu :dizzy_face: :wink:

a inak ahojte v tento krásny slnečny den :dizzy_face:
2. apr 2009 o 15:03  • Odpovedz
ahojte kočky,
peniažky mám zatiaľ takto

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2602591&vReferer=

čertica, fialka, emily, mirininu (snáď som niekoho nevynechala) poslali kike - ešte mi neprešli, večer skontrolujem a aktualizujem :wink:

prajem vám krásny slnečný deň
3. apr 2009 o 10:26  • Odpovedz
ahojte

almi: nedalo by sa ti urobit tabulku, kto ma este kolko doplatit? :wink: a v pripade potreby, by sme ti peniazky poslali :dizzy_face:
3. apr 2009 o 11:49  • Odpovedz
Almi,
aj ja som za, aby sme tie peniažky už teraz zaplatili :wink:
3. apr 2009 o 13:24  • Odpovedz
autor
ahojte babulky

miri, ja som to zle vypočítala, zabudla som tam prirátať ešte jednu noc, tak tu je tabuľka, kto koľko bude ešte doplácať:

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vReferer=&vImageID=2603847#navigator

skontrolujte si to podľa cenníka na www.mado.sk, či vám to sedí :wink:
3. apr 2009 o 16:16  • Odpovedz
autor
rodinka 2+1 na dve noci:
ubytovanie: 2 noci x 17,26 € v za dvojlôžkovú izbu = 34,52 €
strava (od piatku obeda do nedele obeda):
2 osoby x 10,12 € (plná penzia za deň) x 2 dni = 40,48 € + 7,64 € (nedeľný obed za dve osoby) = 48,12 €
miestny poplatok: 2 osoby x 2 dni x 1 € = 4 €

spolu: 86,64 €/ 2610,- Sk :wink:
3. apr 2009 o 16:18  • Odpovedz
almi: si zlato :dizzy_face: presne takuto tabulku som mala na mysli :dizzy_face: :wink: dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeee :wink:
3. apr 2009 o 21:48  • Odpovedz
autor
fialka, diky :slight_smile:

vybavujem si IB, tak uvidím, ako im to bude dlho trvať.. dám vám vedieť, ako mi máte poslať peniažky :wink:
4. apr 2009 o 06:56  • Odpovedz
almi dakujeme...ty si fakt pokladik :slight_smile:)) :dizzy_face: velmi sa tesiime
5. apr 2009 o 10:14  • Odpovedz
super Almi, daj vedieť, čo a ako a hneď peniažky letia k tebe :wink:

juj , ale sa nám to kráááti :slight_smile: :sunglasses:
6. apr 2009 o 11:18  • Odpovedz
6. apr 2009 o 21:47  • Odpovedz
Kočky,
takže už mi chýbajú peniažky len od jednej z vás, zajtra tie bodynká objednám aby nám prišli čo najskôr :slight_smile:
8. apr 2009 o 21:33  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.