• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Megastretko Apríloviek 2008

(zamknutá)
6. mája 2009 
ozik baby a kedy tam mame prist? Zacina to piatok obedom? alebo ako? a konci v nedelu obedom hej? :confused:

viol dufam, ze odo mna prisli peniazky :wink:
14. apr 2009 o 20:42  • Odpovedz
to aj mna zaujima, ze kedy mame prist. kolko to trva z BA?
16. apr 2009 o 08:00  • Odpovedz
rybaanka: dobra poznamka, to by aj mna zaujimalo, ze kedy mame prist .... ci uz na obed :wink:

no jediny kompetentny nam ju zodpovedat, je almika :dizzy_face:
16. apr 2009 o 21:09  • Odpovedz
takže musíme trochen vydržať :grinning: :wink:

jáááj akurát ma včera začala bolieť spodná sánka , tak dúfam, že to nebude zub, lebo ma trafen šľaken ... a keď už nech to vydrží do stretka :confused:

akurát som začala organizovať stretko po 10-rokoch zo školy, tak aspoň môžem niečo obkukať :sweat_smile: :grinning:
16. apr 2009 o 21:14  • Odpovedz
autor
baby, v piatok 1. mája už máte zaplatený obed, takže kľudne doobeda sa môžte schádzať :wink:
18. apr 2009 o 12:32  • Odpovedz
almi: a od kedy do kedy davaju obed, aby sme sa zmestili do casu :dizzy_face:
20. apr 2009 o 10:09  • Odpovedz
almi, prosim ta, ten doplatok za ubytko staci zaplatit priamo po prichode do penzionu, teda kazda rodina za seba, ci opät hromadne poslat tebe? lebo termin sa blizi. inak prva verzia by bola asi rozumnejsia, nech ta tym nezatazujeme, ale je mi to v podstate jedno...
20. apr 2009 o 19:31  • Odpovedz
autor
babulky, ahojte :slight_smile:

v IP vám posielam číslo môjho účtu,aby ste mi mohli poslať zvyšnú časť peňazí.. do poznámky mi píšte váš nick, ďakujem :wink:

ešte sa chcem opýtať ohľadom torty.. neviem koľko peniažkov nám ostane.. takže neviem za akú sumu ju mám dať upiecť.. prípadne či by sme potom doplatili, ak by bolo treba?? dajte návrhy.. :wink:

fialka, zistím a dám vedieť :wink:

čerti, má sa zvyšná časť vyplatiť už v piatok pred príchodom, takže zase hromadne.. :wink:
21. apr 2009 o 10:47  • Odpovedz
21. apr 2009 o 11:03  • Odpovedz
Almi,
peniažky som ti práve zaplatila, daj potom info :wink:
22. apr 2009 o 07:58  • Odpovedz
Baby, mám otázku...

Aký kočík beriete deckám do Bojníc?? Ja sa pýtam preto, lebo náš veľký kočík(čo som mala 3-kombináciu), tak šporťak z neho je dosť veľký, taká dobrá polka kufru auta a druhý, čo máme ešte po Matim je taká staručka bugina (je veľmi super spratný), len chyba je tá, že sa mi nedá dať do polohy ležmo, takže by spinkať v ňom nemohol, keby sme napr. niekam išli...

Mám dilemu... lebo ja musím okrem našich vecí zbaliť ešte aj Matiho, lebo toho berieme k našim do Lv na týždeň, tak či sa mi vôbec natrepeme všetci do tej našej oktávky aj s kočíkom... :confused: :grinning:
22. apr 2009 o 08:14  • Odpovedz
almi ja nedostala cislo uctu IP ckou ... si na mna zabudla? :wink:

almi: kludne doplatime za tortu nie?
22. apr 2009 o 09:03  • Odpovedz
aj my sme uz vcera poslali peniazky
pripajam link nasho ubytka, skoda, ze tam nedali mapu, ako sa tam dostat z Bojnic...to uz sa vidim, ze budem bludit a zmatkovat sama v aute.ale nejako to uz zvladneme.
http://www.mado.sk/scms_bin/scms_index.php?selitem=011&PRF_layer=web_01
22. apr 2009 o 09:04  • Odpovedz
almi aj ja som poslala peniažky :slight_smile: a za tortu sa doplatí v pohode...
22. apr 2009 o 10:25  • Odpovedz
my sme v tej hlavnej budove, že? čiže máme WCko a sprchu na izbe?? Dobre som tomu porozumela? :pensive: :pensive:
22. apr 2009 o 10:29  • Odpovedz
autor
oki, babulky, akonáhle budem mat od vás korunky, podám info..

už som im dnes musela poslať konečný počet osôb a rozdelenie do izieb.. :wink:

ja vám ešte napíšem presnú trasu do Hlbokého :wink:

fialka, prepááááááááááááč, nejako som pozabudla na teba :confused: :sweat_smile:
22. apr 2009 o 10:30  • Odpovedz
autor
tessik, áno my sme v hlavnej budove, máme wecko a sprchu na izbe :wink:
22. apr 2009 o 10:31  • Odpovedz
ok, to je super, to bude komfort :wink:
22. apr 2009 o 10:33  • Odpovedz
To by bolo super Almi s tou trasou, aby sme neblúdili :grinning:
22. apr 2009 o 10:36  • Odpovedz
no haloooo, tak aký kočík beriete deckám...ak teda vôbec beriete nejaký...?? :confused:
22. apr 2009 o 10:43  • Odpovedz
tak ja som tiez poslala teraz peniaze a jasne ze ked bude treba za tortu doplatime :sunglasses:

tess, ja beriem golfky, lebo iny ani nemame :grinning: a Adelka aj tak nechce spavat v kociku, tak to len na vozenie
22. apr 2009 o 11:55  • Odpovedz
autor
kika, peniažky od teba mi už prišli, diky :wink:
22. apr 2009 o 13:09  • Odpovedz
autor
dobre babulky, tak ani vlastne neviem akú veľkú tortu mám dať objednať, v akej asi cene?
22. apr 2009 o 13:18  • Odpovedz
almi,
aj my sme poslali dnes peniažky, tak by mali hadam dorazit čim skôr... :wink:

tess
ja beriem golfky, idu tak do "skoro" ležata, takže v pohode, ale aj tak sa budem snažiť uložiť Maťka do postele...ak to pôjde...berieme asi aj cestovnu postielku...ak bude treba a nebudeme my potrebovať, tak môže vaš Domčo kludne haji v našom kočiku...dufam, že si to len priliš neidealizujem, že Maťko zaspi v cestovnej postielke...ešte ani nebola rozložena, kedže sme nikde na noc neboli :confused: :sweat_smile:

almi ohladne tej torty - tiež doplatime...
nam vačšinou cukrarka je vždy schopna asi pre kolko ludi cca je ta ktora torta...tak možno aj ta vaša to bude vedieť povedať...ratala by som cca dospelych, deti asi velmi nie, kedže nemyslim, že niekto by dal dietatku spapať celu "porciu"
dufam, že to pomohlo...
22. apr 2009 o 15:41  • Odpovedz
lus,
tá naša bugina, to tiež vlastne golfky sú...ale nedajú sa dať do ľahu :confounded: Tak ja ešte uvidím, či teda zoberieme to veľké hebedo, alebo len buginu... alebo ešte ma napadla teraz alternatíva, že by sme si požičali od kamošky golfky, tie sa dajú dať do ľahu a bola som s tým kočíkom aj na stretku, keď sme mali v levickom parku vtedy :wink:

Torta,
no tak z toho, čo pečiem ja torty, a z toho, čo si dávame aj piecť, tak ja by som povedala, že ak to bude na váhu, tak pod 3,5kg váhy torty nejdi :wink: To je taká normálna váha, pre viac ľudí :wink:
22. apr 2009 o 17:59  • Odpovedz
tess, my vikiho nakoniec neberieme, takze ak chces, nejaku batozinu vam mozeme vziat do auta.
akurat ze zostavame len na jednu noc, cize by to riesilo len cestu tam. neviem, ci mata nechavate dlhsie u vasich alebo sa pre neho stavite cestou domov.

almi, nam nesiel dva dni net, tak peniazky este len idem poslat...
23. apr 2009 o 08:15  • Odpovedz
čerti,
berieme Matiho k naším a pak tam ostáva až do ďalšieho víkendu, čiže ideme z Bojníc rovno do Ba...
Ale nerieš to s tým naším kočom...niečo vymyslím :wink: Ale dík :wink:
23. apr 2009 o 08:29  • Odpovedz
my berieme jediny kocik co sa nam zmesti do kufra..a da sa v nom aj spinkat, ajt ak mi Lili na izbe asi nezaspi, takze mi budeme vacsinou vonku.
nevies almi, je tam stolicka na papanie? ci to uz chcem asi vela? :confounded: lebo ona sa mi na rukach mece a ja sa potom tiez nenajem. mozno este zozeniem taku cestovnu stolicku, ale neviem aku, som uz pisala do tej temy o stolickach, aby mi poradili. su take co sa zavesia na stol, alebo take co sa montuju na stolicku. mate niektora skusenosti s takou? dik.
23. apr 2009 o 10:02  • Odpovedz
autor
ahojte, tak takto sa bude podávať strava:

raňajky: 8:00 - 9:30
obed: 12:30 - 13:30
večera: 17:30 - 18:30

kika, nepýtala som sa na tú stoličku ale myslím si, že tam nebude..
23. apr 2009 o 11:43  • Odpovedz
autor
Babulky, tortu som zajednala na sobotu doobeda :wink:
23. apr 2009 o 11:55  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.